خورشیدی کاوشگر مدارگرد راه اندازی امروز به پرده اسرار خورشید قطب

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا — خورشیدی مدارگرد بین المللی و همکاری بین آژانس فضایی اروپا (ESA) و ناسا است که برنامه ریزی برای راه اندازی از اینجا در روز یکشنبه (Feb. 9). هدف خود را: برای مطالعه خورشید نزدیک است.

به همین سادگی است که مجهز به یک مجموعه از 10 ابزار — چهار در-محل ابزار و شش imagers — که دقیق مشاهدات ارائه یک دیدگاه جامع از ستاره ما. فضاپیما را نیز ضبط اولین تصاویر از خورشید را در مناطق قطبی. پرتاب برای مجموعه در 11:03 p. m. EST (0403 به وقت تهران در فوریه. 10).

“خورشیدی مدارگرد خواهد بود اولین بار ما ارسال ماهواره به گرفتن تصاویر از خورشید قطب و ما اولین اطلاعات از خورشید قطبی مغناطیسی,” دانیل مولر ماموریت را ESA دانشمند پروژه گفت: در prelaunch علم briefing on Feb. 7. “ما اعتقاد داریم که این منطقه دارای کلید کشف اسرار خورشید فعالیت های چرخه.”

شما می توانید راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s homepage حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. ناسا راه اندازی پخش خواهد شد و در آغاز 10:30 p. m. EST (0330 GMT Feb. 19).

مرتبط: خورشیدی مدارگرد: آمریکا-ESA ماموریت به سمت خورشید در قطب عکس,

مولر اضافه شده که خورشیدی مدارگرد نیز جمع آوری اطلاعات مربوط به خورشید را دور سمت و تیم علمی را با استفاده از این اطلاعات برای ایجاد اولین نمایش 3D از ستاره ما.

دلار 672 میلیون خورشیدی مدارگرد را به عنوان یک تلفن همراه آزمایشگاه در فضا با استفاده از آن ابزار برای ردیابی تکامل از فوران خورشید از سطح به فضا و تمام راه را به پایین به زمین است.

“ما کل منظومه شمسی است که توسط اداره فعالیت است که از خورشید می آید گفت:” نیکی فاکس مدیر ناسا Heliophysics را بدست آورد. “وجود دارد یک به طور مستمر در جریان نوع سوپ از ذرات پر انرژی که حرکت می کند به دور از آفتاب و حمام تمام سیارات است. ما که باد خورشیدی.”

باد خورشیدی و خورشید میدان مغناطیسی با هم ایجاد یک حباب بزرگ به نام heliosphere که محافظت از سیاره ما از قدرتمند interstellar اشعه ای به نام اشعه کیهانی. با توجه به روباه بسیار پر انرژی فوران پلاسما به نام تاجی mass ejections (CMEs) که سرچشمه در خورشید نیز تعبیه شده در باد خورشیدی.

هنگامی که یک آموزش مداوم باعث می شود آن را راه به زمین, خورشیدی, ذرات می تواند ارتباط برقرار کردن با ما سیاره میدان مغناطیسی به تولید قدرتمند نوسانات الکترومغناطیسی. این طوفان وابسته به جاذبه زمین مزاحم زیرا آنها می توانند مختل فن آوری در اینجا بر روی زمین مانند سیستم های ارتباطی و حتی شبکه های قدرت و همچنین می تواند خطرناک به فضانوردان و ماهواره ها در فضا است.

مرتبط: خورشیدی مدارگرد نزدیک: در داخل اتاق تمیز (عکس)
بیشتر: بزرگترین ماموریت به خورشید

خورشیدی مدارگرد خواهد link خورشید به heliosphere به عنوان قبل از هرگز کمک به ایجاد علت و معلولی رابطه به آنچه اتفاق می افتد در خورشید و آنچه ما مشاهده در نزدیکی زمین, محیط زیست, ماموریت اعضای تیم گفته اند.

“اکثریت [باد خورشیدی] می آید از مناطق قطبی ما هرگز تصویربرداری” اضافه شده توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره. “ما آن را برای اولین بار با انرژی خورشیدی مدارگرد.”

مولر گفت که یکی از ماموریت اهداف است به درک که چگونه میدان مغناطیسی خورشیدی کار می کند و چگونه آن را تحت تاثیر قرار خورشیدی چرخهیک دوره تغییر در خورشید فعالیت است.

“مردم باید رعایت شده خورشید از تلسکوپ اختراع شد 400 سال پیش, اما ما واقعا نمی دانم چه چیزی باعث این 11 سال چرخه یا دامنه” گفت: مولر. “ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه قوی چرخه بعدی خواهد بود.”

کلید درک این همه ممکن است دروغ در خورشید لهستانی. “ما می دانیم که خورشید میدان مغناطیسی منتقل می شود کمی مانند بر روی یک نوار نقاله: از مناطق استوایی خورشید به قطب و احتمالا عقب که قسمت ما هنوز نمی دانند” مولر گفت.

به منظور کرک این خورشیدی راز یک فضاپیما نیاز به مدار در یک زاویه از هواپیما با خورشید استوا و خیره در لهستانی. و فقط آنچه خورشیدی مدارگرد انجام خواهد شد.

مرتبط با: تازه های خورشیدی مدارگرد را به ما بدهد ما اولین نگاه خورشید قطب

این فضاپیما مجهز به سه ابزار است که اندازه گیری خورشید میدان مغناطیسی. با داده های جمع آوری شده این تیم سعی خواهد کرد به نقطه اتصال بین میدان مغناطیسی مشاهدات در سطح خورشید به میدان مغناطیسی اندازه گیری که در آن سفینه پرواز.

اما خورشیدی مدارگرد نیست تنها فضاپیمای وظیفه با مطالعه خورشید است. آن را به پیوستن به یک ناوگان از خورشید-مشاهده پروب که مشغول جمع آوری اطلاعات در مورد ما ستاره میزبان برای دهه ها از جمله ناسا ضبط-تنظیم پارکر خورشیدی کاوشگر (PSP) که راه اندازی در سال 2018 است.

“در این زمان به یک heliophysicist,” روباه گفت. “همه ما از سفینه فضایی خود را خاص علوم,ماموریت, اما کار با هم به عنوان یک تیم است.”

گونتر Hasinger ESA مدیر علوم گفت که خورشیدی مدارگرد را ایستاده بر شانه خورشید-مشاهده فضاپیما آمد که قبل از آن از جمله دو نفر دیگر مشترک ESA-ماموریت های ناسا — اولیس و خورشیدی و Heliospheric Observatory (سوهو).

Hasinger توضیح داد که اولیس اولین فضاپیما در واقع به پرواز بیش از قطب های خورشید است. “اولیس پرواز در یک فاصله بزرگ و با چشمان بسته” او گفت: “بنابراین ما نمی دریافت اطلاعات که خورشیدی مدارگرد خواهد شد.”

بیشتر: خورشیدی امتحان: چقدر خوب می دانید که خورشید ما?

او در مقایسه با ناوگان خورشیدی فضاپیما به یک ارکستر: “هر ابزار نقش لحن های مختلف اما آنها با هم بازی سمفونی خورشید” است.

با تشکر از اطلاعات جمع آوری شده توسط اولیس خورشیدی مدارگرد تیم می داند که خورشید قطب های فوق العاده پویا و با وجود تفاوت عمده در خورشید میدان مغناطیسی در قطب نسبت به میدان های مغناطیسی در جای دیگر.

“به طور کلی خورشید به قطب شبیه بقیه سطح خورشید” گفت: مولر. “تفاوت نهفته در میدان مغناطیسی.” او و بقیه تیم علمی فکر می کنم آنها را رعایت اوایل مراحل بعدی چرخه خورشیدی در قطب اول همین دلیل است که خورشیدی مدارگرد ماموریت بسیار مهم است: آن را به پر کردن شکاف عمده در درک ما از چگونگی خورشید کار می کند.

هر 11 سال مولر توضیح داد: خورشید منعکس جهانی آن میدان مغناطیسی قطب شمال می شود قطب جنوب و بالعکس. با ارسال خورشیدی مدارگرد در سفر خارج از دایره البروج (هواپیما که در آن زمین و دیگر سیارات در مدار) دانشمندان را جذب بی سابقه انداز منطقه, ریختن نور را در فرآیندهای آن.

خورشیدی مدارگرد است که برنامه ریزی برای راه اندازی در روز یکشنبه (Feb. 9) در بالای ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک. انتظار می رود به آن علم اندازه گیری به عنوان اوایل به عنوان ممکن است با علم شروع عملیات در نوامبر 2021 زمانی که هنر و صنعت را imagers آمد آنلاین.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de