برخی از جانبازان جست و خیز و خدمات بهداشتی

Post-9/11 جانبازان از مهمترین junior داوطلب خدمت سربازی صفوف که صفحه مثبت به صورت یک مشکل بهداشت روانی به میزان قابل توجهی کمتر احتمال دارد به استفاده از هر نوع برنامه مراقبت های بهداشتی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

ارائه کیفیت مراقبت های بهداشتی به جانبازان با مسائل مربوط به سلامت روانی پیچیده است به خصوص با توجه به برخی از تاخیر در دریافت مراقبت از VA سیستم و این واقعیت است که جانبازان باید یک انتخاب گسترده تر از گزینه های مراقبت های بهداشتی تحت جانبازان انتخاب عمل/Veteran جامعه برنامه مراقبت.

برای مطالعه جدید محققان خواسته جدید post-9/11 جانبازان که تا به حال نمایش های مثبت برای یک یا چند “احتمالی” مشکلات روحی و روانی که برنامه مراقبت های بهداشتی و خدمات آنها استفاده کرده بودند پس از جدا شدن از خدمت فعال نظامی.

“دستاورد مهم در این مطالعه این بود که جانبازان از مهمترین junior رتبه داوطلب خدمت سربازی, که به نمایش مثبت برای یک مشکل بهداشت روانی به طور معنیداری کمتر به احتمال زیاد به استفاده از یک برنامه مراقبت های بهداشتی از هر نوع می گوید:” کیت آرونسون دانشیار مدیر تهاتری برای خانواده نظامی آمادگی در پن استیت.

“این یک مورد پیدا کردن با توجه به اینکه جانبازان از تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی هستند به احتمال زیاد به مشکل نظامی به غیر نظامی از جمله انتقال درآمد کمتر پول داشتن در معرض خطر بیشتری از بی خانمانی و تجربه بالاتر بیکاری است.”

نزدیک به سه چهارم از جانبازان غربالگری مثبت احتمالی اختلال اضطراب 69 درصد مثبت غربالگری برای PTSD 51% برای افسردگی و 57% برای سوء استفاده از مصرف الکل. جانبازان غربالگری مثبت احتمالی در سلامت روان نیز گزارش داد مداوم سلامت جسمی بیماری است.

علاوه بر این نزدیک به یک سوم از جانبازان که غربالگری مثبت برای یک مشکل بهداشت روانی مشاوره برای سلامت روان رابطه و یا سوء استفاده از مواد مخدر مشکلات.

محققان دریافتند که 11 درصد با استفاده از طب جایگزین مانند طب سوزنی یا کایروپرکتیک مراقبت و 8 درصد های مختلف مورد استفاده در برنامه های دیگر و یا خدمات است. حدود نیمی از جانبازان گزارش دریافت مراقبت و بیمارستان ها و یا کلینیک در حالی که حدود یک سوم از جانبازان گزارش با استفاده از هر برنامه مراقبت های بهداشتی و یا خدمات است.

“بر اساس یافته های این مطالعه روشن است که جانبازان از تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی باید هدفمند برای افزایش انتقال پشتیبانی می کنند و این حمایت باید شروع قبل از جدایی خود را از خدمت وظیفه فعال می گوید:” coauthor نیکول مورگان استادیار پژوهشی در تهاتری.

در یکی دیگر از یافته های آفریقایی-آمریکایی و آسیایی-آمریکایی جانبازان غربالگری مثبت برای یک مشکل بهداشت روانی به طور معنیداری بیشتر از سفید خود را هم به استفاده از VA خدمات هر چند وجود چند تفاوت در استفاده از آنها غیر VA خدمات و برنامه های.

“بالاتر استفاده از VA خدمات توسط اقلیت های قومی جانبازان ممکن است نتیجه تلاش و متعهد شده است برای افزایش دسترسی به مراقبت های مانند ایجاد مرکز اقلیت جانبازان که با این نسخهها کار به اطمینان حاصل شود که تمام جانبازان برابر دریافت خدمات و کمک می کند تا هدایت جانبازان از گروه های اقلیت به منابع و برنامه هایی که ارائه شده توسط و می گوید:” coauthor دانیل پرکینز استاد و مدیر دانشمند در تهاتری به عنوان به خوبی به عنوان محقق اصلی از جانبازان متریک ابتکار.

در میان جانبازان که غربالگری مثبت برای یک بیماری روانی کسانی که در معرض مبارزه با داشتن یک تخلیه پزشکی و یا داشتن یک بیماری مزمن جسمی یا مشکل روانی بودند از همه بیشتر احتمال دارد به گزارش و با استفاده از خدمات مراقبت های بهداشتی.

از سوی دیگر جانبازان که غربالگری مثبت برای سوء استفاده از مصرف الکل نشان داده پایین تر مراقبت های بهداشتی استفاده کنید.

این مطالعه نشان داد نتایج مشابه برای مرد و زن جانبازان که غربالگری مثبت برای مشکلات روانی و استفاده از خدمات بهداشت و درمان و برنامه های.

این است که مطابق با تحقیقات اخیر نشان می دهد که جدیدترین نسل از post-9/11 زن جانبازان به دنبال دارد و خدمات بیشتر از قبلی بود به احتمال زیاد با توجه به افزایش برنامه ریزی ارائه شده به زنان بیشتر تلاش های امداد رسانی و افزایش رضایت از خدمات.

هنری M. Jackson بنیاد برای پیشرفت طب نظامی موفق جانبازان معیارهای طرح پژوهشی. حامیان عبارتند از: باب وودراف پایه سلامت خالص فدرال خدمات هاینز استعدادهای HJF, Lockheed Martin Corporation, مارس و استنلی اسمیت خیریه اعتماد موقوفه ملی برای علوم انسانی, Northrop Grumman, فیلیپ و حاشیه Odeen مشخصاتش این Robert J. McCormick بنیاد رامسفلد بنیاد شولتز بنیاد خانواده ها خارج شده و پایه و اساس, Wounded Warrior Project, Inc., و جانبازان اداره بهداشت و درمان بهداشت خدمات تحقیق و توسعه خدمات.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net