فضا مجبور می شود $15.4 میلیارد دلار در سال 2021 درخواست بودجه

این فضا نیروی واقعی است چیزی که در حال حاضر و آن را در خط به دریافت برخی از پول جدی است.

کاخ سفید را 2021 فدرال درخواست بودجه بود که امروز منتشر شد (Feb. 10), اختصاص $15.4 میلیارد دلار به فضایی آمریکا نیروی نظامی جدید شعبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد چند سال پیش و رسما تاسیس این گذشته دسامبر.

که پول خواهد شد برای انواع استفاده می کند. برای مثال $1.6 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای سه امنیت ملی راه اندازی 1.8 میلیارد را به سمت سیستم موقعیت یابی جهانی در پروژه ها و $2.5 میلیارد پشتیبانی خواهد کرد “فضای مبتنی بر سربار مداوم مادون قرمز سیستم” Department of Defense (DOD) مقامات نوشت: در آزادی مطبوعات امروز است.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن رسما ایجاد فضایی آمریکا با نیروی 2020 دفاع امضای لایحه

کل DOD تخصیص در درخواست $705.4 میلیارد دلار است.

“این بودجه با تمرکز بر امنیت ملی [ملی, استراتژی دفاع,] اولویت های بازدارندگی هسته ای و کمکهای میهن دفاع موشکی در حالی که پالایش تمرکز ما در سایبر و فضای warfighting دامنه و مشترک توانمندسازها برای تمام عملیات در همه حوزه: هوا زمین و دریا و فضا و سایبر” DOD مقامات نوشت: در مطبوعات انتشارمی دهد که جزییات پیشنهاد هزینه های دفاعی.

“این پیشرفت توسعه critical technologies از جمله hypersonics ریز الکترونیک/5G و هوش مصنوعی” مقامات اضافه شده است.

کل DOD بودجه برای دامنه فضا در 2021 درخواست بودجه است $18.0 میلیارد دلار است. سهم شیر از آن است که رفتن به فضا نیروی, البته, اما $337 میلیون دلار اختصاص داده است دیگر به تازگی ایجاد نهاد های فضایی آژانس توسعه. اضافی $249 میلیون دلار است که به رهبری ایالات متحده فرماندهی فضایی که در اطراف بوده است که در اواسط 1980s.

این 2021 درخواست بودجه می دهد و فضای نیروی در حدود 60% تا آنجا که ناسا است که در خط به دریافت $25.2 میلیارد — افزایش 12 درصد بیش از آژانس فضایی فعلی در سال بودجه.

اما 2021 اعداد همه مقدماتی چرا که کاخ سفید درخواست بودجه هستند که فقط درخواست. کنگره قدرت را از کیف پول در واشنگتن پس از نهایی بودجه باید به تصویب قوه مقننه.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>