کسی که ظاهرا فقط هک Elon Musk, جو بایدن, جف بزوس و Kanye West


حالت خدا

کسی که به نظر می رسد به هک حساب توییتر از Elon Musk, جو بایدن, جف بزوس, بیل گیتس, باراک اوباما, Kanye West و یک آرایه خیره کننده از دیگر مشاهیر کسب و کار magnates سیاستمداران و دیگر چهره های عمومی است. آنها حتی به نوعی دسترسی به حساب اپل که هیچگاه توییتی قبل از.

حساب همه ارسال پیام های مشابه که قول می دهم که اگر شما ارسال بیت کوین به یک آدرس خاص آنها ارسال دو پشت یک کلاهبرداری کلاسیک.

Image

علائم آسان

مطمئن شوید که آن را مانند به نظر می رسد آشکار نیرنگ. اما مردم در اینترنت نیست به خصوص روشن و آن را به نظر می رسد مانند مردم فرستاده اند حداقل 100.000 دلار به این آدرس در اومدی.

تقلا از جنگ

آن را دشوار است به این باور است که تکنولوژی ارقام مانند مشک و بزوس nevermind چهره های عمومی مانند بایدن و غرب نمی خواهد که دو فاکتور تأیید هویت فعال در حساب خود را. که باعث می شود هک مضاعف چشمگیر, از آنجا که این بدان معنی است که مهاجمان به نحوی که نه تنها اعتبار خود را, اما یک راه برای دسترسی به پیام های متنی خود را به عنوان به خوبی.

در مطبوعات آن زمان به نظر می رسد که مشک است که هنوز در تلاش برای کنترل حساب خود را با پیامهای قبلی ناپدید حتی در حالی که آنهایی که جدید به نظر می رسد.

ادامه مطلب: Crypto scammers هک Elon Musk اپل و بیل گیتس در توییتر [Engadget]

بیشتر در توییتر: توییتر تایید جعلی کنگره نامزد اختراع توسط نوجوانان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de