اجتماعی فاصله در باغ وحش

قبل از COVID-19 گیر اصطلاح “اجتماعی فاصله” بود و کاملا نا آشنا برای بسیاری از ما است. در حال حاضر ما بهترین های ما را از هم جدا ماندن در سفارش به سرعت گسترش coronavirus. برای کسانی از ما که کار در باغ وحش, اما آن را فقط در انسان ما در حال تلاش برای محافظت از. با مثبت coronavirus تشخیص یک ببر در باغ وحش برانکس در ماه آوریل آن را به سرعت روشن شد که دیگر پستانداران نیز ممکن است در معرض.

به عنوان یک نتیجه از کارکنان در کارولینای شمالی باغ وحش که در آن ما تا به حال به فاصله اجتماعی نه تنها از هر یک از دیگر, اما از حیوانات خود را به عنوان به خوبی. فقط به عنوان با مردم این به این معنی ماندن شش فوت دور که در آن امکان پذیر است و با پوشیدن ماسک. دامپزشکی کارکنان را لغو برخی از الکتيو با روش های پزشکی مانند امتحانات سالانه. پاسداران مجبور به محدود کردن جلسات آموزشی به مهم ترین رفتارهای لازم برای تکمیل دامپزشکی روش (مانند گرفتن شامپانزه ها راحت با ارائه سلاح های خود را برای خون تساوی برای مثال).

بسیاری از ما مراقبان کار کرده اند با همان حیوانات برای سال, گاهی اوقات حتی دهه ها. فقط به عنوان ویروس پاره بسیاری از ما از ما خانواده و دوستان نزدیک حیوانات که از نزدیک پیوند با نگهبانان مجبور به تنظیم به حالت عادی اجتماعی فاصله. آنها نیز تا به حال برای تنظیم به چهره از نقاب پاسداران. به عنوان کسانی که از ما با بچه های کوچک می دانم که پوشیدن یک ماسک می تواند یک کمی تهدید آمیز در ابتدا. این تغییرات چگونه به شما نگاه می کند و آن را دشوار است به خودتان را بیان کنند. به عنوان مثال این اضافه شده جدید منحنی یادگیری برای جلسات آموزشی برای ما شیر دریایی به آنها تکیه بر ظریف نشانه از یک دروازه بان را بیان صورت. با این دیگر یک گزینه حیوانات داشته اند را مجددا نحوه تعامل آنها با خود انسان (و آنها در حال انجام یک کار بزرگ در آن!).

یک دستکش دروازه بان socializes با زن ما خرس قطبی Anana. اعتبار: کارولینای شمالی باغ وحش

این تغییرات فراتر از روابط بین کارکنان و حیوانات; حیوانات در سراسر جهان در حال تجربه یک باغ وحش عاری از بازدید کنندگان—بسیاری از, برای اولین بار در طول عمر خود. برخی مانند ما قورباغه ها و لاک پشت نقب زن کاج مارها به نظر می رسد با بهره گیری از تمام gawking چشم. ما خرس های قطبی حتی به نظر می رسد بهره گیری از عدم بازدید و گرفتن برخی از اضافی shut-eye.

اما دیگران به نظر می رسد از دست رفته همه توجه. برای حیوانات است که عمل به عنوان سفیران غالبا درگیر شدن با زندگی در خاموش کردن می تواند به خصوص به چالش کشیدن. مریلند باغ وحش طوطی و طوطی خاکستری آفریقایی شده اند در اعتراض به عدم گرداننده (که می تواند تا 15 نفر در روز) با فریاد یا تماس نام به کارکنان توجه شود. سالی آدامز یکی از کارولینای شمالی باغ وحش حیوانات مدیریت سرپرستان اشاره کرد که شیر دریایی و مهر “به نظر می رسد که بزرگترین واکنش از همه است. شیر دریایی حیوانات بسیار اجتماعی و عادت کرده بود به دیدن مردم هر روز. در حال حاضر که آنها نمی, آنها تمایل به جذب به ویندوز زمانی که هر کسی که راه می رود توسط. آنها به دنبال از پنجره به پنجره…. حس کنجکاوی خود را از آنها و آنها شروع به porpoising یا فشار خود چهره حق در برابر شیشه به ما نگاه کنند.” پاسداران توصیه شده است به سادگی متوقف و فقط تماشای حیوانات خود را به اطمینان حاصل شود روزانه تعامل انسان و تحریک روانی. هنگامی که شما بازدید از یک باغ وحش شما نیست فقط رعایت حیوانات; آنها می خواهم به شما تماشای بیش از حد.

آنچه به انجام در یک باغ وحش با هیچ بازدید کننده ؟ باغ وحش ها در سراسر جهان مجبور به دریافت خلاق به شکل از چگونه به نگه داشتن هزینه های خود را درگیر. باغ وحش اورگان متکی است مصرف خود را بیشتر مطیع حیوانات برای پیاده روی به بازدید از گونه های دیگر است که نمی توانید بیرون بروید. مثلا پارک جوجه تیغی, Nolina در بازدید از این باغ وحش زرافه و میمون زیستگاه ارائه سرگرمی در هر دو طرف شیشه. یک پنگوئن هومبولت Nacho آورده بود برای دیدار با مهر و موم.

در فورت ورث باغ وحش یک Patagonian مارا, عجیب و غریب جوندگان است که به نظر می رسد کمی مانند یک گوزن پرداخت یک سفر به سه سمور. توکیو Sumida آکواریوم متوجه شده بود که آن خال خال باغ مارماهی شد کمی خجالتی و ناپدید شدن به لانه خود را هنگامی که کارکنان گذشت و آن را دشوار است به نگه داشتن چشم در سلامت خود. بنابراین آکواریوم در حال حاضر درخواست های عمومی برای چت تصویری با مارماهی به یادآوری آنها را از وجود انسان ها و نگه داشتن آنها استفاده می شود به خصوص زمانی که مردم در اطراف. در بوستون فرانکلین پارک وحش پاسداران باید تنظیم خودکار حباب ماشین آلات به طور مداوم سرگرم سمور و گیبونز در حالی که کارکنان تقلا برای حضور در وظایف روزانه خود را.

و در اینجا در کارولینای شمالی باغ وحش ما شامپانزه ها خوشحال بودند زمانی که آنها به تازگی بازدید از لاک پشت. ما پاسداران نیز پیدا کردن راه های خلاقانه برای آموزش از راه دور است. پاسداران ایستاده در پشت بام ها به کار با خرس های قطبی; در سراسر نرده ها برای ارتباط برقرار کردن با روباه قطب شمال; و در سراسر منطقه در حال مشاهده عمومی (ما “چشم پوشی”) به نگه داشتن چشم در pinnipeds—مهر و موم و شیر دریایی. این رمان راه حل اجازه می دهد تا هر دو حیوانات و انسان خود را مراقبان خود را برای حفظ قوی اوراق قرضه اجتماعی با یکدیگر در طول این غیر معمول زمان نگه داشتن حیوانات به طور فعال درگیر در طول روز با وجود عدم طبیعی تماشاگران است.

اجتماعی فاصله آسان نیست برای هر کسی, اما بسیار مهم است برای ما را سالم نگه دارید و نگه داشتن حیوانات ما امن است. و با وجود این چالش ها و تغییرات آن مواجه هستیم برخی از چیزهایی که باقی می ماند همان. حیوانات در کارولینای شمالی باغ وحش هنوز در حال گرفتن بهترین مراقبت ممکن است به عنوان ما کارکنان اختصاص داده شده همچنان به تغذیه و مراقبت از آنها.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا اینجاو خواندن پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>