اجتماعی فاصله تثبیت شده اما متوقف نشده COVID-19

وجود اخبار خوب و اخبار بد در مورد تاثیر اجتماعی فاصله داشتن در گسترش COVID-19 در ایالات متحده بر اساس یک مطالعه جدید.

خبر خوب: در تمام اما سه متحده اجتماعی فاصله کاهش می یابد نرخ که در آن موارد تایید شده بودند دو برابر. در سراسر همه کشورها به طور متوسط دو برابر شدن نرخ کاهش یافته است به شدت از 3.31 روز به حدود 100 روز است.

خبر بد: این اقدامات شده اند به اندازه کافی به طور قابل توجهی کاهش تعداد روزانه موارد جدید. هر چند که تعداد plateaued بیماری است که هنوز پخش كردن, البته بیشتر به آرامی اما در واقع نه قرارداد.

“این اثر است که به عنوان بزرگ به عنوان یک خواهد بود که امیدوار بود برای رفتن می گوید:” منجر نویسنده هارون Wagner, استاد مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه کرنل. به عنوان یک نتیجه او می گوید: ایالات متحده در حال حاضر بازگشایی کسب و کار و آرامش بخش محدودیت های “زیادی ندارد سقف” برای خطا. “شما راست بر روی لبه آن شروع به منفجر کردن دوباره.”

“سیاستگذاران باید از این آگاه می گوید:” coauthor ایلین تپه استادیار بهداشت عمومی دانشگاه روچستر. “ما نیاز به مطالعات بیشتر برای شناسایی شیوه های است که می تواند ما را به یک محل که در آن COVID-19 است که در واقع قرارداد.”

برای این مطالعه محققان با استفاده از نیویورک تایمز گیتهاب از COVID-19 داده ها برای جمع آوری, دولت, توسط دولت تعداد موارد تایید شده بین 15 مارس و آوریل 25. رستوران و K-12 مدرسه تعطیلی مشخص شده اعمال اجتماعی فاصله اقدامات و محققان با استفاده از دادههای مراکز کنترل بیماری به ایجاد 12 روز به عنوان زمان به طور متوسط از یک فرد آلوده بودن به داشتن یک تایید تست.

محققان اعمال قطع تجزیه و تحلیل سریهای زمانی تدوین جداگانه قطعه مورد دو برابر شدن نرخ قبل و بعد از خاص “تغییر نقطه” در هر دولت—تاریخ متحده تحمیل اجتماعی فاصله. سپس آنها را متصل به قبل و بعد از تغییر نقطه توطئه از دو برابر شدن نرخ در یک گراف. این نمودار همچنین نشان می دهد روز به روز تعداد موارد تایید شده.

The chart shows a large increase in cases until March 28, when new daily cases level off with slight increase over time
این نمودار نشان می دهد میزان افزایش روزانه تایید موارد COVID-19 قبل و بعد از نیوجرسی به تصویب رسید سخت اجتماعی فاصله اقداماتی مانند بستن رستوران ها و مدارس. (اعتبار: روچستر)

نمودار نشان می دهد کاهش چشمگیر در دو برابر شدن نرخ, اما همچنین نشان می دهد روزانه مورد تایید شده تعداد باقی مانده نسبتا ثابت است. قبل از معرفی اجتماعی فاصله برای مثال هر فرد آلوده به طور متوسط بود آلوده 2.3 افراد دیگر; پس از اجتماعی فاصله هر فرد آلوده به طور متوسط هنوز آلوده حداقل یک نفر دیگر. که به معنی اجتماعی فاصله است صرفا تثبیت گسترش این بیماری به جای معکوس آن است.

این مطالعه را بررسی دقیقا به همین دلیل اجتماعی فاصله نبوده است موثر تر در ایالات متحده است. مطالعات دیگر نشان داده اند که “حتی در پاسخگو ترین نقاط کشور کاهش در تلفن همراه تحرک است که هنوز هم تنها 50 درصد آن را 100%,” هیل می گوید. “و در طول زمان است که مردم صرف در مجاورت نزدیک به دیگر تلفن های همراه است که هنوز هم قابل ملاحظه ای بالا به عنوان به خوبی. به طوری که احتمالا یک عامل عمده است.”

“من فکر می کنم که چه شده است تعجب آور نیست حداقل برای تیم ما و تیم های دیگر شده اند که مطالعه این است چگونه پایدار coronavirus توانسته است به” هیل می گوید. “است که قطعا چیزی است که ما انتظار می رود.”

بخشی از این چالش در تصمیم گیری چگونه به حرکت به جلو در پژوهش این است که کشورهای مختلف از ضرورت “اعمال یک سبد کامل از اقدامات همه در یک بار” واگنر می گوید. بنابراین آن را سخت به نظر آماری “رها کردن” است که انواع اجتماعی فاصله شده است موثر ترین–بسته شدن مدارس در مقابل بسته شدن رستوران به عنوان مثال—و شده اند که کمتر می شود و باید اول به آرامش هیل می افزاید.

آنها نشان می دهد که به عنوان سیاستگذاران سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد بلکه کنترل COVID-19 آنها باید:

  • در نظر بگیرید با دقت مرحله به مرحله آرامش اجتماعی دورى از جمله به عنوان اولین هدف قرار دادن تعداد محدودی از کسب و کار و فعالیت های اقتصادی که در آن مدت از تماس انسان محدود است: رستوران ها ارائه را از وعده های غذایی به عنوان مثال به جای اینکه در رستوران ناهار خوری; و یا فعالیت های ساخت و ساز که در آن ممکن است آن را آسان تر برای حفظ اجتماعی فاصله بین کارگران است.
  • اجازه می دهد زمان کافی برای مدل شبیه به یک مورد استفاده در این مطالعه به منظور بررسی اثر هدفمند تسهیلات قبل از گسترش آنها به مناطق دیگر.
  • از نظر اجتماعی افزایش فاصله با شیوه های دیگر مانند جهانی استفاده از ماسک صورت یا تماس با ردیابی.

“متاسفانه از آنجا که ما تا به حال نشده واقعا دقیق و مستند در سراسر ایالات متحده, ما نیاز به آمده تا با برخی از خارج از جعبه ایده های به طوری که ما می تواند به محافظت از مردم” هیل می گوید. “این است که رفتن به شگفت انگیز به دنبال دارد. این پایان داستان است.”

این تحقیق به نظر می رسد به عنوان یک preprint در medRxiv. اضافی محققان دانشگاه کرنل و دانشگاه روچستر کمک کند.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>