باد خورشیدی در جریان ‘switchbacks و خوشه’

ادامه داد: تجزیه و تحلیل داده ها از پارکر خورشیدی کاوشگر ایجاد یک تصویر واضح تر از خورشید مغناطیسی فعالیت و ممکن است تقویت توانایی ما برای پیش بینی خطرناک خورشیدی رویدادها بر اساس یک مطالعه جدید.

اطلاعات بیشتر در می آید که در بیشتر آن همه متناسب با نظریه محققان فرض می در هزاره سوم. این محققان pieced با هم یک تصویر پیچیده از خورشید کارکرد طولانی قبل از پارکر راه اندازی شد در ماه اوت سال 2018 می گوید: جاستین Kasper, استاد, آب و هوا و فضا علوم و مهندسی در دانشگاه میشیگان.

“این مانند در اختیار داشتن داده و در آینده با یک نظریه است که اتفاق می افتد به خط تا با آن می گوید:” کاسپر که در خدمت به عنوان محقق اصلی برای پارکر باد خورشیدی الکترون Alphas و پروتون ابزار suite. “این است که احتمالا مشاهدهای بسته شدن در حال ظهور در یک نظریه است که قرار بود از دو دهه پیش است.”

یک گزارش در مجله اختر فیزیک نامه خلاصه اطلاعات جدید و مقایسه آن با کار قبلی.

سنسور سرنشین این فضاپیما را تولید کرده اند داده نشان می دهد:

  • خورشید را در جو تشکیل شده از پلاسما و میدان مغناطیسی حرکت می کند در یک ژنرال جهانی الگوی گردش. پارکر خورشیدی کاوشگر می توانید مشاهده یک بخش کوچک در هر زمان داده شده.
  • نزدیک به خورشید, باد خورشیدی—به بیرون جریان ذرات باردار از سطح تعبیه شده است با تغییرات ناگهانی در میدان مغناطیسی جهت به نام switchbacks همراه که باد خورشیدی جریان در یک شتاب سرعت.
  • جهانی تاجی میدان مغناطیسی اسلاید بیش از سطح خورشید از طریق یک فرآیند به نام interchange مطرح کنید—هنگامی که بسته حلقه از میدان مغناطیسی جوانه از سطح خورشید انفجاری یک تراز با باز کردن میدان مغناطیسی خطوط است که گسترش به منظومه شمسی است.

هر یک از این موارد نشان می دهد بنیادی فرایندهای رخ داده در خورشید و این درک به برنامه های عملی در اینجا بر روی زمین است.

“چه این به ما می دهد این است که بینش چگونه خورشید تولید کند و تند بادهای خورشیدی,” Kasper می گوید. “تعریف که مکانیسم کلیدی برای پیش بینی زمانی که یک انتقال از آهسته به سریع باد خورشیدی در حال رفتن برای حمله به زمین و ایجاد یک طوفان وابسته به جاذبه زمین.”

کسانی که به نتیجه گیری در موافقت با پیش بینی های مطرح در سال 1999 و 2001 مقالات پژوهشی از Lennard Fisk, استاد علوم فضایی در دانشگاه میشیگان و همکارانش. یکی از کسانی که توماس Zurbuchen در حال حاضر دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره.

“این شگفت انگیز است برای دیدن پارکر خورشیدی کاوشگر ارائه یک قطعه گم شده پازل برای حمایت و گسترش ایده های ما اول فکر کردم با فضاپیمای داده از تقریبا 25 سال پیش” Zurbuchen می گوید. “به عنوان پارکر خورشیدی کاوشگر مگس نزدیک به خورشید من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه جواب و پرسش—ما باید یاد بگیرند بعدی.”

مدت زمان طولانی در آینده

وقتی پرسید که چگونه فیزیکدانان خورشیدی پذیرفته شده خود را زودتر کار فیسک ارائه می دهد یک جواب یک کلمه: “بد است.”

آن را ارائه توضیح احتمالی برای چه مختلفی خورشیدی پدیده تداخل می کنند اما تکنولوژی محدود داده ها به منظور بررسی چنین چیزهایی. اثرات نزدیک به خورشید و پدیده تنها مشاهده شده در دور heliosphere منطقه از فضا از جمله منظومه شمسی ما که باد خورشیدی را تحت تاثیر قرار.

در کسانی که قبلا در نشریات فیسک استدلال که در مناطق مختلف تاج به اصطلاح باز خطوط مغناطیسی که کشش از سطح خورشید به فضا باید گردش در یک بسته, الگوی, با حرکات هر دو در جهت مخالف خورشید به چرخش. او همچنین فرض شده است که فرد تبادل اتصال مجدد جهش خواهد ترکیب به مجوز کلی حرکات تاج بر روی سطح خورشید است.

فیسک در بر داشت اولین سرنخ را در مورد عجیب و غریب مغناطیسی فعالیت در خورشید heliosphere بعد از ترکیب از طریق داده های جمع آوری شده در طول ESA/NASA اولیس ماموریت. راه اندازی شد در سال 1990 اولیس اولین فضاپیما به تصویب بیش خورشید لهستانی. وجود دارد این فضاپیما ثبت ذرات تابش است که در سرچشمه پایین خورشیدی عرض های جغرافیایی—پیدا کردن که پیشنهاد میدان مغناطیسی مشاهده شده توسط اولیس بود در حال حرکت در تاج خورشیدی.

عملکرد خورشید

پس از انتشار آن در اوایل مقالات فیسک در نقل مکان کرد به دیگر پروژه های تحقیقاتی. اما دفتر او همسایه اتفاق افتاده است فقط به کاسپر. و هنگامی که پارکر خورشیدی کاوشگر اولین اطلاعات نورد در سال گذشته فیسک می توانید ببینید که چگونه آن را همه جا با هم.

“هنگامی که شما تایید اساسی در این فرایند همه ناگهانی وجود دارد که همه این مفاهیم چگونه خورشید کار می کند, چگونه آن میدان مغناطیسی کار می کند و چگونه باد خورشیدی است شتاب” فیسک می گوید. “این به شما می دهد فرصت برای حل بسیاری از دیگر خورشیدی و ستارهای فیزیک مشکلات به دلیل در حال حاضر شما باید ساز و کارهای اساسی.”

به عنوان پارکر خورشیدی کاوشگر همچنان به حرکت و نزدیک به خورشید ماموریت ارائه خواهد شد فرصت کافی برای تست و اعتبار این نظریه را پیش بینی.

پارکر خورشیدی کاوشگر بخشی از ناسا زندگی با یک ستاره برنامه ایجاد شده برای کشف جنبه های خورشید-سیستم زمین است که به طور مستقیم بر زندگی و جامعه است. پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز کمربند سبز مریلند برای ناسا علوم ماموریت اداره در واشنگتن مدیریت برنامه. دانشگاه جانز هاپکینز APL طراحی و ساخته شده است و در عمل این فضاپیما است.

اضافی محققان دانشگاه میشیگان و دانشگاه نیوهمپشایر کمک به این کار.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de