رسانه های اجتماعی عکس نشان می دهد طبیعت باعث می شود ما خوشحال

هوش مصنوعی و تحلیل عکس پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک ارتباط مثبت بین طبیعت و شادی در سطح جهان گزارش محققان.

تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل بیش از 31,500 عکس در سراسر 185 کشور در رسانه های اجتماعی با کمک یک خودکار به رسمیت شناختن تصویر فن آوری است.

“یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی داده و هوش مصنوعی باز می شود تا یک فرصت منحصر به فرد برای ما به انجام بی سابقه ای در مقیاس جهانی مطالعات مانند این به درک بهتر ما تعامل با طبیعت در زندگی روزمره ما می گوید:” اولین نویسنده چانگ چیا-چن همکار تحقیقاتی در علوم زیستی گروه در دانشگاه ملی سنگاپور است.

تیم تجزیه و تحلیل عکس های آپلود شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که عکس های برچسب گذاشته شده توسط عنوان #تفریح #تعطیلات و #honeymoons بیشتر احتمال دارد که شامل عناصر طبیعت مانند گیاهان و آب و چشم انداز طبیعی نسبت به عکس با برچسب #روزانه یا #روال.

پیدا کردن این است که سازگار در سراسر کشورهای مختلف فراهم می کند جهانی شواهد biophilia فرضیه—انسان تمایل ذاتی به دنبال ارتباط با طبیعت و حاکی از ارتباط مثبت بین طبیعت و خاطرات به یاد ماندنی در حوادث مانند honeymoons.

این تیم همچنین دریافتند که مقدار طبیعت تجربه در یک کشور است که در ارتباط با رضايت از زندگی ساکنان آن است. کشورهایی که بیشتر عناصر طبیعت در عکس با برچسب به عنوان #fun مانند کاستاریکا و فنلاند به عنوان مثال داشتن بالاتر ملی رضایت از زندگی نمره با توجه به جهان شادی گزارش 2019.

در مجموع این یافته نشان می دهد اهمیت طبیعت در کمک به, عاطفی, شادی, آرامش و رضایت از زندگی در جوامع در سراسر جهان است.

“مطالعه ما به ارمغان می آورد به نور فرهنگی و ارزش های اجتماعی است که طبیعت به ارمغان می آورد به انسان است. آن را بیشتر بر اهمیت حفظ محیط زیست طبیعی ما می گوید:” روم Carrasco استادیار در دانشکده علوم زیستی. “برای از دست دادن طبیعت ممکن است به معنی بیش از از دست دادن سنجش اقتصادی و مزایای زیست محیطی آن نیز می تواند به معنای از دست دادن پس زمینه برای ما بهترین خاطراتی.

“گام بعدی ما است بنابراین برای ایجاد چگونه طبیعت تجربه ممکن است به نفع انسان خوب بودن مانند این که چگونه آن را بهبود می بخشد ما رضایت در زندگی از این رو قادر می سازد به توسعه راه حل های سازنده به بهتر حفاظت از محیط زیست” او می افزاید.

این تحقیق به نظر می رسد در علمی ،

منبع: دانشگاه ملی سنگاپور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im