اجتماعی فاصله دستور کار, گوگل نمایش داده

دولت مقرر است که ترویج فیزیکی, فاصله—به خصوص محدودیت در کافه ها و رستوران ها—آیا کاهش میزان زمان صرف مردم دور از خانه, با توجه به یک مطالعه جدید.

اجتماعی فاصله (یا “فاصله فیزیکی”) مقرر شده است راه اصلی است که دولت و شهرستان دولت در مهار گسترش این رمان coronavirus.

اما چقدر اعلام متحده اضطراری اجرای stay-at-home سفارشات سازندگان: غیر ضروری کسب و کار و دیگر سیاست ها و دستورالعمل ها در واقع نگه داشتن مردم از حرکت در اطراف و آمدن به تماس با هر یک از دیگر ؟

“محدودیت در کافه ها و رستوران ها به نظر می رسد تنها سیاست است که همراه بود با بزرگترین کاهش جمعیت تحرک است.”

“هنگامی که COVID-19 همه گیر شروع شد واقعا طبیعی مناسب برای تیم ما برای شروع طوفان مغزی ایده های در مورد چگونه گوگل می تواند معنی بینش به کمک راهنمای جهانی بهداشت در پاسخ به همه گیر” می گوید: گرگوری Wellenius یک محقق در دانشگاه بوستون در دانشکده بهداشت عمومی است که همکاری در این کار با گوگل به عنوان بخشی از آن COVID-19 جامعه تحرک گزارش پروژه.

Wellenius شروع به موقعیت های کوتاه مدت به عنوان دانشمند مدعو در گوگل تحقیق در ژانویه. بسیاری از تحقیقات خود با استفاده از فن آوری های جدید و منابع داده ها برای درک بهتر و آدرس مضرات تغییر آب و هوا.

این تیم به زودی راه اندازی COVID-19 جامعه تحرک گزارش و شروع به استفاده از داده های پژوهش به دنبال بینش است که می تواند مفید باشد به همه گیر پاسخ.

این مطالعه نشان می دهد که دولت از اورژانس اظهارات منجر به کاهش 10 ٪ در زمان صرف شده از محل اقامت. اجرای یک یا بیشتر فاصله فیزیکی سیاست های منجر به اضافی 25% کاهش (و 33% کاهش در بازدید از خرده فروشی و تفریحی مکان) و پس از آن پناهگاه در محل مقرر منجر به اضافی 29 درصد کاهش در زمانی که افراد صرف خارج و در مورد.

“محدودیت در کافه ها و رستوران ها به نظر می رسد تنها سیاست است که همراه بود با بزرگترین کاهش جمعیت تحرک می گوید:” Wellenius مدیر SPH برنامه آب و هوا و سلامت.

با این حال او اشاره می کند که آمریکا با ترکیبی از سفارشات شاهد بزرگترین کاهش در چقدر وقت مردم را صرف دور از محل اقامت و در اطراف نقل مکان کرد جایی که آنها به طور بالقوه می تواند قرارداد یا انتقال coronavirus. این گزارش همچنین نشان داد که در مقایسه با داده های پایه از قبل از همه گیر مردم صرف می شد به طور قابل توجهی بیشتر در پارک ها.

این گزارش با استفاده از داده ناشناخته خواهد ماند (و برش لبه دیفرانسیل حریم خصوصی اقدامات که Wellenius و همکاران مشخص شده در یکی دیگر از مقاله های اخیر) از کاربران که در تصمیم گرفتند به این سرویس در بسیار به همان شیوه که نقشه های گوگل نشان می دهد که چگونه مشغول یک محل خاص است. جامعه تحرک گزارش با استفاده از این ناشناخته خواهد ماند و داده ها به نقشه روندهای چگونه COVID-19 همه گیر و دولت در سطح سیاست برای کنترل آن مؤثر هستند که در آن مردم صرف بیشتر یا کمتر از زمان.

مقاله جدید است که برای اولین بار چند که ممکن است بیرون آمدن از این پروژه Wellenius می گوید.

“یک سوال منطقی برای مقام های محلی یا فرماندار به درخواست است که از این سیاست و یا ترکیبی از سیاست های ما را در نتایج است که بهترین راه حل مناسب برای این بیماری همه گیر در اینجا و اقتصاد و بهداشت عمومی در اینجا در دولت من?'” Wellenius می گوید. او و جامعه تحرک گزارش همکاران در حال حاضر مشغول به کار برای ارائه بیشتر محل متناسب با اطلاعات برای کمک به این سوالات پاسخ دهد.

این مقاله در دسترس است به عنوان یک preprint در arXiv.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>