فضای دو هدر امشب! شما می توانید به تماشای یک ماکیان کشتی باری و خورشیدی مدارگرد راه اندازی آنلاین زنده

جزیره WALLOPS, Va. — وجود یک فضای دو ویژگی در فروشگاه برای موشک طرفداران امروز با حمله به برخی از مکان های مختلف در خارج از زمین. و بله, شما قادر خواهید بود به تماشای آن همه آنلاین زنده.

این اقدام که ناسا لقب خود را “بزرگ آخر هفته” آغاز می شود در 5:39 p. m. EST (2239 به وقت تهران) با راه اندازی یک نورث روپ گرومن Antares rocket حمل تجاری ماکیان کشتی باری در تحویل ماموریت ناسا برای. آن بلند خواهد شد و از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در اینجا در nasa’s Wallops Flight Facility, حمل بیش از 7500 پوند است. (3,401 کیلوگرم) از تجهیزات به ایستگاه فضایی بین المللی.

کمتر از شش ساعت بعد در 11:03 p. m. EST (0403 GMT Feb. 10) در ایران راه اندازی داد Atlas V موشک را راه اندازی خورشیدی مدارگرد — یک ماموریت مشترک توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا — از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. که ماموریت ارسال یک قدرتمند کاوشگر فضایی به مدار خورشید قطب به درک ریشه های فضا و آب و هوا تاثیر می گذارد که کل منظومه شمسی است.

مرتبط با: امشب غروب پرتاب موشک ممکن است قابل رویت و همراه در آمریکا

شما می توانید راه اندازی هر دو در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s homepage حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. قلب عقرب راه اندازی پخش خواهد شد و در آغاز 5 p. m. EST (2200 به وقت تهران) در تلویزیون ناسا هر چند Wallops مقامات ارائه خواهد شد زنده صوتی و تصویری از طریق این مرکز تبادل نظر صفحه شروع در 12:30 p. m. EST (1730 به وقت تهران). نیز وجود دارد یک فرصت راه اندازی ممکن است قابل رویت و در امتداد یک نوار گسترده ای از ایالات متحده, سواحل شرق, آب و هوا اجازه.

خورشیدی مدارگرد راه اندازی پخش آغاز خواهد شد بعد از آن در ساعت 10:30 p. m. EST (0330 GMT Feb. 10) و نشان دادن نمایش ها از طریق راه اندازی.

“با راه اندازی و عمده آدرس توسط مدیر ناسا بسیاری از اخبار آینده” آژانس نوشت: در یک به روز رسانی. ناسا مدیر جیم Bridenstine میزبان یک “دولت ناسا” آدرس در روز دوشنبه (Feb. 10) هنگامی که 2021 ناسا درخواست بودجه اعلام شده است.

امروز پرتاب موشک دو سربرگ است یک اتفاق راه اندازی برنامه ریزی است. در واقع قرار نبود در همه اتفاق می افتد.

در عکس: این سیاره-ناسا خورشیدی مدارگرد ماموریت اکتشاف خورشید قطب

ایالات داد راه اندازی Atlas V موشک حمل خورشیدی مدارگرد یک ماموریت مشترک توسط آژانس فضایی اروپا و ناسا می ایستد بالای فضا راه اندازی مجتمع-41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه فلوریدا جلوتر از برنامه ریزی Feb. 9, 2020 راه اندازی. (اعتبار تصویر: ایالات داد راه اندازی)

خورشیدی مدارگرد در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در فوریه. 5 اما یک موضوع را با آن Atlas V موشک باعث راه اندازی تاخیر. این ماموریت برای اولین بار تحت فشار قرار دادند به Feb. 7 و سپس در نهایت به Feb. 9 در حالی که Atlas V مهندسین کار می کرد این مسئله است.

گذشته از ناسا نقش در هر دو ماموریت این دو راه نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه تداخل دارایی مقامات آژانس گفته اند.

“با این پرتاب ما نمی هر گونه درگیری” جف مایل به قرمز nasa’s Wallops راه اندازی محدوده مدیر پروژه برای قلبالعقرب به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de