سایوز خدمه اجتماعی فاصله از زمین با پرتاب به ایستگاه فضایی

سابق نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم یک جنگنده روسی خلبان و یک مهندس روس گرفته اند اجتماعی فاصله به شدید خود را راه اندازی کردن زمین برای شش ماه اقامت در ایستگاه فضایی بین المللی.

ناسا فضانورد کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner فدرال روسیه شرکت فضا Roscosmos برداشته کردن در روسیه سایوز MS-16 فضاپیما در روز پنج شنبه (9 آوریل). سوارکاری در بالای اولین سایوز 2.1 یک موشک به پرواز با یک خدمه از سایت 31 در بایکونور Cosmodrome در قزاقستان سه crewmates راه اندازی در 4:05 a. m. EDT (0805 GMT یا 1:05 بعد از ظهر محلی قزاقستان زمان) در شش ساعت سفر برای رسیدن به ایستگاه فضایی.

راه اندازی شد بازدید کمتری تعدادی از تماشاگران از حد نرمال در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 هر دو بر روی زمین و به فضا است. خدمه که به دنبال معمول دوره قرنطینه قبل از پرواز forewent معمولی عمل دعوت از اعضای خانواده و مهمانان دیگر به بایکونور به فضا پرتاب شد.

“ما در حال اجرای دقیق همان احتیاطی که بقیه جهان است که با اجتماعی فاصله” کسیدی گفت: در ناسا مصاحبه قبل از راه اندازی. “کل گروه شده است بسیار سخت در مورد هیچ فعل و انفعالات در کنار تیم کنترل.”

ویدئو: سازمان دیده بان روسیه راه اندازی جدید سایوز خدمه به ایستگاه فضایی!

تصویر 1 از 5

The Russian Soyuz MS-16 carrying the Expedition 63 crew launches to the International Space Station from the Baikonur Cosmodrome, April 9, 2020.

روسی سایوز MS-16 حمل اعزامی 63 خدمه راه اندازی به ایستگاه فضایی بین المللی از بایکونور Cosmodrome, مارس 9 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)
تصویر 2 از 5

The Russian Soyuz MS-16 carrying the Expedition 63 crew launches to the International Space Station from the Baikonur Cosmodrome, April 9, 2020.

روسی سایوز MS-16 حمل اعزامی 63 خدمه راه اندازی به ایستگاه فضایی بین المللی از بایکونور Cosmodrome, مارس 9 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)
تصویر 3 از 5

A view of Earth from the Soyuz MS-16 spacecraft carrying NASA astronaut Chris Cassidy and Russian cosmonauts Anatoli Ivanishin and Ivan Vagner into orbit on April 9, 2020.

نمایی از فضاپیمای سایوز MS-16 سفینه حامل فضانورد ناسا کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner به مدار در 9 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)
تصویر 4 از 5

The third stage of a Soyuz 2.1a rocket falls away during the successful launch of a Soyuz MS-16 rocket carrying the Expedition 63 crew to the International Space Station on April 9, 2020.

مرحله سوم از یک سایوز 2.1 یک موشک دور افتد در طول پرتاب موفقیت آمیز یک سایوز MS-16 موشک حمل اعزامی 63 خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی در 9 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)
تصویر 5 از 5

NASA astronaut Chris Cassidy awaits liftoff inside the Soyuz MS-16 spacecraft ahead of a successful launch from Baikonur Cosmodrome, Kazakhstan on April 9, 2020.

(اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

“ما گرفته اند اقدامات اضافی را به مطمئن شوید که فضانوردان در ایستگاه فضایی در سلامت خوب” Ivanishin گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از شروع پرواز. “ما نمی هر گونه مهمان بنابراین ما نمی هر گونه اعضای خانواده یا دوستان می رسند. ما شده اند به طور کامل جدا شده و در این مرحله نهایی است.”

خدمه خانواده به تماشای این پرتاب از مرکز آموزش فضانورد در ستاره شهر در خارج از مسکو به جای.

مرتبط: فضا سنت! 14 چیزهایی که هر فضانورد می کند برای راه اندازی

رسیدن به فضایی حدود نه دقیقه پس از آنها به سمت چپ زمین سایوز خدمه شروع به چهار مدار قرار ملاقات گذاشتن با ایستگاه فضایی است. انتظار می رود آنها را به حوض با مدار آزمایشگاه Zvezda خدمات ماژول در 10:16 a. m. EDT (1416 GMT).

برای هفته آینده, نوجوانی Ivanishin و Vagner خدمت سرنشین ایستگاه با سفر 62 خدمه اولگ Skripochka از Roscosmos و فضانوردان ناسا اندرو مورگان و جسیکا Meir. Skripochka خواهد به نوبه خود بیش از فرماندهی ایستگاه به Cassidy روز چهارشنبه (15 آوریل) قبل از خروج با مورگان و Meir در سایوز MS-15 برای فرود در قزاقستان در روز جمعه.

نوجوانی Ivanishin و Vagner خواهد شد و سپس به عنوان سه نفر اعزامی 63 خدمه تا خود را خروج برنامه ریزی شده در ماه اکتبر.

“از آن خواهد شد جالب یک دوره از زمان” گفت: Cassidy. “ما باید بسیار کوتاه تحویل با قبلی ما سایوز خدمه به طوری که فقط نه روز برای ما به ما فضا, پاهای’ به عنوان یک خدمه و سپس خاموش کنیم با این طرح است. برای من روز خواهد بود که آیا من با خودم یا با دیگر crewmates بنابراین من فکر نمی کنم از این که هر گونه مختلف از معمولی ماموریت های مختلف مکمل.”

“متخصصان بر روی زمین تعیین خواهد کرد که چگونه به استفاده از زمان و تنظیم اولویت ها و ما فقط آن را انجام,” او گفت:.

و آنها ممکن است به تنهایی.

SpaceX در حال آماده سازی برای راه اندازی اولین crewed تست پرواز آن اژدها فضاپیمااحتمالا به زودی به عنوان اواسط تا اواخر ماه مه. ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken پرواز خواهد کرد به عنوان نسخه ی نمایشی-2 خدمه به ایستگاه فضایی برای آنچه که انتظار می رود دو تا سه ماه اقامت با سفر 63 خدمه.

سایوز MS-16 crewmates کریس کسیدی از ناسا (در سمت چپ) در آناتولی Ivanishin (در مرکز) و ایوان واگنر هر دو از Roscosmos. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

نوجوانی Ivanishin و Vagner نیز برنامه ریزی شده برای نظارت بر ورود چندین uncrewed عرضه مجدد فضاپیما از جمله ژاپن نهم H-II نقل و انتقال خودرو (HTV) یک پیشرفت یک نورث روپ گرومن ماکیان و اولین باری-پیکربندی نسل دوم SpaceX Dragon کپسول.

کسیدی, 50, است در سومین spaceflight. او قبلا کمک به ساخت این ایستگاه به عنوان یک ماموریت شاتل فضایی متخصص در سال 2009 قبل از اولین ماندن به عنوان یک عضو از سفر 35/36 خدمه در سال 2013. فرمان او از سفر 63 bookends شروع پیوسته بشر اقامت سرنشین ایستگاه فضایی تقریبا 20 سال پیش.

“بیل چوپان بود فرمانده اعزامی 1یک مهر و موم نیروی دریایی و 20 سال بعد از آن من خواهد بود فرمانده ایستگاه فضایی نیز مهر و موم نیروی دریایی” کسیدی گفت.

Ivanishin و Vagner در اصل اختصاص به سایوز MS-16 پشتیبان خدمهتا زمانی که آسیب به طور موقت مبتنی فضانورد نیکولای Tikhonov و Roscosmos تصمیم گرفت به جای هر دو او و او crewmate آندره Babkin در ماه فوریه.

Ivanishin, 51, همچنین در سومین spaceflight خدمت داشتن بر اعزامی 29/30 در سال 2012 و 48/49 در سال 2016. این اولین ماموریت برای Vagner, 34 پس از تبدیل شدن به یک فضانورد در سال 2010.

“رویای من از انجام این کار برای بسیاری از سال های بسیاری از” Vagner گفت. “این سخت است برای ترک کسانی که اقامت در این زمان به چالش کشیدن اما من می خواهم برای تشکر از همه برای کمک به ما را خاموش کنند.”

سایوز MS-16 روسیه است 62 فضاپیمای سایوز به راه اندازی برای ایستگاه فضایی بین المللی پس از سال 2000 و در 145 به پرواز پس از اولین ماموریت سایوز در سال 1967.

از طریق کلیک کنید به collectSPACE برای دیدن سایوز MS-16 خدمه ماموریت پچ.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>