برخی از مردم باعث می شود پوست, طبیعی, کرم های ضد آفتاب

تغییرات ژنتیکی در پوست می تواند ایجاد یک کرم ضد آفتاب با توجه به تحقیقات جدید در ژن مرتبط با ویتامین D.

این یکی از تعدادی از راه های ویتامین D تحت تاثیر قرار بدن در این مطالعه جدید که در نگاه ژنوم بیش از نیم میلیون نفر از بریتانیا می گوید: جان مک گراث استاد در دانشگاه کوئینزلند, Queensland, موسسه مغز.

“این مطالعه دخیل چندین جدید مربوط به پوست ژن که بر روی ما تاثیر ویتامین D status—متمایز از رنگ پوست که بر توانایی ما برای ساختن ویتامین D بسته به غلظت رنگدانه ملانین در پوست” McGrath می گوید.

“ویتامین D آفتاب هورمون و ما نیاز به نور آفتاب بر روی پوست آن را, اما تغییرات در ژن های ما نیز تاثیر چگونه کارآمد ما در حال انجام آن است.

“یافته های ما نشان می دهد که مولفه های ژنتیکی در هال (هیستیدین آمونیاک-lyase) ژن می تواند متفاوت باشد غلظت یک مولکول کوچک در پوست که در عمل مانند یک داخلی یکشنبه عامل حفاظت (SPF) از کرم های ضد آفتاب.

این مولکول کمپرس آب UVB نور—نور بدن ما را به استفاده از ویتامین D و مقدار آن در پوست ما را تحت تاثیر قرار چقدر از این ویتامین می تواند ما را.

این تیم در بر داشت 143 ژن مکان های مربوط به ویتامین D غلظت می گوید نائومی Wray استاد از موسسه علوم زیستی مولکولی و کوئینزلند موسسه مغز.

“قبلا ما فقط می دانستم که حدود شش مناطق بنابراین این یافته ها را ارائه بینش های جدید به بدن ما چگونه دسته ویتامین D” Wray می گوید. “این مطالعه نشان داده است بسیاری از جدید و جالب نامزدهای است که می تواند کمک به درک ما از عوامل که تاثیر ویتامین D غلظت.

“یافته های ما گنجینه ای از سرنخ است که حفظ خواهد کرد محققان مشغول را برای مدت طولانی.”

این مطالعه با پشتیبانی از این فرضیه که پایین ویتامین D ممکن است در نتیجه از سلامت فقیر به جای کمک به این خطر است.

این مطالعه به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات.

بودجه برای این کار از NHMRC و بنیاد ملی تحقیقات دانمارکی (نیلز بور استادی). McGrath یک موضع مشترک در دانشگاه آرهوس در دانمارک و دانشگاه کوئینزلند.

منبع: دانشگاه کوئینزلند

اصلی مطالعه DOI: 10.1038/s41467-020-15421-7

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>