فضای آلبوم فروشنده ارائه می دهد برای پرواز, پرچم, نام برچسب به ایستگاه فضایی


فضای جمعی ارائه شده است به پرواز دوزی نام دسته کوچک, نایلون, پرچم به ایستگاه فضایی بین المللی در پاییز سال 2020 است. مجموعه پرواز با علم نمونه های نصب شده خارج از مدار آزمایشگاه به مدت شش ماه قبل از بازگشت به زمین است. (اعتبار تصویر: فضای جمعی/ناسا/collectSPACE.com)

شما هم اکنون می توانید گیاه خود را به پرچم و یا اضافه کردن برچسب خود را به خارج از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) با تشکر از همکاری بین اپراتور تجاری علم تاسیسات و فضای مجموعه شرکت.

فضای جمعی بریتانیا بر اساس فضای یادگاری فروشنده با عملیات در ایالات متحده در حال حاضر گرفتن رزرو برای راه اندازی پرچم های کوچک و یا شخصی نام دسته به ایستگاه فضایی. پارچه کلکسیون خواهد شد بسته بندی شده با علم نمونه در یک MISSE-FF (مواد ایستگاه فضایی بین المللی آزمایش-مرکز پرواز) حامل آن خواهد شد نصب شده را به خارج از مدار آزمایشگاهی برای یک سال و نیم قبل از بازگشت به زمین است.

“ارسال نام خود را به فضا و برگشت!” فضای جمعی اعلام کرد در وب سایت خود را. “شما می توانید نام خود را دوزی بر روی یکی از تکه های آن را راه اندازی به فضا آن را در مدار خارج از ISS به مدت شش ماه قبل از بازگشت به زمین و ساخت راه خود را به درب خانه خود را!”

مرتبط: هنرمندان طراحی مجدد آپولو ماموریت تکه های 50 سال پس از فرود ماه

یک مثال از این نوع گواهی که همراه با پرچم, پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی با فضای جمعی. در علاوه بر این به ناسا “ISS 20” پرچم تصویر این شرکت نیز ارائه کشور, دولت و ناسا آرم پرچم. (اعتبار تصویر: فضای جمعی)

این برچسب ها که پس از مدل مدالها فرسوده توسط فضانوردان, ویژگی یک جفت طلایی یا نقره ای بال گسترش از ناسا نشان مجموعه ای در برابر پس زمینه آبی رنگ. برای 300 $در هر یک از خریداران می توانید برچسب را با یک نام انتخاب خود را تا 14 کاراکتر باشد.

یا برای همان 300 دلار خریداران می توانید به جای انتخاب یکی از چهار سبک از 4-توسط-6 اینچ (10-توسط-15 سانتی متر) نایلون پرچم. فضای جمعی است که با ارائه یک انتخاب کشور یا امور خارجه ایالات متحده, پرچم, پرچم های ناسا نشان و یا یک نمایش ناسا “ISS 20” آرم تجلیل از دو دهه از مستمر crewed عملیات در هیئت مدیره ایستگاه فضایی بین المللی که از ماه نوامبر.

“پرچم خود را در مدار خارج از ISS به مدت شش ماه که در آن از آن خواهد شد در معرض محیط خشن فضا” لیست برای پرچم توصیف.

این برچسب نام و پرچم است که باید محفوظ در مارس 31, میله میله برای راه اندازی در نورث روپ گرومن را 14th ماکیان عرضه مجدد فضاپیما در بالای یک موشک Antares از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در nasa’s Wallops Flight Facility در ویرجینیا. ایستگاه فضایی را اعزامی 63 خدمه را باز MISSE حامل از ماکیان تصویب آن را از طریق یک ایرلاک و با استفاده از یک بازوی روباتیک به انتقال آن به پرواز خود تسهیلات کوه در ایستگاه بیرونی ستون فقرات خرپا.

پس از این مواد تحقیقات شده اند در معرض خلاء فضا برای یک سال و نیم حامل خواهد بود به ارمغان آورد داخل ایستگاه و بسته بندی داخل SpaceX Dragon فضاپیما برای بازگشت آن به زمین در سه ماهه اول سال 2021.

“زمانی که همه از نهایی بازگشت چک و روش تکمیل شده ما ارسال آن را مستقیما به درب خود را” فضای جمعی توضیح داد: با اشاره به خریداری پرچم و برچسب ها.

هر کلکسیونی را کشتی با پرواز اسناد و مدارک و عکس ها و همچنین به عنوان یک گواهی نامه از صحت مناسب برای صفحه نمایش.

این برچسب نام و پرچم را دنبال کنید زودتر حمل بار پرواز سازمان فضایی جمعی که شامل تکه دوزی شده و پین برگردان برای ناسا سالگرد 60. گذشته از این سوغات ذخیره کردن در بازگشت از ایستگاه فضایی در یک SpaceX Dragon در ماه ژانویه است.

MISSE محموله اول علم سیستم عامل نصب شده به خارج از ایستگاه فضایی بین المللی قدمت آن به سال 2001. این MISSE-FF همچنان که میراث به عنوان یک تعاونی تلاش بین تجاری اپراتور و برنامه ISS.

این MISSE-FF حامل پروازهای سازماندهی شده و تحت توافق با ناسا و ایستگاه فضایی آزمایشگاه ملی به عنوان بخشی از علمی و استفاده تجاری از ایستگاه.

از طریق کلیک کنید به collectSPACE به تماشای یک ویدیو در مورد فضای جمعی را پرچم و برچسب نام پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im