دوده قانون میله سازمان حفاظت محیط زیست به ویژه در مسابقه

سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شده یک پیشنهاد در فدرال ثبت نام دیروز که منتقدان به عنوان حمله به اقلیت های مقابله ای با سلامت عمومی میراث ساختاری نژاد پرستی.

آژانس طرح قیمومیت تغییرات به راه آینده قوانین تحت قانون هوای پاک خواهد وزن هزینه ها و مزایای آب و هوا و آلودگی هوا قوانین و مقررات.

این اولین بار سازمان حفاظت محیط زیست تلاش کرده است چنین rulemaking و منتقدان می گویند هدف این است که به زین آینده دولت با انعطاف ناپذیر مجموعه ای از هزینه-سود روش که تخفیف سود حاصل از برش آلاینده در حالی که تاکید بر هزینه صنعت.

این قانون همچنین بار سازمان حفاظت محیط زیست از دادن توجه خاص به فرد جوامع است که تحمل فشار از خطرات زیست محیطی — اغلب جمعیت از رنگ.

“این حکومت را نمی خواهد به حساب هر سود که نمی تواند پولی و اندازه گیری از جمله مهم مانند اثر گفتن از جیوه حکومت در جوامع قبیله ای است که تکیه بر ماهی ها و حیات وحش است که آلوده به جیوه و یا در اثر ذرات معلق در جوامع رنگ و محروم مردمی که زندگی در نزدیکی نیروگاه های برق که در حال کنترل شده گفت:” ان هفته مدیر حقوقی هوای پاک نیروی کار.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست هم به وزن مخصوص به مزایای که تعلق به جوامع خاص که در ارزیابی اینکه آیا یک قاعده بود و مقرون به او گفت. اما این پیشنهاد به دنبال آن غیر ممکن است.

“شما در واقع در حال گره زدن دست خود را اگر شما با آژانس گفت: این راه شما باید به انجام همه چیز” او گفت:.

سازمان حفاظت محیط زیست توصیف این پیش نویس قانون به عنوان تلاش برای بهبود شفافیت توسط خواستار حسابداری دقیق از هزینه ها و منافع برای همه از لحاظ اقتصادی قابل توجهی کیفیت هوا و تغییر آب و هوا rulemakings اعلام شده تحت نقطه عطفی حقوق محیط زیست.

اما این پرسش در مورد اینکه آیا دولت آینده می تواند تعداد به اصطلاح co-مزایای زمانی که پیش نویس قوانین و مقررات. شرکت منافع به کاهش آلاینده ها هستند که حکومت را هدف اصلی اما این است که عملکرد عمومی مزایای بهداشت و درمان است که سازمان حفاظت محیط زیست به طور سنتی محسوب می شود.

مدیر Andrew Wheeler سابق انرژی وکیل به مدت طولانی به دنبال به حاشیه co-مزایای که صنعت می بیند به عنوان توجیه قوانین که هزینه های سنگین تر بودن واقعی مزایای زیست محیطی.

شرکت بهره مند شوند که دارای بسته بندی بزرگترین پانچ در گذشته قانون هوای پاک rulemakings است از ذرات ریز یا دوده. مطالعات اپیدمیولوژیک در حال مالامال از اطلاعات ارتباط این ذرات کوچک به ریوی تنفسی و عصبی بیماری و مرگ است.

بنابراین نشان می دهد که یک حکومت را کاهش ذرات ماده می افزاید: برای ارزش خود را — یک واقعیت است که حتی تهمت سازمان حفاظت محیط زیست استفاده می شود در سال گذشته نشان می دهد که مقرون به صرفه انرژی پاک در قانون برای نیروگاه دی اکسید کربن به ارزش هزینه های خود را.

“تاریخچه نژاد پرستی’

پیشنهاد می آید به عنوان جوامع از رنگ در حال تجربه برخی از بدترین اثرات coronavirus در حالی که اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در ادامه در شهرستانها در سراسر کشور.

شواهدی وجود دارد که افزایش قرار گرفتن در معرض دوده از بزرگراه امکانات صنعتی و کوره های زباله سوز است که در دهه ساخته شده است عمدتا سیاه, لاتین و آسیایی و آمریکایی در جوامع در حال نامتناسب آسیب رساندن به سلامت ساکنان خود را.

“این همه عمیقا ریشه دوانده در تاریخ نژاد پرستی و تاریخ حقوق مدنی” گفت: صوفیه اوون کارکنان وکیل با جایگزین برای مردم و محیط زیست, محیط زیست و عدالت گروه مستقر در بوستون. “این مکان از این امکانات — که در آن بزرگراه های ما هستند که در آن زباله سوز هستند که در آن ایستگاه های کمپرسور و یا اتوبوس انبار و قطار انبار هستند — این است که جوامع رنگ و کم درآمد جامعه است.”

اتحادیه دانشمندان نگران منتشر مدلسازی سال گذشته نشان می دهد که آمریکایی های آسیایی تبار هستند که به طور متوسط در معرض ذرات غلظت از خودرو tailpipes که 34 درصد بالاتر در مقایسه با دیگر آمریکایی.

آنها نیست به تنهایی. دوده گرفتن در معرض بود 24% بالاتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار و 23 درصد بالاتر برای Latinos. سفید آمریکایی ها در معرض 14 درصد کمتر دوده از tailpipes از متوسط آمریکایی (Greenwire27 ژوئن 2019).

“این در درجه اول PM2.5 که مسئول آسیب های زیست محیطی و آسیب به سلامت در جوامع زندگی می کنند در نزدیکی بزرگراه” گفت: Maria Cecilia Pinto de Moura ارشد خودروهای مهندس با UCS با اشاره به ذرات معلق 2.5 میکرومتر و یا کمتر در قطر است. علم بشر در حال حاضر انجام شبیه مدل سازی در مجاورت نیروگاه با سوخت زغال سنگ با جمعیتی گروه, او گفت:.

سلامت اثرات PM2.5 قرار گرفتن در معرض می تواند شدید باشد.

یک سال 2017 مطالعه توسط محققان در دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت و نهادهای دیگر یافت می شود که افزایشی افزایش قرار گرفتن در معرض دوده زیر استانداردهای تعیین شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست می تواند در نتیجه به طور قابل توجهی مرگ و میر بیشتر در میان شهروندان ارشد. این مطالعه نشان داد که مردم سیاه و سفید بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از دوده گرفتن در معرض از دیگر آمریکایی.

“ما می دانیم که هنگامی که شما استنشاق ذرات ریز آنها نفوذ بسیار عمیق به ریه های خود را و آنها در واقع می تواند به جریان خون خود را و آنها شروع یک شکل از التهاب است که می تواند باعث پنومونی و بیماری های قلبی عروقی گفت:” فرانسیسکا Dominici استاد آمار حیاتی دانشکده بهداشت عمومی و یک نویسنده از سال 2017 مطالعه است.

Dominici همچنین همکاری یک مطالعه اخیر نشان می دهد که استان ها با سطوح بالاتر از ذرات با تجربه بیشتر مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus (Greenwire, آوریل 7).

وجود پیوند بین ذرات ماده و سندرم زجر تنفسی حاد, او گفت:, که باعث می شود COVID-19-مربوط به مرگ و میر.

“اگر شما زندگی در یک شهرستان و شما در حال تنفس هوای آلوده برای یک زمان بسیار طولانی حتی غایب COVID ما می دانیم که ریه ها ملتهب می شوند” Dominici گفت. “شما پس از قرارداد COVID توانایی خود را برای پاسخ به التهاب طبیعت COVID است به شدت به خطر بیافتد چرا که ریه های خود را در حال حاضر التهاب است.”

نتیجه بدتر است به صورت سیاه و لاتین افرادی که قرارداد COVID-19. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده در ماه آوریل است که 33 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری بودند به عنوان نزدیک به یک چهارم از کسانی که درگذشت. هجده درصد از جمعیت ایالات متحده است ،

در حالی که اقلیت نژادی بیشتر تحت تاثیر بالا دوده سطح آنها همچنین مسئول تولید کمتر از آن است.

یک 2019 مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم در بر داشت که غیر اسپانیایی سفیده مصرف اکثر کالا و خدمات مسئول ذرات. سیاه پوست و لاتین مردم به طور متوسط در معرض 56% 63% بیشتر دوده به ترتیب از مرتبط است مصرف خود را.

همان مطالعه تخمین زده است که دوده ناشی از 131,000 زودرس آمریکا مرگ و میر در سال 2015.

“دم طولانی این است که به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید و Latinx جوامع شده است تبعیض در این کشور و به دلیل فقر و آنها مجبور به زندگی در محله است که کمتر و بیشتر آلوده گفت:” هارون برنشتاین مدیر هاروارد چان مدرسه مرکز آب و هوا, بهداشت و محیط زیست جهانی.

سازمان حفاظت محیط زیست هزینه-سود تمرینات می تواند در نظر بگیرید که سابقه نژادی و بی عدالتی در هنگام ارزیابی اینکه آیا یک قانون موجه است او اشاره کرد.

“اگر شما تمیز کردن هوا وجود دارد خیلی خوب احتمال است که ما در حال رفتن به نفع مردم رنگ بیشتر است. و ما باید در واقع اولویت بندی این اقدامات به دلیل تاریخی و رک و پوست کنده, حال و روز بی عدالتی?” او گفت:. “است که بسیار ستیز عرصه در حال حاضر, اما آن را سخت به چشم پوشی داده شده چه خبر است.”

پیشرفت

فاصله بین دوده گرفتن در معرض سطوح سفید و nonwhite آمریکایی ها واقع شده است کاهش در سال های اخیر است.

یک مقاله منتشر شده در ماه ژانویه که با استفاده از ماهواره بر اساس اندازه گیری برای پیگیری کیفیت هوا در سراسر کشور یافت می شود که تفاوت بین دوده در سطح عمدتا اقلیت و سفید مناطق کاهش یافت و نزدیک به دو سوم بین سال 2000 تا 2015.

نی واکر استادیار اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و یکی از نویسندگان این مطالعه گفت این بود که تا حدودی به دلیل سفید مردم در حال حرکت به شهرستانها و اقلیت رفتن به حومه شهر.

اما بسیار بزرگتر بخشی از داستان او گفت: تا به حال به انجام این کار با قانون هوای پاک.

ذرات استانداردهای تعیین شده تحت قانون — آنهایی که در حال حاضر اجرا شد در سال 2005 — نیاز به شهرستانهای استان است که موفق به دیدار با ملی, محیط, درجه, کیفیت استاندارد اقدام های تهاجمی برای رسیدن به نیل.

“این فقط اتفاق می افتد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند در مقایسه با نسبت جمعیتی در این مناطق کثیف,” واکر گفت و اشاره کرد که در 15 سال گذشته شهرستانهای با جمعیت اقلیت را کاهش ذرات معلق بیش از عمدتا سفید شهرستانهای استان است.

هنوز تحقیقات نشان می دهد که دوده می تواند باعث بیماری و مرگ در سطح زیر فدرال هوا با کیفیت استاندارد. در این سال سازمان حفاظت محیط زیست کاهش یافته است به سفت استاندارد با وجود سلامت عمومی طرفداران’ هشدار که یک به روز رسانی بسیار دیر شده است.

و پیشنهاد هزینه-سود حکومت به نظر می رسد کارگردان در ساخت سخت تر قوانین سخت تر برای ترویج در آینده است.

“هر شکست به سفت استاندارد است رفتن به ادامه نامتناسب مواجهه با آن مواجه شده افراد در این جوامع” گفت: واکر.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de