پانل های خورشیدی-مانند دستگاه تولید برق از تاریکی

انرژی تاریک

عجیب و غریب جدید دستگاه — فکر می کنم از آن به عنوان یک Bizarro World نسخه از پانل های خورشیدی — قادر به تولید برق از تاریکی است.

گجت دوبله “سایه-اثر انرژی, ژنراتور” یک سلول خورشیدی-مانند مواد است که به تولید یک جریان الکتریکی که بخشی از آن را در نور و بخش دیگر نیست, اخبار علمی , گزارش. در حالی که جریان الکتریکی از اثبات مفهوم ژنراتور ضعیف است و در حال حاضر این نکات در آینده ای که در آن پاک تولید انرژی می شود به مراتب بیشتر همه جا حاضر و عادی است.

فضاهای بسته

وقتی که تنها بخشی از ژنراتور روشن الکترون جریان در سراسر یک پوشش طلا از نور به مناطق تاریک. Capturing که جریان با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله انرژی و محیط زیست علمتولید قدرت دو بار به عنوان موثر به عنوان مرسوم سلول های خورشیدی پوشانده شده توسط سایه.

“ما می توانیم برداشت انرژی در هر نقطه بر روی زمین نه تنها فضاهای باز” دانشگاه ملی سنگاپور مواد دانشمند Swee اعظم قهوهای مایل به زرد گفت: اخبار علمی.

اولین گام

در حالی که این ژنراتور نمی تواند به حل بحران انرژی در عین حال اخبار علمی پیشنهاد شده است که از آن می توان به قدرت wearables مانند ساعتهای هوشمند است که نمی تواند بستگی ثابت و یا نور خورشید.

“بسیاری از مردم فکر می کنم که سایه های بی فایده” قهوهای مایل به زرد گفت: اخبار علمی. “هر چیزی می تواند مفید باشد حتی سایه.”

بیشتر بخوانید: یک دستگاه جدید می تواند به تولید برق با استفاده از سایه ها [اخبار علمی]

بیشتر انرژی پاک: Elon Musk است صحبت کردن در مورد تأمین انرژی در تمام آمریکا با انرژی خورشیدی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید