انرژی خورشیدی و انرژی باد می تواند آتش یک هیدروژن انرژی گشت

هیدروژن جریان در لوله های تحت خیابان در Cappelle-la-Grande کمک به انرژی 100 خانه در این شمال فرانسه ایجاد کرد. در یک طرف جاده مجاور به مرکز شهر جدید electrolyzer داخل ماشین فلزی کوچک ریختن آب میآورد با برق از باد و انرژی خورشیدی مزارع به ایجاد “تجدید پذیر” هیدروژن است که تغذیه به گاز جریان در حال حاضر جریان در لوله ها. جابجایی برخی از آن های فسیلی سوخت هيدروژن سبك کربن تولید گازهای گلخانه ای از جامعه را در کوره داغ-آب گرم کن و اجاق گاز تاپ تا 7 درصد است.

Cappelle-la-Grande سیستم یک آزمایشگاه زندگی ایجاد شده توسط پاریس مبتنی بر انرژی شرکت Engie. این شرکت پیش بینی بزرگ مقیاس بالا از هیدروژن انرژی به عنوان هزینه electrolyzers و همچنین به عنوان برق تجدید پذیر همچنان به سقوط. اگر Engie مناسب است ترکیب هیدروژن به گاز محلی شبکه می تواند سرعت بخشیدن به انتقال از فسیلی به انرژی پاک.

این شرکت به تنهایی نیست. تجدید پذیر هیدروژن مرکزی به کمیسیون اروپا چشم انداز برای دستیابی به net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. آن را نیز یک رشد تمرکز برای قاره غول های صنعتی. از سال آینده همه جدید توربین برای نیروگاه ساخته شده در اتحادیه اروپا قرار است به کشتی آماده برای سوزاندن هیدروژن–گاز مخلوط و E. U. تولید کنندگان ادعا می کنند توربین خواهد بود گواهی به صورت 100 درصد هیدروژن تا سال 2030. اروپایی steelmakers در ضمن در حال آزمایش های تجدید پذیر و هیدروژن به عنوان یک جایگزین برای سوخت زغال سنگ در کوره های.

اگر تأمین انرژی اقتصاد انرژی هیدروژن برای تلفن های موبایل آشنا است. نزدیک به یک قرن پیش جشن انگلیسی, ژنتیک و ریاضیدان J. B. S. Haldane پیش بینی یک پست-سوخت فسیلی عصر رانده شده توسط “قدرت های بزرگ ایستگاه های پمپاژ کردن هیدروژن است. چشم انداز تبدیل به یک شیفتگی در آغاز این قرن است. در سال 2002 نگر جرمی ریفکین کتاب هیدروژن اقتصاد پیشگویی کرد که گاز را تسریع جدید و انقلاب صنعتی. انرژی خورشیدی و انرژی باد تقسیم می شود یک منبع بی حد و حصر—آب—برای ایجاد هیدروژن برای برق و حرارت و برق صنعتی با خوش خیم اکسیژن به عنوان محصول.

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2003 دولت از آدرس اتحادیه راه اندازی $1.2 میلیارد تحقیقات نیروی عظیم منهدم کننده به سلول سوختی وسایل نقلیه در حال اجرا بر روی هیدروژن عادی در عرض یک نسل است. سلول های سوخت در پارکینگ استفاده می شود می تواند به عنوان منبع پشتیبان گیری به قدرت خانه بیش از حد. چند ماه بعد سیمی مجله چاپ مقاله با عنوان “چگونه هیدروژن می تواند صرفه جویی در امریکا” با شکستن وابستگی کثیف نفتی وارداتی.

فوری پیشرفت نمی زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره. کمتر از گران قیمت و به سرعت در حال بهبود باطری وسایل نقلیه به سرقت برده “ماشین سبز” کانون توجه است. در سال 2009 دولت اوباما قرار داده و هیدروژن کار در پشت رایتر. اوباما اولین وزیر, انرژی, فیزیکدان و برنده جایزه نوبل استیون چو توضیح داد که هیدروژن تکنولوژی به سادگی آماده نیست و سلول های سوخت و electrolyzers ممکن است هرگز مقرون به صرفه است.

تحقیقات متوقف نمی شود, با این حال و حتی چو اکنون اذعان دارد که برخی از موانع به تدریج پاک شود. این Cappelle-la-Grande تظاهرات یک پروژه کوچک اما ده ها تن از به طور فزاینده ای بزرگ و بلند پروازانه تاسیسات در حال گرفتن آغاز شده در سراسر جهان به خصوص در اروپا. به عنوان آژانس بین المللی انرژی اخیرا در گزارش “هیدروژن است که در حال حاضر با بهره گیری از سابقه سیاسی و کسب و کار حرکت با تعدادی از سیاست ها و پروژه های در سراسر جهان به سرعت در حال گسترش.”

این زمان در اطراف آن است که فشار به decarbonize شبکه برق و صنایع سنگین نیست—حمل و نقل—که در حال رانندگی علاقه هیدروژن است. “هر کس در انرژی-مدل سازی جامعه است تفکر بسیار جدی در مورد عمیق decarbonization می گوید:” تام براون که منجر به یک انرژی سیستم مدل سازی در آلمان موسسه کارلسروهه فناوری. شهرهای متحده و سازمان ملل در حال نمودار مسیر برای رسیدن به تقریبا خالص-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 یا دیر در بخش بزرگی با اتخاذ کم کربن باد و انرژی خورشیدی برق است.

اما دو وجود دارد اغلب ناگفته مشکلی با آن استراتژی است. اولین موجود الکتریکی شبکه لازم نیست به اندازه کافی ظرفیت برای رسیدگی به مقادیر زیادی از انرژی های تجدید پذیر مورد نیاز برای قرار دادن فسیلی-سوخت نیروگاه از کسب و کار. دوم, پشتیبان, نیروگاه هنوز هم مورد نیاز برای امتداد طولانی از تیره و یا windless آب و هوا. امروز که پشتیبان گیری از گاز طبیعی و زغال سنگ و نیروگاه های هسته ای که از شبکه اپراتورها به آسانی می توانید به نوبه خود به بالا و پایین به تعادل تضعیف و صعودی تجدید پذیر تامین کند.

هیدروژن می توانید بازی بازی های مشابه, نقش, آن مروج می گویند. زمانی که باد و انرژی خورشیدی در حال فراوان electrolyzers می توانید با استفاده از برخی از انرژی است که برای ایجاد هیدروژن ذخیره شده است برای تحت اللفظی روز بارانی. سلول های سوخت و یا توربین خواهد و سپس تبدیل ذخیره هیدروژن را به برق به منظور پشتیبانی از شبکه.

برش کربن عمیقا نیز به معنی پیدا کردن جایگزینی سوخت برای بخش از اقتصاد است که می تواند به سادگی با اتصال به یک پریز برق مانند حمل و نقل سنگین و همچنین به عنوان جایگزینی مواد خام برای مواد شیمیایی و مواد است که در حال حاضر بر اساس نفت و زغال سنگ و گاز طبیعی است. “بیش از حد بسیاری از مردم گمراه شده اند به باور که برق تمام است [کربن] راه حل” است که مورد نیاز است می گوید جک Brouwer متخصص انرژی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین است که راه حل های مهندسی برای خود منطقه را هوا برای بیش از دو دهه. “و بسیاری از سازمان های دولتی و قانونگذاران را خریداری و در” بدون در نظر گرفتن چگونه به حل ذخیره سازی انرژی و یا سوخت, صنعت, او می گوید.

می تواند تجدید پذیر هیدروژن را یک انرژی پاک, شبکه قابل اجرا? و این می تواند یک گزینه قابل دوام برای صنعت ؟ برخی از جالب شرط شده حتی بدون دانستن اینکه آیا هیدروژن می تواند در مقیاس بالا به سرعت و مقرون به صرفه.

الکترود در داخل یک electrolyzer تقسیم مولکول های آب به اکسیژن (چپ) و هیدروژن (راست). الکترود یک سانتی متر بالا است. اعتبار: Durk Gardenier Alamy

تیره افسردگی

چند کشور است که باید بت بزرگ بر جای زغال سنگ و گاز با انرژی خورشیدی و بادی در حال حاضر نشانه هایی از فشار است. انرژی های تجدید پذیر ارائه شده در مورد 40 درصد از آلمان و برق در سال 2018 هر چند با نوسان است. در طول روزهای خاص و باد و خورشیدی تولید بیش از 75 درصد از قدرت این کشور در روز دیگر این سهم کاهش یافته و به 15 درصد. شبکه اپراتورهای مدیریت چنین قله ها و دره ها با تنظیم خروجی از سوخت فسیلی و نیروگاه های برق آبی مخازن و باتری. باد و انرژی خورشیدی نیز به طور فزاینده ای افزایش فراتر از آنچه در آلمان تراکم خطوط انتقال می را وادار به شبکه اپراتورها برای خاموش کردن برخی از تجدید پذیر ژنراتور از دست دادن از 1.4 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) از انرژی در سال 2017 به تنهایی.

مسئله بزرگتر رفتن به جلو است چگونه سازمان ملل مقابله خواهد کرد پس از برنامه ریزی phaseout فسیلی-سوخت نیروگاه (و در آلمان نیز خود را از نیروگاه های هسته ای). چگونه شبکه اپراتورهای نگه داشتن چراغ در تاریکی و windless دوره? انرژی افسران در آلمان اختراع یک اصطلاح برای چنین انرژی های تجدید پذیر خشکسالی: dunkelflautenیا “تیره افسردگی.” آب و هوا مطالعات نشان می دهد که شبکه های قدرت در ایالات متحده و آلمان را برای جبران dunkelflauten ماندگار تا زمانی که دو هفته است.

Beefier انتقال شبکه می تواند کمک به مبارزه با dunkelflauten با حرکت برق در سراسر مناطق بزرگ و یا حتی قاره ها ارسال gobs از قدرت از مناطق با باد بالا و یا روشن خورشید در یک روز داده می شود به مکان های از راه دور که آرام هستند یا ابری. اما گسترش شبکه یک تقلا کردن. در سراسر آلمان اضافه کردن خطوط برق است و سالها در پشت, برنامه, احاطه توسط جامعه شد. در ایالات متحده مشابه مخالفان مانع از خطوط جدید از به دست آوردن تایید.

به برخی از کارشناسان از این رو dunkelflauten را باد و انرژی خورشیدی نگاه خطرناک است. برای مثال شبکه شبیه سازی های انجام شده در سال 2018 توسط انرژی افسران در موسسه تکنولوژی ماساچوست پروژه نمایی افزایش هزینه ها به عنوان شبکه های حرکت به سمت 100 درصد انرژی های تجدید پذیر. چرا که آنها فرض بزرگ و گران قیمت باتری را باید نصب و نگهداری شارژ در همه زمان ها حتی اگر آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد تنها برای چند کمیاب روز یا حتی ساعت در سال است.

کالیفرنیا مبتنی بر تیم دانشگاهیان به یک نتیجه مشابه در سال 2018 پیدا کردن که حتی با خطوط انتقال و باتری های خورشیدی و نیروی باد می تواند feasibly عرضه تنها در حدود 80 درصد از ایالات متحده برق نیاز دارد. دیگر منابع قدرت قطعا مورد نیاز گفت: اعضای تیم کن Caldeira یک آب و هوا دانشمند در مؤسسه کارنگی برای علم که مطالعه منتشر شد.

برخی کارشناسان اروپایی می گویند M. I. T. و کالیفرنیا مطالعات بیش از حد کوته. برای چندین دهه محققان اروپایی شده اند زوم خارج از شبکه برق برای یک بزرگتر با توجه به طیف کاملی از انرژی مورد استفاده در جامعه مدرن است. پیشگام توسط Roskilde دانشگاه فیزیکدان خم Sørensen و چند کرون protégés مانند “یکپارچه سیستم های انرژی” مطالعات ترکیب شبیه سازی برق, شبکه های گاز طبیعی و هیدروژن شبکه های توزیع, حمل و نقل, سیستم, صنایع سنگین و حرارت مرکزی عرضه است.

این مدل نشان می دهد که جفت این بخش فراهم می کند انعطاف پذیری عملیاتی و هیدروژن است یک راه قدرتمند برای انجام این کار است. در این نمایش 100 درصد شبکه برق تجدید پذیر می تواند موفق اگر هیدروژن استفاده می شود برای ذخیره انرژی برای پوشش dunkelflauten و بدون پرش قیمت ها دیده می شود در M. I. T. بینی.

برخی از ایالات متحده آمریکا شبکه مطالعات نگذاشته هیدروژن ذخیره سازی انرژی به دلیل پر هزینه است امروز. اما دیگر افسران می گویند که تفکر ناقص است. برای مثال بسیاری از شبکه مطالعات منتشر شده حدود یک دهه پیش عنوان انرژی خورشیدی به دلیل آن گران بود در آن زمان—این یک اشتباه فرض داده های خورشیدی را چشمگیر هزینه کاهش می یابد ، اروپایی شبیه سازی مانند قهوه ای را به حساب پیش بینی کاهش هزینه های زمانی که آنها محاسبه ارزان ترین راه برای از بین بردن کربن تولید گازهای گلخانه ای. چه ظهور است buildout از electrolyzers که کاهش هزینه های تجدید پذیر هیدروژن است.

در مدل electrolyzers مقیاس برای اولین بار به جای هیدروژن که از تولید گاز توسط صنایع شیمیایی و پالایشگاه های نفت در پردازش های مختلف مراحل. تولید “خاکستری” هیدروژن (به عنوان کارشناسان انرژی آن تماس بگیرید) منتشر شده بیش از 800 میلیون تن دی اکسید کربن در سال در سراسر جهان—تا آنجا که انگلستان و اندونزی مجموع انتشار گازهای گلخانه ای در ترکیب با توجه به آژانس بین المللی انرژی. جایگزینی خاکستری هیدروژن انرژی هیدروژن کاهش انتشار کربن از هیدروژن مورد استفاده در صنعت. برخی از هیدروژن نیز می تواند جایگزین گاز طبیعی و سوخت دیزل مصرف می شود توسط کامیون های سنگین و اتوبوس و قطار. اگر چه سلول های سوخت در تلاش برای رقابت با باتری های اتومبیل, آنها ممکن است بیشتر عملی برای سنگین تر وسایل نقلیه; کامیون توسعه دهنده نیکولا موتور شرکت می گوید: تراکتور-تریلر چاه است وجوهي سفر خواهد کرد حدود 800 تا 1200 کیلومتر (500 به 750 مایل) در تمام سلول سوخت بسته به تجهیزات مختلف و تخلیه عوامل است.

Graphic shows how excess electricity can split water into hydrogen and oxygen: the stored hydrogen can later fuel a turbine when renewable power sources dwindle
اعتبار: 5W, Infographics

اگر صنعت و سنگین حمل و نقل در آغوش تجدید پذیر هیدروژن منطقه ای شبکه های هیدروژن می تواند ظهور به توزیع آن و آنها نیز می تواند تامین کربن گاز به نیروگاه که تا برق شبکه. این چیزی است که اتفاق می افتد در یکپارچه انرژی شبیه سازی: به عنوان تجدید پذیر هیدروژن ایجاد شده است و مصرف انبوه شبکه های توزیع و توسعه که فروشگاه ماه ارزش گاز در مخازن بزرگ و یا غار زیرزمینی آنجا که گاز طبیعی ذخیره شده است امروز در یک هزینه است که ارزان تر از ذخیره سازی برق در باتری. “هنگامی که شما اذعان کرد که هیدروژن مهم است که برای بخش های دیگر شما می توانید از ذخیره سازی طولانی مدت برای بخش برق به عنوان یک نوع محصول توسط” براون می گوید.

که دیدگاه می آید زنده در شبیه سازی توسط Christian Breyer از فنلاند لوت دانشگاه. او در تیم ها 100 درصد انرژی های تجدید پذیر حالات منتشر شده در سال 2019 با انرژی سازمان دیده بان گروه یک گروه بین المللی از دانشمندان و نمایندگان مجلس و نیروگاه سوزاندن ذخیره هیدروژن آتش به پر کردن شبکه را از درجه اعتبار ساقط در عمیق ترین dunkelflauten. “آنها در حال نهایی رفت و آمد مکرر” Breyer می گوید. “بدون این توربین های ما را پایدار انرژی سیستم در ساعات خاصی از سال است.”

در Breyer, مدل, کمتر از نیمی از باد و انرژی خورشیدی انرژی مورد نیاز برای ایجاد و ذخیره هیدروژن تبدیل به برق یک ضرر بزرگ و هیدروژن توربین ژنراتور بیکار نشستن برای همه اما چند هفته در هر سال است. اما فقیر وری از هیدروژن به الکتریسیته تبدیل می کند شکستن بانک به دلیل این مسیر ندرت استفاده می شود. Breyer می گوید: این طرح مقرون به صرفه ترین راه حل برای سیستم انرژی حکم بزرگ و آن این است که متفاوت از چگونه بسیاری از شبکه های استفاده از گاز طبیعی–اخراج گیاهان امروز. “برای چندین دهه وجود داشته است نیروگاه هایی که در حال تغییر در تنها یک بار در هر چند سال,” او می گوید.

مهندس چک لوله های که توزیع هیدروژن ساخته شده با انرژی های تجدید پذیر در هامبورگ آلمان. اعتبار: Joerg Boethling Alamy

Repurposed خطوط لوله

حتی اگر امروز تجدید پذیر هیدروژن نسل است و ناچیز, اروپا, است, شمارش هیدروژن به decarbonize آن سیستم های انرژی. کمیسیون اروپا پیش بینی انرژی های تجدید پذیر افزایش به بيش از 80 درصد از اروپا تامین برق در سال 2050 با حمایت بیش از 50 گیگاوات از electrolyzers—ظرفیت حدود 50 نیروگاه های هسته ای. عضو تنظیم اهداف خود را بیش از حد. فرانسه خواستار آن هیدروژن مصرف صنایع به سوئیچ به 10 درصد تجدید پذیر هیدروژن توسط 2022 و 20 تا 40 درصد 2027.

این اهداف دشوار خواهد بود برای رسیدن به بدون سیاست های است که تشویق کارآفرینی شرکت برای پرش شروع تولید انبوه electrolyzers. ترکیب هیدروژن به خطوط لوله گاز طبیعی است که یک محل برای شروع به دلیل آن را با استفاده از زیرساخت های موجود است. مهندسین به حال مدت طولانی فرض شده است که هیدروژن مولکولی—کوچکترین مولکول و بسیار واکنش—خواهد تنزل و یا فرار از موجود گاز لوله. اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که ترکیب تا به 20 تا 25 درصد هیدروژن می تواند انجام شود بدون تراوش از و یا صدمه زدن به چنین لوله های. کشورهای اروپایی اجازه ترکیب و شرکت در ایتالیا و آلمان و انگلستان و جاهای دیگر در حال تزریق هیدروژن در ده ها تن از سایت های برای کمک به سوخت مشتریان بخاری cookstoves و دیگر وسایل که لازم نیست تغییرات تا زمانی که هیدروژن محتوا باقی می ماند در زیر حدود 25 درصد است.

Engie شده است ترکیب در Cappelle-لا-گراند برای بیش از یک سال بدون حادثه و یا مخالفت به گفته مدیر پروژه Hélène Pierre. او می گوید که پذیرش عمومی است که با کمک نظارت گسترده ای است که نشان می دهد که خانه های با استفاده از این ترکیب باید تمیز کننده هوا; اضافه کردن هیدروژن باعث بهبود احتراق گاز در وسایل او اشاره می کند و پیرایش سطح آلاینده مانند منوکسید کربن ایجاد شده است و هنگامی که گاز می سوزد و ناقص.

اروپا موج بعدی تجدید پذیر هیدروژن پروژه می تواند فشار تولید به مقیاس بزرگتر. صنعتی کنسرسیوم در فرانسه و آلمان به دنبال تامین مالی و, مجوز برای 100 مگاواتی electrolyzers 10 برابر بزرگتر از بزرگترین در عمل. دو electrolyzer پروژه های در حال رقابت برای حمایت از دولت برای افزایش منطقه ای اقتصاد هیدروژن در اطراف لینگن یک شهرستان در شمال غربی آلمان است که به یک جفت از پالایشگاه های نفت. یک پروژه که شامل یک ابزار بزرگ به نام Enertrag و چند تا از آلمان بزرگترین انرژی و مهندسی شرکت می تواند با ارائه یک طرح برای سراسر کشور هیدروژن شبکه. این پروژه طول می کشد استفاده از گاز موجود در زیرساخت های, اما نه از طریق ترکیب. به جای آن ایده این است که به repurpose یدکی خطوط لوله گاز برای تحویل تجدید پذیر و هیدروژن به محلی پالایشگاه و همچنین به عنوان یک نیروگاه و حتی برنامه ریزی برای پر کردن ایستگاه های سوخت-خودروهای سلول. “ایده ما این است که برای ساخت تا 100 درصد گاز هیدروژن گرید می گوید:” فرانک Heunemann است که مدیر عامل در Nowega یکی از همکاران در این پروژه و منطقه را گاز-اپراتور شبکه.

Nowega استفاده مجدد می تواند برخی از خالی لوله زیرا این منطقه دارای دو گاز شبکه. یک حامل استاندارد گاز است که تقریبا تمام گاز متان. دیگر در اصل ساخته شده است به ارائه محلی گاز بود که در سولفید هیدروژن و هیدروژن می توانید برخی از لوله های فولادی شکننده. Nowega تدریجی است این گاز محلی ترک خالی لوله های فولادی که Heunemann می گوید باید قادر به تحمل هر گونه واکنش با هیدروژن خالص. اروپایی تامین کننده انرژی RWE خواهد ساخت کنسرسیوم اصلی electrolyzer و برنامه ای برای سوزاندن برخی از هیدروژن خروجی در آن لینگن ایستگاه برق. مهندسی غول زیمنس در نظر دارد به منظور بهینه سازی یکی از ایستگاه چهار توربین گاز برای رسیدگی خالص هیدروژن است.

این کنسرسیوم است به فکر توسعه نیز هست. لینگن در حدود 48 کیلومتر از زیر زمین غار نمک ایجاد شده برای ذخیره گاز طبیعی است. جوراب ساق بلند برخی از لینگن هیدروژن بیش از 1000 متر را در یکی از غار می تواند منطقی گام بعدی Heunemann می گوید. (هیدروژن است که در حال حاضر ذخیره می شود یکهو در غار در تگزاس و انگلستان)

Nowega همچنین پیش بینی از 3200 کیلومتر خط لوله شبکه است که می تواند به بسیاری از آلمان را جراحی پالایشگاه و شیمیایی تولید. طرح مراکز در repurposing گاز لوله که در اصل ساخته شده برای حمل هیدروژن غنی “شهر گاز” تولید شده از زغال سنگ بود که در اروپا معمول تا 1960. خطوط لوله است که در طول تاریخ با آن مقابله کرد 50 درصد هیدروژن نیز باید خوب “برای استفاده از 100 درصد هیدروژن” Heunemann می گوید.

آینده آزمایشی

اروپا علاقه رو به رشد در تجدید پذیر هیدروژن منحصر به فرد نیست. ژاپن در حال برنامه ریزی یک multidecadal تغییر به “هیدروژن جامعه” است که پخته شده به رسمی سیاست انرژی پس از 2014. جلسه یکی از ژاپن اولین اهداف—نشان دادن تکنولوژی به نحو احسن واردات هیدروژن—قرار است به زودی در سال 2020 با تانکر حمل و نقل خاکستری هیدروژن از برونئی کوچک گاز غنی کشور واقع در جزیره بورنئو. استرالیا رقیب احزاب سیاسی در حال توسعه رقابت در صادرات و هیدروژن به ژاپن است. در دسامبر 2019 وزیران انرژی در سراسر استرالیا متحده و سرزمین های مصوب ملی هیدروژن استراتژی و دولت ملی اعلام $370 میلیون (استرالیا; $252 میلیون دلار آمریکا) هیدروژن-بسته محرک.

حتی در ایالات متحده وجود دارد نشانه ای از علاقه. دولت فدرال است یک بار دیگر تعیین اهداف برای هیدروژن فن آوری های انرژی برخی از شرکت های سرمایه گذاری و چند متحده در حال ارائه پشتیبانی. لس آنجلس ممکن است یک رهبر است. “L. A. سبز جدید ایران” رونمایی شهردار توسط اریک Garcetti در مارس 2019, مرتکب این شهرستان برای رسیدن به 80 درصد برق تجدید پذیر تا سال 2030 و 100 درصد تا سال 2050. شهردار پیشبرد طرح ساخت مزارع خورشیدی و نیز ساخت یک گاز سوز در نیروگاه برای اطمینان از این شهرستان دارای یک پشتیبان برق منبع. که گیاه می تواند تبدیل به سوختگی های تجدید پذیر هیدروژن; حدود 125 کیلومتر از خطوط لوله در حال حاضر فشار خاکستری هیدروژن به منطقه پالایشگاه. و سلول های سوخت در حال رقابت با باتری در نظر دارد به repower حدود 16,000 کامیون که مسافت حمل و نقل در منطقه بنادر است. سوخت رسانی آن کامیون ها با هیدروژن به جای دیزل می تواند به طور قابل توجهی بهبود L. A. را مبهم و مه آلود آسمان.

Brouwer می گوید کل دولت باید به فکر می کنم عمیق تر در مورد انرژی آن را به عنوان به دنبال از بین بردن کربن تولید گازهای گلخانه ای. دولت ممکن است به هدر رفتن بیش از هشت terawatt-ساعت تجدید پذیر انرژی پتانسیل هر سال 2025 با توجه به پیش بینی توسط لارنس برکلی و آزمایشگاه ملی انرژی که Brouwer می گوید کالیفرنیا به جای آن باید به socking دور به عنوان هیدروژن به تمیز کردن آن پالایشگاه و برای پاسخگویی به افزایش تقاضای برق در طول تابستان موج گرما.

کارشناسان دیگر معتقدند که هیدروژن می تواند با اتصال آن نقطه. یک مطالعه اخیر توسط انرژی های آتی ابتکار یک مخزن فکر می کنم رهبری سابق M. I. T. فیزیکدان هسته ای Ernest Moniz بود که اوباما در دومین وزیر انرژی تماس در کالیفرنیا به ضربه بزنید “ارزش بسیار زیادی” ارائه شده توسط تجدید پذیر هیدروژن و دیگر کم کربن سوخت. این مطالعه نتیجه می گیرد که در کالیفرنیا کربن-برش اهداف ممکن است غیر ممکن است برای دیدار با و بدون آنها.

یک میزبان از مشکلات بالقوه می تواند هنوز هم غرفه و یا جلوگیری از مقیاس بالا از زیرساخت هیدروژن در کالیفرنیا و اروپا و جاهای دیگر. مداوم مسئله عمومی است و اضطراب. هیدروژن بسیار قابل اشتعال و حوادث اتفاق می افتد. تابستان گذشته یک دریچه معیوب ناشی از انفجار هیدروژن در یک نروژی پر کردن ایستگاه های سوخت-خودروهای سلول. بتن انفجار دیوار صدمات به حداقل برسد اما گزارش های رسانه ها بلافاصله سوال که آیا هیدروژن انرژی خواهد زنده ماندن حادثه است. در ماه نوامبر سال 2019 فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom خواسته دولت را ابزار عمومی کمیسیون برای تسریع بسته شدن زیرزمینی گاز-تسهیلات ذخیره سازی که در آن چهار ماه نشت گاز چهار سال قبل تا به حال باعث تخلیه هزاران نفر از خانواده ها است.

همه گزینه ها انرژی خود را از خطرات و جامعه مخالفت پیچیده بسیاری از مسیرهای به کربن و انرژی. در بسیاری از اماکن عمومی است نه شیفته با, انرژی هسته ای, خطوط انتقال و یا توربین های بادی. هزینه electrolyzers ممکن است بزرگترین چالش پیش روی تجدید پذیر هیدروژن آینده ، برای شروع به جای خاکستری هیدروژن در صنعت هزینه تولید تجدید پذیر هیدروژن نیاز به رها کردن از حدود 4 یا بیشتر به ازای هر کیلوگرم امروز به 2 دلار یا کمتر است. مطالعات متعدد نشان می دهد که اتفاق می افتد می تواند تا سال 2030 اگر electrolyzer هزینه ها همچنان به سقوط به عنوان آنها در چند سال گذشته است.

این مطالعات همچنین نشان می دهد که الگوی ممکن است ظهور بدون مشوق های دولت. در تازه ترین گزارش آژانس بین المللی انرژی اشاره می کند که هیدروژن نیاز به همان نوع از حمایت دولت که پرورش در اوایل استقرار از انرژی خورشیدی و انرژی باد—صنایع که در حال حاضر جذب بیش از 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری سالانه در سراسر جهان است. کسانی که نمونه های این سازمان می نویسد: نشان می دهد که “سیاست های فناوری و نوآوری باید از این قدرت برای ساخت جهانی انرژی پاک در صنایع.”

فن آوری بهبود یافته ممکن است پس از رسیدن. یک کلاس جدید از electrolyzers در حال ورود به بازار—اکسيد جامد electrolyzers که تولید تقریبا 30 درصد بیشتر هیدروژن از صنعت پیشرو پروتون-غشاء تبادل electrolyzers که Engie است با استفاده از. سابق وزیر انرژی و مسرف چو در حال حاضر یک استاد در دانشگاه استنفورد در حال کار بر روی یک رمان electrolyzer که متکی بر تنگ تر فاصله از اجزا و ترفندهای دیگر برای تولید هیدروژن سریع تر با انرژی کمتر است. با توجه به چو این تغییرات می تواند “یک تفاوت بزرگ در هزینه های عملیاتی است.” این فقط یک دلیل چو می گوید چرا او این است که گرم کردن به هیدروژن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>