برخی از پرنده گله های زیادی مانند گروه های K-pop

پرندگان در گله است که شامل چندین گونه هر دو با همکاری و رقابت در برابر یکدیگر در یک مطالعه جدید نشان می دهد.

در یک تحلیل نزدیک به 100 جنوب فلوریدا گله, فلوریدا, موزه تاریخ طبیعی, محققان دریافتند مشابه گونه پرنده به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به گله هم از شکار به تنهایی مشغول به کار به عنوان یک گروه برای در امان ماندن از شکارچیان در حالی که کروز تاج در جستجوی حشرات.

گونه نگه داشته و رقابت در درون گله کم اما با افتراق جستجوگری روش انتخاب خود را از شکار نقطه یا فاصله آنها را نگه داشته و از یک تنه درخت.

به عبارت دیگر فکر می کنم گله دینامیک مانند K-pop band میگه منجر نویسنده هریسون جونز یک دانشجوی دکتری در دانشگاه فلوریدا گروه زیست شناسی.

A yellow, gray, brown, and white bird stands on a branch pointing its head to the right side of the frame
آبی-رهبری سرودخوان, سرودخوان solitariusتمایل نشان داده می شود توسط یک پرنده در مخلوط گله. جونز و نویسندگان فرض که متخصص گونه ها ممکن است به طور فعال در بخش دیگر اعضای گونه خود را به دور از گله. (اعتبار: Mitchell والترز)

“شما باید به اندازه کافی شبیه به دیگر اعضای, به همراه, به عنوان یک گروه اما تخصصی در برخی از راه: وجود رهبر کسی است که raps کسی که نقش گیتار می گوید:” جونز.

“این همان با پرندگان. آویزان از آنها هم به دلیل آنها را به اشتراک گذارم اما آنها نمی توانند به اشتراک گذاری بیش از حد. اگر شما خیلی مشابه که شما در حال غذا خوردن هر یک از دیگر, ناهار, سپس شما باید یک مشکل جدی است.”

پرندگان هجوم آوردند با هم

شمال فلوریدا زمستان هجوم آوردند جامعه است “احتمالا پیچیده ترین در شمال امریکا” جونز می گوید: این برنامه شامل ده ها تن از گونه های مهاجر و یک دسته از جستجوگری فرصت. هنوز هم محققان شد شگفت زده برای دیدن چگونه تخصصی پرندگان جستجوگری عادات بودند—از ویژگی های بیشتر یادآور آمازون از شمال امریکا است.

مطالعه مستند ناشناخته در جستجوی غذا رفتارها در فلوریدا از جمله زرد-بویژه چکاوک را عادت حلق آویز وری و یا وارونه در کف fronds به تغذیه از حشرات. نارنجی-تاج warblers پروب داخل برگ های مرده در حالی که کاج warblers شانه را از طریق هوایی گیاهان.

“این بسیار گرمسیری امکانات—چیزی نیست که من انتظار می رود برای دیدن در یک نیمه گرمسیری, محیط زیست مانند فلوریدا می گوید:” coauthor اسکات رابینسون فلوریدا موزه Ordway محقق برجسته و جونز’ مشاور. رابینسون مورد مطالعه قرار گرمسیری گونه پرنده از سال 1977 با تمرکز بر آسیای مرکزی و جنوبی امریکا است. “درختان نخل بسیار آسان است برای تغذیه از. در آن طول می کشد یک کار بسیار تخصصی پرنده با استفاده از روش تخصصی.”

گونه های که انتخاب کردن حشرات زنده برگ و ناب آنها را در هوا—رایج ترین تکنیک های جستجوگری بود و نسبتا فراوان در مخلوط گله. این شامل یاقوت-تاج kinglets آبی-خاکستری gnatcatchers و کاج warblers. اما پرندگان که شکار به طور انحصاری در سخت تر برای پیدا کردن مواد تمایل نشان داده می شود توسط یک عضو در هر گله. این متخصصان به نام بارها و بارها به عنوان اینکه به دیگران هشدار می دهند در نوع خود “دست کردن! این گله” جونز می گوید.

The bird stands on a perch looking left with a dragon fly sticking out of its mouth
برخی از گونه ها مانند شرق این قمر, Sayornis قمرترجیح می دهند برای شکار به تنهایی. (اعتبار: Mitchell والترز)

تنوع فلوریدا در بازه زمانی گله از سه تا 12 گونه و چهار به 36 نفر در هر گله. محققان شناسایی 14 گونه به عنوان شرکت کنندگان به طور منظم در مخلوط گله با 10 گونه ظاهر می شود در بیش از 80% از مخلوط گله.

“ما نمی دانیم که پرندگان صرف شد 80-90 ٪ از وقت خود را در این گله” جونز می گوید. “روشن است که این رفتار واقعا مهم است به محیط زیست و ممکن است توضیح دهد که چرا تا این حد وجود دارد پارتیشن بندی منابع در گله. آنها در حال گذراندن تقریبا در تمام ساعات بیداری خود را با هم.”

تلاش تیم در مخلوط گونه پرنده گله

مخلوط گونه گله تنها در طول زمستان رخ می دهد پرندگان غیر فصل پرورش است. پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی در ماه های سرد حیاتی برای پرندگان که باید اعتصاب تعادل بین حق قرار دادن در کافی چربی بدن برای زنده ماندن شب در حالی که ماندن بدون چربی به اندازه کافی برای ایجاد یک فرار سریع از یک درنده جونز می گوید.

شکار حشرات به عنوان یک گروه می تواند یک نجات دهنده زندگی. گله اعضای تکیه نگهبان گونه که همچنین هدایت گله حرکات و سرعت زنگ خطر را به صدا اگر جغد یا شاهین swoops در. این اجازه می دهد تا اکثر پرندگان در گله به وقف توجه بیشتری به پیدا کردن مواد غذایی است. در سفر اعداد نیز کاهش یک پرنده شانس بودن بد بخت قربانی اگر حملات درنده.

در شمال فلوریدا مخلوط گونه گله tufted titmice و کارولینای محدوده chickadees نقش مأموران—”blabbermouth پرندگان” جونز می گوید.

“آنها همیشه به کمی تماس تلفنی به یک دیگر به عنوان یک “همه روشن’,” او می گوید. “اگر آنها توقف هر کس دیگری بر روی لبه. هنگامی که آنها را ببینید یک درنده آنها را یک زنگ تماس و همه در گله مسدود خواهد شد.”

اما نگهبان این گونه به نظر نمی رسد به طور فعال جذب گله اعضای جونز می گوید: “آنها فقط رفتن در مورد کسب و کار خود و هر کس دیگری به آنها می پیوندد.”

همانطور که با هر خوبی K-pop band, گروه رقص کلیدی است. جونز و coauthor و کوهپیمایی شریک Mitchell والترز نیز یک دانشجوی دکترا در زیست شناسی متوجه مخلوط گله بودند تحت سلطه کوچک سویفت پرندگان. بزرگتر حشرات-خوردن پرندگان مانند دارکوب اغلب نمی تواند نگه دارید تا به طور موقت اما انداختن پشت هنگامی که گله نقل مکان کرد.

پرندگان که foraged در understory مانند thrushes نیست گله در همه.

به قطعه با هم داستان فلوریدا مخلوط گله جونز و والترز هم چاشنی birders صرف ساعت های بسیاری در گینسویل را مرتفع هممککس توسعه cricks در گردن خود را به عنوان آنها خیره شد به سایه بان خود را از طریق دوربین دوچشمی.

“در پایان مطالعه ما شروع به رسمیت شناختن چگونه هر یک از این گونه است راه خود را از حرکت و جستجوگری آن شخصیت خود را—چیزی birders اغلب بحث در مورد” جونز می گوید.

“در بسیاری از راه های این پژوهش با الهام از صحبت کردن به محلی birdwatchers و فقط رفتن پرنده نگری. آنها می گویند چیزهایی مانند ” البته شما تنها یک سرودخوان در هر گله.’ و علم به توافق رسیدند.”

این تحقیق به نظر می رسد در این Auk: پرندهشناسی پیشرفت.

منبع: دانشگاه فلوریدا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su