رسانه های اجتماعی متنفر می تواند خراب کردن لذت خود را از تلویزیون نشان می دهد

حضور مخاطبان زیادی افزایش لذت اما در آن طول می کشد فقط چند متنفر برای خراب کردن یک برنامه تلویزیونی و یا فیلم یک مطالعه جدید اجتماعی تلویزیون را نشان می دهد.

اجتماعی تلویزیون است عمل به طور همزمان به تماشای برنامه های تلویزیونی در حالی که از دیدن پیام های رسانه های اجتماعی از دیگر بینندگان نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش همان.

شرکت کنندگان که درک شده است که مردم دیگر دوست نداشتند یک فیلم شد کمتر احتمال دارد به لذت بردن از فیلم می گوید: S. Shyam Sundar استاد رسانه در Donald P. Bellisario دانشکده ارتباطات و همکاری مدیر رسانه اثرات آزمایشگاه تحقیقاتی در پن استیت.

مردم بیشتر احتمال دارد به لذت بردن از محتوا زمانی که آنها را دیدم نشانه که پیشنهاد تماشاگر بود بزرگ Sundar می گوید. اما شرکت کنندگان ادراک از جمعیت نظر—خوب یا بد—تمایل به آنها را تحت تاثیر قرار ،

اجتماعی تلویزیون و چه افراد دیگر فکر می کنم

“اجتماعی, تلویزیون, کاربران, به طور کلی بیشتر تحت تاثیر نظرات پیمایش بر روی صفحه نمایش خود را به جای چگونه بسیاری از مردم در حال تماشای این برنامه با آنها می گوید:” سوندار که وابسته Penn State موسسه محاسباتی و داده های علوم (icd ها).

Sundar می گوید که شبکههای تلویزیونی در حال تبدیل شدن بیشتر محبوب است. Facebook تماشای احزاب و توییتر مبتنی بر تلویزیون مکالمات راه های محبوب برای تماشای تلویزیون است. تلویزیون شرکت نیز به طور فعال ترویج اجتماعی تلویزیون و اضافه کردن امکانات به منظور تسهیل این نوع از تجربه با توجه به سوندار.

“رسانه های اجتماعی تاثیر می گذارد بینندگان چرا که آنها صحبت می کنند به ما تمایل طبیعی به دنبال جمعیت پدیده ای که دانشمندان توصیف به عنوان” اثر ارابه موسیقی,'” توضیح می دهد که منجر نویسنده T. فرانکلین Waddell, دستیار استاد روزنامه نگاری و ارتباطات در دانشگاه فلوریدا است.

Waddell می افزاید که “این یافته ها فراتر از ارابه موسیقی سنتی اثرات زیرا ما نشان می دهد که اثر ارابه موسیقی باعث شده است نه تنها با حجم زیادی از مخاطبان اما حتی با این دیدگاه از چند بینندگان است.”

این یافته ها ممکن است کمک به ارائه دهندگان محتوا مانند ایستگاه های تلویزیونی و فیلم سازان ارائه راه هایی برای افرادی که به هر دو به اشتراک گذاری محتوا و تشویق به لذت بردن.

“نقطه تمام از صنعت سرگرمی است که به ارائه لذت می گوید:” سوندار. “اگر به شما ارائه راه برای مردم برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود را—یا با دادن شست و یا شست و یا با نشان دادن یک شمارنده با تعداد زیادی از مردم به تماشای—کسانی که همه چیز می تواند اثرات روانی در لذت بردن. توسط مردم ارائه توانایی به طور همزمان نشان می دهد که آنها در حال مشاهده یک برنامه و همچنین به آنها این توانایی را به نظرات این می تواند نفوذ در دیگر بینندگان.

“با رقابت میان بسیاری از خوبی تولید را نشان می دهد وجود دارد این صنعت باید در نظر ارائه ویژگی های است که تشویق اثر ارابه موسیقی. اگر شما یک ارابه موسیقی حمایت از نشان می دهد, برای مثال, آن را به تلویزیون شرکت سود به تبلیغ آن است.”

اما از آنجا که دیدگاه می تواند تغییر نظرات مخاطبان Sundar توصیه شرکت به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی رسانه های اجتماعی تفسیر اطراف خود را نشان می دهد.

“با داشتن برخی از راه برای نظارت بر رسانه های اجتماعی واکنش نمی خواهد فقط کمک به درک چگونه بینندگان احساس می کنید در مورد نشان می دهد اما همچنین کمک به پیش بینی لذت بردن برای افراد دیگر که به تماشای نمایش” او می گوید.

یک پدیده جهانی?

محققان استخدام 410 شرکت کنندگان برای مطالعه است. شرکت کنندگان در تماشای یک فیلم اکشن کلیپ تصویری که همراه بود با سه نشانه—نظر مخاطبان اندازه و فاصله از مخاطبان. آن دسته از نشانه ها به طور تصادفی به دو گروه تجربی شرایط.

زیرا نشانه هایی است که نشان داد اعضای مخاطبان بودند یا نزدیک به عرض 10 کیلومتر—بیننده یا دور—عرض 1000 مایل—تا به حال اثر کمی بر لذت محققان نشان می دهد که اثر ارابه موسیقی ممکن است یک, جهانی, جای, محلی, پدیده است. آنها هشدار می دهند که تحقیقات بیشتری لازم است.

“ما قادر به تشخیص آن است که محل مخاطبان اهمیت, اما ممکن است یک اثر ظریف” می گوید: Waddell. “در این مرحله ما هنوز هم نمی دانم.”

بررسی اثرات احتمالی شباهت دیگر مخاطبان را به خود ممکن است یکی ممکن است جهت برای تحقیقات آینده او می گوید.

“محل مخاطبان است فقط یک عامل در میان بسیاری دیگر که ممکن است ما شکل تصویر ذهنی که مخاطب برای رسانه ها است که در واقع” Waddell توضیح می دهد. “مستقیم نشانگر هویت مانند تصویر پروفایل و یا یک لیست از منافع مشترک ممکن است بیشتر به شکل چگونه دیگر بینندگان را تحت تاثیر قرار ما لذت بردن از رسانه های اجتماعی است.”

پژوهش را در کامپیوتر در رفتارهای انسان.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im