‘اجتماعی فاصله’ به طاعون

اجتماعی فاصله سابقه طولانی که قدمت آن به عنوان دور به عنوان طاعون سیاه ربکا Messbarger می گوید.

در جیووانی بوکاچیو را به Decameron, 10 جوان فلورانسی به اشتراک گذاری طنز bawd و heartrending قصه در حالی که در حال فرار از طاعون از سال 1348 که ویران شهر و کشته شدن یک سوم تا نیمی از جمعیت اروپا.

در حال حاضر به عنوان یک شاهکار ادبیات ایتالیایی به این Decameron نیز نشان دهنده “یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین نمونه های اجتماعی فاصله می گوید:” ربکا Messbarger استاد ایتالیایی و مدیر موسس پزشکی علوم انسانی برنامه در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“صد سال پیش اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا ارائه شواهد و مدارک هنوز هم مورد مطالعه قرار امروز از مزایای اجتماعی فاصله در طول یک توده سرایت.”

“با اقتصادی به معنی ترک سرایت و مرگ در پشت آنها عقب نشینی به یک کشور, ویلا, جایی که آنها جمع آوری روزانه در سایه به داستان به منظور فراموش کردن مشکلات جهان تا زمانی که در نهایت امن برای بازگشت به خانه.

“اجتماعی فاصله یک اصطلاح ما در حال شنیدن یک معامله بزرگ در مورد” همچنان Messbarger. “گذشته بیماری های همه گیر و حال COVID-19 نشان می دهد که این عمل می تواند صرفه جویی در زندگی می کند با محدود کردن گسترش عفونت و با نگه داشتن سیستم پزشکی از تبدیل شدن هولناک, بسیار بد,” او می گوید.

“صد سال پیش اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا ارائه شواهد و مدارک هنوز هم مورد مطالعه قرار امروز از مزایای اجتماعی فاصله در طول یک توده سرایت. سنت لوئیس و سپس چهارم بزرگترین شهرستان در ایالات متحده نمونه موثر بهداشت عمومی سیاست هایی که محدود تلفات در میان شهروندان محلی به مراتب بهتر از دیگر شهرهای مساوی یا بیشتر از اندازه از طریق اجرای دقیق اجتماعی فاصله: تمدید تعطیلی مدارس و کلیساها سینما, رستوران ها, کافه ها و مکان های دیگر برای جمع آوری اجتماعی; محدودیت در کسب و کار’ ساعت پس از عمل; و دقیق مقررات عمومی مجمع.

“سنت لوئیس آهن-spined کمیسیون بهداشت و درمان حداکثر Starkloff, در برابر فشار بسیار زیاد از جامعه کسب و کار مدیران مدرسه و اسقف اعظم برای به اجرا درآوردن هفته تعطیلی. او تا به حال ضروری حمایت از شهردار هنری کیل و پشتیبان گیری از مدیران بیمارستان ها و پزشکان در خط اول جبهه. با وجود آوازی مخالفت با خاموش شدن ناگهانی به خصوص در روزهای اولیه از آنفولانزا را در سنت لوئیس Starkloff ساخته شده است یک ائتلاف حمایت از طریق جلسات عمومی و تاکید بر حقیقت و شفافیت در مورد این بیماری که به او اجازه داد با موفقیت به وادار کردن توده های اجتماعی فاصله.

“ما در حال دیدن در زمان واقعی تاثیر عمیقی بر جوامع—در اینجا در سنت لوئیس در سراسر کشور و جهان—اجرای یا عدم اجرای نه تنها اجتماعی فاصله استراتژی اما به موقع و شفاف در ارتباطات عمومی و نهادی ائتلاف سازی در مواجهه با این بحران است.

“همانطور که ما قرون وسطی فلورانس patricians به ما یادآوری می کنند اما توانایی به عقب نشینی با خیال راحت و با خوشحالی از جهان است امتیاز از انتخاب چند” Messbarger می گوید. “چگونه دولت و سیاست های بهداشتی مدیران کاهش مشکلات بسیاری را احساس می کنید بیش از این اجتماعی فاصله یک سوال حیاتی برای زمان ما است.”

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>