برخی از کشورهای در حال گزارش ناقص COVID-19 نتایج تاری تصویر کامل

چندین ایالت در حال گزارش تنها مثبت COVID-19 نتایج آزمون از خصوصی labs یک عمل است که رنگ یک تصویر گمراه کننده چگونه سریع این بیماری در حال گسترش است.

مریلند اوهایو و دیگران در حال ارسال شماره جدید آزمون مثبت و مرگ و میر مثلا اما نمی گزارش نتایج منفی که کمک خواهد کرد نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم مورد آزمایش قرار گرفتند به طور کلی.

“این مسائل به دلیل آن را به شما می دهد یک حس کاذب از آنچه در جریان است در یک مکان خاص,” دکتر گفت: Eric Topol مدیر موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه. او گفت: دولت ها باید توان مورد نیاز برای گزارش هر دو نتایج مثبت و منفی برای نقد و بررسی توسط کارشناسان بهداشت عمومی.

“همه آنها باید کشیده با هم” Topol گفت. “باید آن را به صورت خودکار.”

بسیاری از ایالت ها نمایش جامع تر عکس های خود را همه گیر داده از جمله مجموع تعداد تست های اجرا و کسانی که بازده نتایج منفی.

این COVID پیگیری پروژه های خصوصی در تلاش برای جمع آوری تست اطلاعات در سراسر کشور پیدا کرده است حداقل نه متحده گزارش شده است که نتایج کامل تنها از دولت در آزمایشگاه و یا در حال از دست رفته برخی از گزارش نتایج منفی.

ملانی اماتو دبیر مطبوعاتی برای اوهایو وزارت بهداشت گفت: دولت در حال جمع آوری تنها مثبت نتایج آزمون به عنوان بسیاری از آزمایشگاه خصوصی را آغاز کرده اند تست ساکنان. از بعد از ظهر سه شنبه به وزارت امور خارجه گزارش 564 مورد تأیید 145 بستری شدن در بیمارستان و هشت مرگ و میر در وب سایت خود را.

“ما نیازی به خصوصی labs به گزارش منفی labs در هر بیماری عفونی,” او گفت:. پرسید: اگر این سیاست ممکن است تغییر او گفت: “این یک بحث برای بعد پایین جاده ها است.”

به طور مشابه, مریلند وزارت بهداشت “در حال حاضر گزارش تعداد موارد مثبت تنها. ما در حال کار بر روی یک فرایند به ارائه به موقع آزمایش شماره اطلاعات” گروه گفت: KHN در بیانیه ای اضافه کرد: “ما ارائه خواهد شد اطلاعات تکمیلی به زودی آن را به عنوان در دسترس است.” از بعد از ظهر سه شنبه دولت بود گزارش 349 موارد تایید شده.

در کشورهای که فراموش گزارش تمام نتایج تست میزان عفونت متفاوت است به طور گسترده ای با برخی از گزارش 5% یا کمتر تست های مثبت در حالی که دیگران تایید این ویروس در 10% یا بیشتر از نمونه های. نتایج می تواند هر روز تغییر می کند. همانطور که از شنبه, یوتا, گزارش 298 موارد تایید شده از 5,823 تست شده و یا در حدود 5% مثبت. مقامات اشاره کرد که برخی از نتایج ممکن است یک زمان تاخیر تا 72 ساعت است.

فلوریدا مقامات تا به حال انجام شده 10,338 آزمون از یکشنبه که 1,007 مثبت بودند که برای یک رای کمتر از 10%. فلوریدا در انتخابات گفت: آنها همکاری تجاری با labs به “افزایش تعداد آزمایشات انجام شده در هر روز و اطمینان از فلوریدا دریافت بحرانی اطلاعات سلامت آنها در موقع نیاز.”

از بعد از ظهر دوشنبه سخت ضربه واشنگتن گزارش داده بود 2,221 مثبت نتایج آزمون و 31,712 منفی به مثبت رای از 7 درصد. دولت همچنین گزارش 110 مرگ و میر.

داشتن یک تصویر کامل تر در آن آمده است که حد گزارش “می تواند با ارائه اطلاعات مفید از پیگیری انتقال و زمان” گفت: Charles ریشه جانباز آزمایشگاهی مشاور در شیکاگو است.

U. S جراح عمومی در روز یکشنبه در توئیتر خود نوشت: “همه labs در حال گزارش نشده است (یا سرعت) اما آنهایی که گزارش می دهند که 90 درصد از آزمون (که معمولا افراد در معرض و یا w/ علائم) در حال #COVID19 منفی است. این بدان معناست که حتی در میان بالاترین خطر بیشتر ندارد #coronavirus…”

معلوم نیست چه مقامات فدرال در حال تنظیم به underreporting از آزمایش منفی است که می تواند تاری آنچه در واقع اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

روز دوشنبه کاخ سفید نیروی کار گام خود را به سطح شیب دار بالا در سراسر کشور گزارش کنند.

“ما همچنین به یاد فرمانداران امروز که همه امور خارجه آزمایشگاه تمام بیمارستان آزمایشگاه در حال حاضر توسط قانون مورد نیاز برای گزارش نتایج حاصل از coronavirus آزمون به CDC” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: با توجه به متن جلسه کاخ سفید.

Topol گفت: ملت اتلاف وقت گرانبها نیست marshaling منابع آزمون تعداد زیادی از مردم بیش از دو ماه گذشته و tallying همه نتایج.

“ما باید انجام عظیم غربالگری یک میلیون نفر به صورت تصادفی با سن و جنس به ما اسلحه در اطراف آن,” او گفت:. “اگر ما که در آن ما را دریافت پاسخ. تا آن زمان ما نمی هر گونه سرنخ. آن است که بسیار فازی.”

پیچیده چیزهایی بیشتر معیار آزمایش مردم تغییر کرده است به عنوان COVID-19 نفر افزایش یافت. در نیوجرسی درایو از طریق تست سایت در دوشنبه, الکترونیکی ثبت نام را دیدم پیام: “هیچ نشانه ای ندارند. بدون تست.” مناطق دیگر اجازه داده اند پزشکان به منظور آزمون زمانی که مردم گمان آنها ممکن است در تماس با کسی که به این بیماری است.

فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت می گوید: “هر کس نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19.”

CDC همچنین اشاره می کند که بسیاری از افراد دارای بیماری خفیف و بهبود می یابند در صفحه اصلی اضافه کردن “وجود دارد هیچ درمان به طور خاص برای تایید این ویروس است.”

تصمیم گیری در مورد تست “در اختیار دولت و ادارات بهداشت محلی و/یا فردی پزشکان” می گوید. آژانس اشاره می کند که افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی مزمن و/یا ضعف سيستم ايمنی دولت ممکن است در “بالاتر از خطر برای نتایج ضعیف.”

و به عنوان این بیماری گسترش یافته است سخت-آمار مناطق خواسته اند که آزمون محفوظ است باید برای مردم در بیمارستان و مراقبت های بهداشتی کارگران هر دو به اطمینان حاصل شود آنها می توانند در کار باقی بماند و برای حفظ دنده محافظ.

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته اشاره کرد که در سراسر کشور 10 درصد رقم برای آزمايش مثبت است “به طور قابل توجهی بالاتر” از انگلستان و کره جنوبی و چین است.

“تا زمانی که ما شاهد مثبت شدن نرخ کاهش قابل توجهی ما هنوز غربالگری به اندازه کافی” گوتلیب نوشت.

این داستان در اصل منتشر شده توسط قیصر سلامت نیوز در تاریخ 25 مارس سال 2020 است. خوانده شده اصلی داستان در اینجا.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de