کره جنوبی خرد Coronavirus به عنوان ایالات متحده Floundered. چرا ؟

همیشه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار کره جنوبی, این کشور رفت و به حالت بسیج کامل است. در حال حاضر تنها کمتر از دو ماه بعد آغاز شده است wrangled (بیشتر) تحت کنترل است. با توجه آزمایشی خود را با موفقیت آن را سخت به یاد داشته باشید که کره جنوبی و ایالات متحده تایید اولین مورد از COVID-19 در یک روز از هر یک از دیگر.

امریکا رهبری به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد بسیار متفاوت به شیوع کروناویروس نشان داده شده در رویترز گزارش. در حالی که کره جنوبی به سرعت توسعه یافته و آزمایش و ارسال آنها را به نزدیک به 300,000 شهروندان بیش از گذشته هفت هفته مقامات در آمریکا هنوز تنها صادر شده حدود 60000 آزمون — از جمله معیوب آنهایی که در ابتدا ارسال توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC). در ضمن تهمت بارها و بارها دروغ گفته در مورد شیوع و عنوان خطر جدید کروناویروس مطرح اشتباه ادعا می کنند که این امر نابودی خود را در آن و یا تماس با آن جعل تبلیغ توسط دموکرات ها و رسانه ها.

تفاوت اصلی بین این پاسخ سرعت که با آن کره جنوبی با سلامت سازمان در عمل به عنوان به زودی به عنوان ویروس پدید آمده در داخل کشور به جای امید آن خواهد همه ضربه بیش از.

“ما بسیار عصبی است. ما بر این باور بودند که این توسعه می تواند به یک بیماری همه گیر” Lee Sang-برنده یک بیماری عفونی متخصص در کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: عصر ایران. “ما در عمل مانند یک ارتش است.”

نتیجه که ارتش مانند بسیج? کره جنوبی تنها تایید 93 موارد جدید در روز چهارشنبه ده برابر کاهش از اوج عفونت وجود دارد. در ضمن تست زیرساخت در ایالات متحده آمریکا است که خیلی شل و ول است که هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند — اما آنها نمی دانند که وقوع است که هنوز هم در حال افزایش است.

“این باعث می شود من احساس می کنم زندگی در یک نمایش مسخره” دانشگاه پیتسبورگ متخصص قلب و عروق Ritu Thamman گفت: عصر ایران.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de