روابط اجتماعی را AA موثر ترین راه برای متوقف کردن نوشیدن

الکلی های گمنام است موثر ترین راه برای پرهیز با توجه به تجزیه و تحلیل جامع.

پس از ارزیابی 35 مطالعات مربوط به کار 145 دانشمندان و نتایج 10,080 شرکت کنندگان—کیت Humphreys, استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه استنفورد و همکار خود را محققان مشخص شد که AA تقریبا همیشه موثر تر از روان درمانی در دستیابی به پرهیز. علاوه بر این بسیاری از مطالعات نشان داد که AA مشارکت کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی.

AA کار می کند به دلیل آن را بر اساس تعامل اجتماعی Humphreys می گوید و اشاره کرد که اعضا به یکدیگر حمایت عاطفی و همچنین راهنمایی های عملی برای خودداری از نوشیدن.

“اگر شما می خواهید به تغییر رفتار خود را در پیدا کردن برخی از افراد دیگر که در حال تلاش برای ایجاد تغییر,” او می گوید.

گوش دادن به Humphreys بحث پژوهش در این پادکست:

شک و تردید در مورد AA باقی مانده است

اگر چه قلمی است که به خوبی شناخته شده و مورد استفاده توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان, متخصصان سلامت روانی که گاهی با شک و تردید از آن اثر Humphreys می گوید. روانشناسان و روانپزشکان آموزش دیده برای ارائه درمان شناختی رفتاری و انگیزشی بهبود درمان برای درمان بیماران مبتلا به الکل-استفاده اختلال می تواند یک زمان سخت اعتراف به این که در این وضع افرادی که اجرای AA گروه انجام یک کار بهتر از نگه داشتن مردم در واگن.

در اوایل زندگی حرفه ای خود Humphreys می گوید او را رد کرد و AA تفکر “چگونه جرات این افراد انجام کارهایی است که من تمام این درجه انجام دهید؟”

Humphreys اشاره می کند که مشاوره می تواند طراحی شده برای تسهیل تعامل با AA—آنچه او به عنوان “تمدید گرم handoff به یاران.” برای نقد و بررسی مقاله, Humphreys و همکاران خود را ارزیابی هر دو AA و 12 گام تسهیل مشاوره.

AA شروع شد و در سال 1935 که دو مرد در اکرون اوهایو بودند که جستجو برای یک راه برای هوشیار ماندن; آنها آن را در بر داشت با تشکیل یک گروه پشتیبانی. آنها بعد از توسعه 12 گام اول بودن پذیرش یک ناتوانی در کنترل نوشیدن; آخرین کمک به دیگران حفظ هوشیاری با تبدیل شدن به یک حامی یک عضو جدید.

این مدل AA—برای همه باز و رایگان—گسترش در سراسر جهان و AA در حال حاضر دارای بیش از 2 میلیون عضو در 180 کشور و بیش از 118,000 گروه.

هر چند یاران شده است در اطراف برای بیش از هشت دهه محققان تنها به تازگی توسعه یافته خوب روش برای اندازه گیری اثر خود را Humphreys می گوید.

بررسی اثربخشی

برای بررسی جدید محققان دریافتند 57 مطالعات AA; از آن گذشت 35 خود را دقیق معیارهای کیفیت. مطالعات با استفاده از روش های مختلف برای اندازه گیری AA اثربخشی در استفاده از الکل اختلال: طول زمان شرکت کنندگان ممتنع از الکل; مقدار آنها کاهش می یابد آشامیدنی خود را اگر آنها همچنان به نوشیدن; عواقب آشامیدنی خود را; و هزینه های مراقبت های بهداشتی.

بسیاری از مطالعات است که اندازه گیری پرهیز یافت AA به طور قابل توجهی بهتر از دیگر مداخله یا عدم مداخله. یک مطالعه نشان داد آن 60 درصد بیشتر موثر است. هیچ یک از مطالعات نشان AA کمتر موثر است.

در این مطالعات که اندازه گیری نتایج دیگر پرهیز کامل, محققان دریافتند AA بود حداقل به عنوان موثر است. برای این مطالعات که در نظر گرفته شده هزینه های بیشتر نشان داد که صرفه جویی قابل توجهی در ارتباط با AA مشارکت: یکی پیدا کردم که AA و 12 گام تسهیل مشاوره روانی کاهش می یابد هزینه های سلامت توسط 10000 $در هر فرد است.

محققان نگاه تنها در مطالعات AA; آنها از مطالعه حذف معتادان گمنام و سازمان ها با تمرکز بر اعتیاد به مواد دیگر. در حالی که آن را فراتر از محدوده خود را مطالعه Humphreys می گوید: AA بررسی است “قطعا مطرح است که این روش کار را برای افرادی که استفاده از هروئین یا کوکائین است.”

Humphreys اشاره می کند که یافته های سازگار که آیا شرکت کنندگان در مطالعه بودند جوان, سالمندان, نر, جانبازان, و یا غیرنظامیان; مطالعات در این بررسی نیز انجام شده در پنج کشور مختلف. “آن را کاملا کار می کند” او می گوید: AA روش.

او اضافه می کند که او احساس می کند اعتبار در مشاوره دادن به بسیاری از بیماران سعی کنید AA: “که واقعا خوب بود مشاوره و همچنان به مشاوره خوب,” او می گوید.

این نقد و بررسی به نظر می رسد در Cochrane Database از بررسی سیستماتیک.

پژوهش بدون دریافت کمک های مالی. استنفورد بخش روانپزشکی و علوم رفتاری کار پشتیبانی می کند. اضافی نویسندگان از دانشکده پزشکی هاروارد و مرکز نظارت بر مواد مخدر و اعتیاد.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>