موشک سایوز به راه اندازی 34 OneWeb اینترنت ماهواره امروز. در اینجا چگونه برای تماشای آنلاین.

یک Arianespace موشک سایوز راه اندازی خواهد شد بیش از 30 جدید OneWeb اینترنت ماهواره به مدار امروز (21 مارس) و شما می توانید آن را همه آنلاین زنده.

روسیه ساخته شده است سایوز 2.1 b موشک است که برنامه ریزی برای راه اندازی 34 OneWeb پهنای باند ماهواره به مدار در 1:06 p. m. EDT (1706 به وقت تهران) از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. شما می توانید شروع در اینجا زندگی می کنند در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از یک OneWeb Facebook خوراک و یا به طور مستقیم از طریق شرکت در Facebook صفحه.

در عکس: OneWeb جهانی راه اندازی اینترنت ماهواره ای, صورت فلکی

OneWeb اختصاص داده است سوم آن پهنای باند ماهواره ای راه اندازی به حافظه برای اولین بار در جهان spacewalker, فضانورد الکسی Leonov. راه اندازی آید 55 سال پس از Leonov را راهپیمایی فضایی. (اعتبار تصویر: OneWeb)

امروز راه اندازی خواهد شد و علامت سوم پرواز برای OneWeb اینترنت ماهواره ای, صورت فلکی و دوم این سال است. شش ماهواره راه اندازی شد در ماه فوریه 2019 با دیگر 34 ماهواره های بلند ماه گذشته.

در نهایت OneWeb هدف از راه اندازی حداقل 650 ماهواره به مدار زمین کم به شکل یک صورت فلکی طراحی شده برای ارائه سرویس اینترنت به مشتریان در سراسر جهان. اما OneWeb است یک راه طولانی برای رفتن قبل از رسیدن به این هدف است. امروز راه اندازی خواهد آورد که صورت فلکی تا 74 ماهواره. OneWeb اختصاص داده است راه اندازی به اواخر فضانورد روسی الکسی Leonov که شد اولین کسی تا به حال به راه رفتن در فضا 55 سال پیش در این ماه. Leonov درگذشت اکتبر گذشته در سن 85.

OneWeb فقط یکی از چندین شرکت در حال کار برای ساخت یک megaconstellation از پهنای باند اینترنت و ماهواره. SpaceX شرکت تاسیس شده توسط Elon Musk در حال حاضر راه اندازی 360 ماهواره برای آن Starlink صورت فلکی و با هدف به زیر شیروانی قرار دادن حداقل 12,000 برای آن پایه صورت فلکی.

آمازون قصد دارد برای شبکه خود را به نام پروژه Kuiper اما هنوز آغاز راه اندازی شد.

امروز راه اندازی خواستار سایوز 2.1 b تقویت کننده برای راه اندازی OneWeb این ماهواره به مدار قطبی 280 مایل (450 کیلومتر) بالاتر از زمین است. ماهواره ها در نهایت سر به نهایی مدار 745 مایل (1,200 متر) بالاتر از زمین است.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>