طوفان های خورشیدی ممکن است باعث نهنگ به سقوط به سواحل

البته

یک مطالعه جدید در نهنگ خاکستری رفتار نشان می دهد که آنها حرکت دریاها حداقل در بخش سنجش میدان مغناطیسی زمین و استفاده از آن به عنوان یک راهنمای.

متاسفانه, که همچنین بدان معنی است که هنگامی که مگنتوسفر مختل شده است توسط یک طوفان خورشیدی می تواند اثرات فاجعه بار. در واقع تحقیقات جدید دوشنبه منتشر شده در مجله زیست شناسی کنونی پیدا روشنی بین نهنگ خاکستری beaching خود و بروز لکه های خورشیدی — نشان دهنده از طوفان های خورشیدی — در هر روز داده می شود. زمانی که بیشتر توفان های خورشیدی رخ داده است بیشتر نهنگ شسته.

قطعه گم شده

محققان به رهبری دانشگاه دوک زیست شناس جسی گرنجر نیست در واقع ثابت کند که نهنگ خاکستری اند مغناطیسی گیرنده.

نه او و تیم او نشان داد که “نهنگ ها در حال تابنده خیلی بیشتر اغلب هنگامی که خورشید در حال انجام چیزهای دیوانه,” او گفت: زنده علوم در ماه گذشته پس از مدت کوتاهی او برای اولین بار ارائه کار خود را در یک کنفرانس علمی.

نور خیره کننده

این مقاله استدلال می کرد که طوفان های خورشیدی بودند “خیره کننده” نهنگ, نه تنها آنها را ارسال ،

نهنگ beaching بیشتر “است که به احتمال زیاد ناشی از اختلال در حس خود را هنوز اطلاعات نادرست” گرنجر گفت: در آزادی مطبوعات.

او افزود که “این امکان وجود دارد که دلیل این نهنگ ها تابنده خیلی بیشتر از زمانی که طوفان های خورشیدی است چرا که آنها رفته اند نابینا به جای این که خود را GPS داخلی است و به آنها اطلاعات غلط است.”

ادامه مطلب: طوفان های خورشیدی ممکن است باعث نهنگ خاکستری به دست داده [Live Science]

بیشتر در نهنگ: گزارش: نهنگ ها “طبیعت راه حل برای تغییر آب و هوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im