برخی از دایناسورها Regurgitated گلوله درست مثل پرندگان

تصویر خود را در اوایل دوره کرتاسه. پیش از شما فراتر از لبه از جنگل های باستانی را ببینید پر فرم از یک Utahraptor. او یکی از بزرگ – حداقل بیست فوت طول و به اندازه کافی بلند به راحتی استراحت چانه خود را بر روی سر خود را. شکر خدا او را به اندازه کافی نزدیک به انجام این کار است. او به سادگی قدم زدن با ناآگاه از شما. سپس او متوقف می شود. یک نگاه عجیب و غریب از غلظت آشکار در سراسر dinosaurian امکانات و در یک اغراق آمیز حرکت او می بندد چشم او و regurgitates قهوه ای و سفید انبوه بر روی زمین است. این یک گلوله هضم قطعات از ناهار طی چند روز گذشته. با خروپف او ساقه پس از تنها او می داند چه.

ما نمی دانیم که برای برخی که آیا Utahraptor همیشه barfed گلوله مانند, مدرن, جغدها انجام دهد. هیچ کس مناسب به اندازه بولوس iguanodont و sauropod تکه های استخوان در اوایل کرتاسه اقشار شرقی ایالت یوتا است. اما ما می دانیم که برخی از غیر مرغی دایناسورها مرتبط با معروف رپتورز آغوشش استفراق کند همچنان کودکش گلوله های مدرن مانند پرندگان ، شواهد شناس Xiaoting ژنگ و همکاران نوشتن می آید از حدود 160 میلیون سال اقشار چین است.

پر دایناسور Anchiornis عناوین ساخته شده در سال 2009 برای بودن بسیار نزدیک نسبی از قدیمیترین و شناخته شده پرندگان. سپس در سال آینده این دایناسور برای اولین بار به یک رنگ کامل بازسازی بر اساس شواهد فسیلی. بخشی از دلیل این است که به دلیل متعدد Anchiornis فسیل های یافت شده اند. این fuzzy مگس پران ممکن است یکی از بهترین نمایندگی دایناسورها ما در حال حاضر می دانم. و می رود که برای هضم آن, بیش از حد. به عنوان ژنگ و نویسندگان سند حداقل شش معده گلوله های یافت شده در – و یا در ارتباط با – Anchiornis فسیل.

بیضی شکل گلوله های سند چه Anchiornis خوردند. این است که هیچ چیز کوچک. دیرینه شناسان اغلب می توانید دریافت یک دسته در چه دایناسور subsisted از حیوانات, دندان, اما دل و روده مطالب – به خصوص از چندین حیوانات – کمک به محدود کردن کهن بوم شناسی. Anchiornis به نظر می رسد علاقه مارمولک های کوچک و ماهی. یا شاید این تنها چیزی است که این افراد قادر به گرفتن.

اما گلوله نیز به دیرینه شناسان چیزی در مورد داخلی آناتومی و فیزیولوژی از دایناسورها. فسیل مدفوع از دیگر theropod دایناسورها – مانند allosaurs و tyrannosaurs – نشان می دهد که این گوشتخواران pooped را هضم مواد شبیه استخوان است. که نکات است که این توانایی را به گلوله مانند, مدرن, پرندگان, یک صفت است که تکامل یافته و نزدیک به اجداد پرندگان – میان پر, رپتور-سبک دایناسورها در آخرین.

حفظ گلوله نیز بسیار شبیه به کسانی که ساخته شده توسط مدرن پرندگان اشاره است که استخوان ها و دیگر خام است که نمی تواند هضم نیست ماندن در دستگاه گوارش بسیار طولانی است. این می توانست یک نظر در تکامل پرواز ژنگ و همکاران پیشنهاد می کنیم. پرواز طول می کشد مقدار زیادی از انرژی است که نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی و پس از اخراج هضم مواد به اتاق را برای بیشتر انرژی-غنی تنقلات ممکن است مهم زدن, تکان و لرزش بال, پرواز, دایناسورها. بیشتر معده گلوله های اضافی از دایناسورها مورد نیاز برای آزمایش این ایده ها بیشتر اما من هنوز زده واقعیت دایناسورها ایجاد شد و این globs در ژوراسیک. تصور کنید که گرفتن یک در کلاس علوم چیدن از طریق Mesozoic معادل جغد گلوله های شما ممکن است در برداشت از هم جدا در مدرسه ابتدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de