فضای مبتنی بر علم نجوم است که آینده ما (op-ed)

دیل Skran است رئیس هیئت اجرایی کمیته ملی فضای جامعه. او به کمک این مقاله به Space.com’s کارشناس صدای: Op-Ed & بینش.

به تازگی شده است وجود دارد قابل توجه اضطراب بیان شده توسط هر دو عموم و حرفه ای ستاره شناسان آن را به عنوان آشکار می شود که megaconstellations از پهنای باند ماهواره ها در حال تبدیل شدن به یک واقعیت در آسمان ما. برخی از ستاره شناسان شد شگفت زده برای دیدن یک “خط conga” از SpaceX Starlink ماهواره عبور از آسمان شب زود در طول استقرار خود را و رادیو ستاره شناسان نگران الکترومغناطیسی تولید گازهای گلخانه ای از این ناوگان مداری رادیو منابع. ستاره شناسان آماتور نیز می ترسند که آنها فاقد ابزار برای تفریق تداخل ناشی از به طور فزاینده متعدد ماهواره.

ملی فضای جامعه به مدت طولانی پشتیبانی از هر دو حرفه ای و آماتور نجوم است. ستاره شناسی ریشه است که منجر به فضای توسعه و حل و فصل است. بسیاری از فضانوردان مهندسین و دیگر فضای حرفه ای برای اولین بار هیجان زده در مورد فضا در حالی که به دنبال در آسمان شب با تلسکوپ کوچک است. NSS پشتیبانی از تلاش های شرکت برای کاهش دید ماهواره ها را و اجتناب از تداخل با رادیو نجوم است. علاوه بر این NSS را تشویق می کند ستاره شناسان حرفه ای را در دسترس عموم تصویر-پردازش نرم افزار های مورد نیاز برای مقابله با ماهواره-باعث مصنوعات بصری.

مرتبط: بهترین تلسکوپ برای پول — 2020 بررسی و راهنمای

اما این اجتناب ناپذیر است که در برخی از نقطه در توسعه و حل و فصل از فضا گسترش می یابد دامنه و آسمان شب خواهد بود مشخصه تغییر داده (فراتر از آنچه در زمین تلسکوپ می تواند جبران کند). در زمان هنگامی که انرژی خورشیدی ماهواره های مداری هتل ها و انبارهای سوخت و صفر گرانش کارخانه های اضافه شده به megaconstellations در مدار آسمان شب خواهد بود پوشش داده شده با یک “زرق و برق گروه” انسان سازه.

این نقطه ممکن رسیده و برای بسیاری از دهه اما به وسعت بشریت با موفقیت گسترش رسیدن به آن به سمت منابع گسترده از فضای آن خواهد آمد. فضای طرفداران خود را به نیاز به عواقب ناشی از این و یکی از مهم ترین خواهد بود که زمین بر اساس ستاره شناسی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده دشوار است. خوشبختانه درست عصر طلایی نجوم در پیش روست: زمانی که فضای مبتنی بر تلسکوپ تحت الشعاع قرار دادن آن بر روی زمین. این فن آوری را قادر می سازد که “زرق و برق گروه” به فراگیر زمین را نیز اجازه می دهد تا ما را به ساخت آرایه ای از فضا ابزار بیش از توانایی هر چیزی ممکن است بر روی زمین.

در حال حاضر ماوراء بنفش مادون قرمز اشعه ایکس و گاما نجوم است که تنها ممکن است در فضای پس از این طول موج نیست نفوذ به جو زمین بسیار خوب است. این تلسکوپ فضایی هابل نشان داد که یک تلسکوپ بزرگ در فضا را می توان با عمل و تعمیر بیش از چندین سال. به منظور در مورد آینده فضای مبتنی بر نجوم NSS تماس به صورت زیر است:

  • ادامه حمایت دولت ایالات متحده از برش لبه تلسکوپ در فضا با تاکید بر فضای مجلس repairability و upgradability.
  • توسعه تولید انبوه کوچکتر و در عین حال بسیار قادر به فضای مبتنی بر تلسکوپ نوری با طول موج به جای زمین مبتنی بر ابزار است.
  • کامل بهره برداری از فضای بزرگ ایجاد تداخل در طول موجهای مختلف.
  • ساخت و ساز — توسط یک کنسرسیوم بین المللی — از یک رادیو تلسکوپ در سمت دور از ماه که در آن از آن خواهد شد محافظت از زمینی رادیویی تولید گازهای گلخانه ای.
  • و راه اندازی کوچک (cubesat-sized), شبکه تلسکوپ که ستاره شناسان آماتور می توانید استفاده کنید برای اسکن آسمان.

اگر ما این مراحل در حال حاضر ما را درو علمی مزایای نسل جدید بیشتر قادر به تلسکوپ در حالی که آماده شدن برای آینده ای که در آن زمین بر اساس ستاره شناسی می شود به طور فزاینده دشوار است. به عنوان ما استفاده از فضا و منابع رشد می کند هزینه های مبتنی بر فضای تلسکوپ کاهش خواهد یافت و در نهایت تبدیل شدن به بیشتر مقرون به صرفه. علاوه بر این فضای مبتنی بر تلسکوپ را مختل کند مناطق از زیبایی های طبیعی روی زمین و یا در تضاد با سایت های مقدس مانند جزایر Kea در هاوایی است.

NSS خواستار این است که این برنامه ها تامین می شود بنابراین ستاره شناسان می توانید انتقال از زمین مبتنی بر به فضا بر اساس تلسکوپ با حداقل حرفه ای اختلال. اگر چه این ممکن است به نظر می رسد ضد بصری قوی و خوبی تامین برنامه از فضای مبتنی بر نجوم پایه و اساس مهم از فضا در آینده توسعه و حل و فصل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ملی فضای جامعه شما می توانید غیر انتفاعی سایت اینجا.

به دنبال همه از کارشناس صدای مسائل و بحث — و تبدیل شدن به بخشی از بحث در Facebook و Twitter. نظرات بیان شده کسانی هستند که از این نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه ها از ناشر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im