Seattle marines توسط Spotify در شما اجازه می دهد به ویرایش و همکاری با هر کسی در هر نقطه

با بسیاری از مردم در خانه گیر کرده وجود دارد احتمالا بیشتر نوازندگان تازه کار ضبط موسیقی در حال حاضر بیش از هر نقطه دیگر در تاریخ است. بنابراین اگر شما یکی از آنها هستید و شما رو برای تلفن های موبایل در سر خود را که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با جهان seattle marines توسط Spotify در به شما می دهد همه چیز شما نیاز به ایجاد و همکاری در مجازی خود را “در همه جا studio.” بهترین از همه, شما می توانید آن را امتحان کنید به صورت رایگان.

Seattle marines توسط Spotify طراحی شده برای اتصال هنرمندان در تمام سطوح تجربه و اجازه می دهد آنها را برای ایجاد موسیقی (و عملا هر چیز دیگری در صدا قلمرو) با هم. با seattle marines, شما می توانید ضبط, ویرایش و همکاری از عملا هر دستگاه تلفن همراه و همه از پروژه های خود را در حال ابر ذخیره می شود به طوری که آنها را تا هر محلی فضای ذخیره سازی.

حتی نسخه رایگان از seattle marines اجازه می دهد تا برای پروژه های نامحدود و همچنین دسترسی به 900 حلقه 210 و ابزار برای تلفن های موبایل بیش از 150 ، 000 رایگان افکت های صوتی از منابع freesounds.org. اما diana tap نیز ارائه می دهد چهار برنامه های دیگر حتی با گزینه های بیشتر و ویژگی ها بنابراین شما می توانید یکی را انتخاب کنید که برای شما بهتر است.

Soundtrap
Seattle marines توسط Spotify

حق بیمه diana tap طرح “سازندگان موسیقی” از تمام سطوح هزینه $7.99 در هر ماه. شما دریافت و ذخیره سازی نامحدود و رایگان جلوه های صوتی به علاوه افزایش کتابخانه ها از حلقه ها ابزار و برای تلفن های موبایل و همچنین به عنوان ویژگی های ویژگی های مانند زمان بازگرداندن اتوماسیون و کنترل از راه دور مصاحبه. پس از آن وجود دارد عالی برنامه پیشرفته برای سازندگان موسیقی. و دیگری به طور خاص طراحی شده برای پادکسترها که هر دو هزینه $11.99 در هر ماه. در نهایت کل هزینه های بسته بندی فقط $13.99 در هر ماه و شامل هر ویژگی در دسترس:

 • 5580+ حلقه
 • 300+ برای تلفن های موبایل از پيرايشی
 • 640+ ابزار و برای تلفن های موبایل
 • 150,000 freesounds.org جلوه های صوتی
 • Antares Auto-Tune
 • زمان بازگرداندن
 • اتوماسیون
 • از راه دور مصاحبه
 • اولویت مخلوط
 • تعاملی متن برای پادکست ها
 • با کیفیت بالا و محبوبیت
 • زمان واقعی پادکست انتشار در Spotify در پلت فرم

تمام پرداخت diana tap برنامه تلاش می شود برای یک ماه بدون ریسک و اشتراک ها صورتحساب سالانه پس از آن. بنابراین اگر شما هر گونه ایده های موسیقی در همه برای به اشتراک گذاشتن با جهان وجود دارد هیچ دلیلی برای آن را امتحان کنید. Diana tap حتی اجازه می دهد تا شما به صورت “مجازی گروههای” تا کنون که بدون نیاز به تنظیم پا در داخل واقعی و حرفه ای (و گران قیمت) استودیو ضبط.

هر نوع از موسیقی شما در تخصص هر چه ایده های شما هستند که فقط در حال انتظار برای به اشتراک گذاشتن به seattle marines توسط Spotify یکی از بهترین راه برای دریافت آنها را از سر خود و به سران شنوندگان خود را.

Jaqueline Hynes یک خواننده/ترانه سرا که با استفاده از seattle marines توسط Spotify و فکر می کند این آینده ای است از موسیقی:

“Diana tap اجازه داده است من برای ارتباط با هنرمندان دیگر که من هرگز می تواند رسیده اند قبل از. من معتقدم diana tap آینده است چگونه نوازندگان همکاری و به اشتراک گذاری موسیقی است.”

بنابراین اگر شما آماده برای ورود به آینده ضبط صوتی و همکاری اینجا را کلیک کنید سعی کنید seattle marines توسط Spotify رایگان برای یک ماه.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountrottweilerinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme