کاربران رسانه های اجتماعی هستند بیشتر احتمال دارد به این باور سفری COVID حقایق

افرادی که اخبار خود را از رسانه های اجتماعی هستند بیشتر احتمال دارد که سوء تفاهم در مورد COVID-19, بر اساس یک مطالعه جدید.

کسانی که بیشتر مصرف سنتی, اخبار رسانه های کمتر سوء تفاهم و بیشتر احتمال دارد به دنبال بهداشت عمومی توصیه های اجتماعی مانند فاصله محققان گزارش.

در مطالعه خود در اطلاعات غلط نقد و بررسی, محققان, نگاه رفتاری اثر قرار گرفتن در معرض اطلاعات غلط با ترکیب رسانه های اجتماعی اخبار, تحلیل, تحلیل و بررسی تحقیقات.

آنها تابیده از طریق میلیون ها نفر از توییت هزاران نفر از مقالات اخبار و نتایج از سراسر کشور نماینده نظرسنجی از کانادایی ها برای پاسخ به سه سوال: چگونه شایع است COVID-19 اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی و سنتی در اخبار رسانه ها ؟ آن را منجر به سوء تفاهم در مورد COVID-19? و آن را تحت تاثیر قرار رفتار ،

“سیستم عامل مانند Twitter و Facebook به طور فزاینده ای تبدیل شدن به منبع اصلی اخبار و اطلاعات غلط برای کانادایی ها و مردم سراسر جهان است. در متن یک بحران مانند COVID-19 وجود دارد که دلیل خوبی برای نگرانی در مورد نقش مصرف رسانه های اجتماعی در حال پخش است در تقویت سوء تفاهم” می گوید coauthor Aengus Magazine, یک دانشجوی دکترای علوم سیاسی در دانشگاه مک گیل.

نتایج نشان می دهد که در مقایسه با سنتی اخبار رسانه های غلط و یا اطلاعات نادرست در مورد COVID-19 منتشر شده است بیشتر بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر.

محققان نقطه را به یک تفاوت بزرگ در رفتار و نگرش افرادی که اخبار خود را از رسانه های اجتماعی در برابر اخبار رسانه ها—حتی پس از در نظر گرفتن جمعیت و همچنین عواملی مانند سواد علمی و اجتماعی و اقتصادی تفاوت. کانادایی که به طور منظم مصرف رسانه های اجتماعی کمتر احتمال دارد به رعایت اجتماعی فاصله و به درک COVID-19 به عنوان یک تهدید در حالی که این قضیه درست است برای افرادی که اطلاعات خود را از رسانه های خبری.

“وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که اطلاعات غلط گردش در رسانه های اجتماعی به شمار خطرات بهداشت عمومی می گوید:” coauthor تیلور اوون استادیار در حداکثر زنگ مدرسه سیاست عمومی است.

“این باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم برای سیاست گذاران و سیستم عامل رسانه های اجتماعی به پهن کردن منحنی از اطلاعات غلط.”

بودجه برای این پروژه از وزارت کانادا میراث دیجیتال ابتکار شهروندان است.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de