سایوز MS-15 با خیال راحت زمین با ما خدمه روسی از ایستگاه فضایی

یک فضانورد ناسا که در راه اندازی به ایستگاه فضایی بین المللی 50 سال به بعد پس از اولین فضانوردان در ماه فرود آمد تا با خیال راحت به زمین بازگشت و در سالگرد 50 از آپولو 13 splashdown.

اندرو مورگان به اتمام تمدید 272-روز ماموریت در روز جمعه (17 آوریل), لمس کردن در روسیه سایوز MS-15 سفینه فضایی با ناسا فضانورد جسیکا Meir و Roscosmos فضانورد اولگ Skripochka که هر وارد 205 روز در ایستگاه فضایی است. نزولی زیر یک چتر نجات به استپ های قزاقستان, کپسول لمس کردن در کنار آن در 1:16:43 p. m. EDT (0516 GMT یا 11:16 a. m. محلی قزاقستان زمان) در جنوب شرقی شهر Dzhezkazgan.

مورگان, Meir و Skripochka بودند ملاقات با بازیابی نیروهای ناسا افسران پزشکی که به کمک آنها در خارج از فضاپیما و اداره بهداشت اولیه چک. نشسته در صندلی فقط در خارج از فضاپیمای خود را به crewmates نگاه به توان و روحیه خوب به عنوان پخش زنده توسط Roscosmos از محل فرود.

مرتبط: در عکس: سفر 62 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی

بلند مدت spaceflights شناخته شده به تضعیف فضانوردان’ سیستم ایمنی بدن, بنابراین اقدامات احتیاطی گرفته شده برای محدود کردن خدمه را در معرض رمان coronavirus در حال حاضر تاثیر قرار میلیون ها نفر در سراسر جهان است. ناسا و Roscosmos هیات رسیدگی به فضانوردان عینک ماسک صورت و دیگر کارگران در این سایت به نظر می رسد به زیر اجتماعی فاصله شیوه های.

“ما فرود تاریخ مربوط با فرود بعد از آپولو 13 و در حال حاضر یک بار دیگر یک بحران وجود دارد [اما] بحران در روی زمین است” مورگان به خبرنگاران گفت: یک هفته قبل از آمدن به خانه مرجع 1970 زده مشکل ماه ماموریت و زمان همه گیر.

“من فکر می کنم من خواهد شد و حتی بیشتر احساس جدا شده بر روی زمین از من در اینجا [در ایستگاه]” گفت: Meir در همان پرواز در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 10. “قطعا آن را بسیار دشوار خواهد بود برای من نمی تواند به برخی از آغوش من به خانواده و دوستان است. این چیزی است که بعد از اینکه تا اینجا برای هفت ماه و نوع شخص من در آن است رفتن به مشکل برای من نیست… اما من می دانم که خواهد بود بخشی از بازی برای مدتی.”

به جای پرواز از محل فرود به قزاقستان در شهر کاراگاندا سنتی خوش آمدید, مراسم, مورگان, Meir و Skripochka گرفته شده به طور مستقیم به بایکونور, خود, راه اندازی سایت به عنوان بخشی از ویروس احتیاطی. مورگان و Meir خواهد مدیره ناسا, هواپیما واقع در مجاور شهر Kyzlorda قزاقستان برای پرواز به هوستون.

Skripochka خواهد مدیره یک گاگارین فضانورد مرکز آموزش هوایی در بایکونور به بازگشت به خانه اش در ستاره شهر در خارج از مسکو, روسیه.

مورگان, Meir و Skripochka سفر بازگشت به زمین را آغاز کرد در 9:53 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز پنج شنبه (0153 GMT جمعه) زمانی که آنها undocked خود سایوز از ایستگاه Zvezda خدمات ماژول. خروج خود را مشخص و رسمی در پایان سفر 62.

“سفر [62] با گذشت زمان بسیار سریع” Skripochka گفت: قبل از انتقال فرمان از مدار آزمایشگاه به ناسا فضانورد کریس کسیدی در روز چهارشنبه (15 آوریل). “من واقعا سپاسگزار برای خدمه ما برای این زمان ما تا به حال روی عرشه ایستگاه فضایی است.”

کسیدی به همراه فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner وارد در ایستگاه در 9 آوریل. آنها در خدمت به عنوان اعزامی 63 خدمه از طریق اکتبر.

مرتبط با: ایستگاه فضایی بین المللی: در داخل و خارج (infographic)

Expedition 62 crewmates Oleg Skripochka (bottom right), Jessica Meir (center right) and Andrew Morgan (top right) landed on Friday, April 17, 2020, leaving Expedition 63 crewmates Chris Cassidy (bottom left), Anatoli Ivanishin (center left) and Ivan Vagner aboard the International Space Station.

سفر 62 crewmates اولگ Skripochka (سمت راست پایین) جسیکا Meir (وسط راست) و اندرو مورگان (بالا سمت راست) فرود آمد در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 ترک اعزامی 63 crewmates کریس کسیدی (پایین سمت چپ) Anatoli Ivanishin (وسط چپ) و ایوان Vagner ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: Roscosmos)

در طول زمان خود را در مدار Morgan, Meir و Skripochka کمک انجام صدها آزمایش های علمی و شاهد ورود چندین uncrewed تامین وسایل نقلیه از جمله آخرین SpaceX اولین نسل اژدها محموله فضاپیما است.

مورگان و Meir نیز جرأت خارج از ایستگاه فضایی در spacewalks. مورگان انجام شده و در مجموع هفت extravehicular فعالیت (EVAs) و در مجموع به 45 ساعت و 48 دقیقه از جمله چهار گردش به انجام پیچیده تعمیر آلفا طیف سنج مغناطیسی (AMS) آشکارساز اشعه کیهانی.

Meir انجام سه spacewalks در مجموع 21 ساعت و 44 دقیقه همه با فضانورد ناسا کریستینا کخ تاریخ ساخت به عنوان اولین EVAs انجام شده توسط همه زنان تیم.

مورگان 44 ساله پزشک اورژانس در ارتش ایالات متحده راه اندازی شده به ایستگاه فضایی در هیئت مدیره سایوز MS-13 در 20 ژوئیه سال 2019از سالگرد 50 از ناسا تاریخی آپولو 11 ماه فرود ماموریت. مورگان تمدید اقامت — نه ماه به جای استفاده از نمونه شش — کمک به جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد اثرات طولانی مدت انسان spaceflight قابل استفاده برای ماموریت های آینده به ماه و مریخ است.

یک مهندس پرواز در سفر, 60, 61 و 62 خدمه این بود که مورگان اول spaceflight. سفر خود را بالغ بر 115.3 میلیون مایل (185.5 کیلومتر) طول دوره 4,352 مدار زمین است.

Meir 42 ساله زیست شناس دریایی و فیزیولوژیست راه اندازی شده با Skripochka 50 ساله مهندس سرنشین سایوز MS-15 سپتامبر. 25, 2019. آنها وارد ایستگاه با امارات متحده عربی’ (امارات متحده عربی) اولین فضانورد Hazzaa AlMansoori.

اعضای اعزامی 61 و 62 خدمه این بود Meir اول و Skripochka سوم ماموریت های فضایی. Skripochka در حال حاضر به سیستم وارد شده و در مجموع 536 روز در فضا است.

سایوز MS-15 بود 61 سایوز به راه اندازی برای ایستگاه فضایی بین المللی. آن سفر 86.9 میلیون مایل (139.8 میلیون متر) تکمیل 3,280 مدار زمین است.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>