چیزی عجیب و غریب است که با ستاره شمال

چیزی را با ستاره شمال.

مردم را به تماشای ستاره شمال برای قرن ها. ستاره روشن, همچنین شناخته شده به عنوان ستاره قطبی است که تقریبا به طور مستقیم در بالای زمین قطب شمال و به عنوان نقطه عطفی در آسمان برای مسافران بدون قطب نما. همچنین زمین نزدیک cepheid یک نوع ستاره است که حبوبات به طور منظم در قطر و روشنایی است. و ستاره قطبی است که بخشی از یک سیستم دوتایی; آن را به یک دیمر, خواهر, شناخته شده به عنوان ستاره قطبی B است که ما می توانید به تماشای چرخش آن از زمین است.

“همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر آن در حال تبدیل شدن روشن است که ما درک می کنیم کمتر” درباره ستاره قطبی نوشت: نویسندگان یک مقاله جدید در ستاره مشهور است.

مشکل با ستاره قطبی است که هیچ کس نمی تواند در توافق چقدر بزرگ یا دور از آن است.

مرتبط با: Twisted فیزیک: 7 ذهن دمیدن یافته

اخترفیزیکدانان چند راه برای محاسبه جرم ، سن و فاصله یک ستاره مثل ستاره قطبی. یک روش این است که یک تکامل ستارهای مدل گفت: مطالعه جدید co-نویسنده Hilding R. نیلسون یک اخترفیزیکدان در دانشگاه تورنتو است. محققان می توانید مطالعه روشنایی, رنگ و میزان ضربان از ستاره و استفاده از آن داده ها به شکل از چگونه و روشن است و در چه مرحله ای از زندگی آن را در. هنگامی که این جزئیات کار می کرد, نیلسون گفت Live علم, آن را سخت به شکل از چگونه دور ستاره است; آن را نسبتا ساده ریاضی را هنگامی که شما می دانید چگونه روشن ستاره واقعا چیست و چگونه کم نور به نظر می رسد از زمین است.

این مدل ها به خصوص دقیق برای cepheids چون خود نرخ زننده است که به طور مستقیم مربوط به خود درخشندگی یا روشنایی. که باعث می شود آن را آسان برای محاسبه فاصله به هر یک از این ستاره ها. ستاره شناسان هستند بنابراین مطمئن شوید که آنها می دانند که رابطه ای که cepheids را تبدیل به ابزار مهم برای اندازه گیری فواصل در سراسر جهان است.

اما وجود دارد راه های دیگر برای مطالعه ستاره قطبی و آن روش ها را قبول ندارند با تکامل ستارهای مدل.

“ستاره قطبی است آنچه ما تماس بگیرید astrometric باینری” نیلسون گفت: “این بدان معناست که شما در واقع می توانید ببینید همراه آن رفتن در اطراف آن مرتب کردن بر اساس مانند یک دایره کشیده شده در اطراف ستاره قطبی. و طول می کشد که حدود 26 سال است.”

محققان هنوز ساخته نشده دقیق مشاهدات کامل مدار ستاره قطبی B. اما آنها را دیده ام به اندازه کافی از همدم ستاره در سال های اخیر به یک تصویر دقیق از آنچه در این مدار به نظر می رسد. با این اطلاعات شما می توانید اعمال قوانین نیوتن از گرانش برای اندازه گیری جرم دو ستاره نیلسون گفت. این اطلاعات همراه با جدید تلسکوپ فضایی هابل “اختلاف منظر” اندازه گیری — راه دیگر برای محاسبه فاصله به ستاره منجر به بسیار دقیق اعداد در Polaris جرم و فاصله. اندازه گیری آن می گویند آن را در مورد 3.45 برابر جرم خورشید را و یا 0.75 خورشیدی توده ها.

این راه کمتر از جرم شما از تکامل ستارهای مدل که پیشنهاد می کنم یک مقدار در حدود هفت برابر جرم خورشید است.

این سیستم ستاره ای است عجیب و غریب در راه های دیگر. محاسبات از سن ستاره قطبی B نشان می دهد که این ستاره بسیار قدیمی تر از آن بزرگتر خواهر و برادر است که غیر معمول برای یک سیستم دودویی. به طور معمول دو ستاره در حدود همان سن.

نیلسون همراه با هیلی Blinn یک دانشجو در مقطع کارشناسی و محقق در دانشگاه تورنتو تولید یک مجموعه ای از مدل های قطبی برای دیدن اینکه آیا این مدل می تواند آشتی دادن تمام اطلاعات شناخته شده در مورد سیستم. آنها نمی تواند.

یک احتمال این است که حداقل یکی از اندازه گیری در اینجا فقط اشتباه محققان نوشت. ستاره قطبی است به خصوص دشوار است برای مطالعه نیلسون گفت. واقع در بالای زمین قطب شمال آن را در خارج از میدان دید ترین تلسکوپ. و تلسکوپ است که تجهیزات لازم برای دقت اندازه گیری ستاره خواص معمولا طراحی شده برای مطالعه بسیار ضعیف بیشتر ستاره های دوردست. ستاره قطبی بیش از حد روشن برای این ابزار در واقع آن را خیره کننده برای آنها است.

اما داده ها محققان را به نظر می رسد قابل اعتماد نیست و هیچ دلیل واضح و آشکار به شک که اطلاعات نیلسون گفت.

این یافته ها منجر نیلسون و Blinn به یکی دیگر از غریبه توضیح: شاید اصلی ستاره قطبی سیستم بود و پس از دو ستاره و آنها ناودان با هم چند میلیون سال پیش. چنین دودویی برخورد نیلسون گفت: می جوانی از سر گرفتن ستاره کشیدن در مواد اضافی و ستاره ها نگاه مانند آنها فقط “رفت و از طریق چشمه جوانی.”

ستاره است که در نتیجه از باینری برخورد نمی منظمی متناسب با تکامل ستارهای مدل و چنین رویدادی می تواند توضیح دهد که اختلاف داشت با ستاره قطبی.

“این امر می تواند یک سناریو بعید است اما غیر ممکن نیست” محققان نوشت.

تا کنون هیچ یک از راه حل های کاملا رضایت بخش است.

“این است که به چالش کشیدن برای رسم قابل نتیجه گیری فراتر از این واقعیت است که ستاره قطبی همچنان پایدار و راز و بیشتر ما اندازه گیری کمتر از ما به نظر می رسد به درک” نیلسون و Blinn نوشت.

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im