بنابراین می گی مردان اهدا خون در حال حاضر ؟ این پیچیده

ما همیشه نیاز به خون. و قطعا در این زمان COVID-19 گیر بسیاری از خون درایوهای لغو شده است و مردم بسیار کمتر قادر به با خیال راحت اهدای خون پس ما تامین خون کاهش یافته است.

من معتقدم که ما نیاز به خون نیز افزایش یافته است حداقل در مناطق خاص. ما در یک وضعیت که در آن وجود دارد دراماتیک محدودیت در خون ما محصول استخر. که ممکن است با کمک تغییر در دولت آمریکا رفتن از 12 ماه به سه ماه محدودیت برای مردان همجنسگرا اما واقعیت این است که هنوز هم یک محدودیت در تعداد زیادی از افرادی که مایل به شرکت کنندگان از اهدای خون است.

در پن در حال حاضر ما در حال کار بر روی چیزهایی مانند تلاش برای توسعه نقاهت پلاسما, کمک های مالی, اما ما در حال آگاه از این همه راه های مختلف مردم می تواند کمک کنندگان را امتحان کنید و کمک به پزشکی تلاش برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر فردی که تا به حال COVID-19 و بهبود است به عنوان مثال ما در حال درخواست برای این افراد در نظر اهدای پلاسما به عنوان درمانی بالقوه برای افراد دیگر برای آزمایش های بالینی ،

ممکن است مردان همجنسگرا که بهبود یافته اند از COVID-19 و علاقه مند به اهدای پلاسمای بالقوه با ارزش آنتی بادی ها در پلاسما. اما به دلیل محدودیت های فعلی آنها قادر به کمک. این یک مثال از اینکه چگونه است که فرد می تواند واقعی و ارزشمند نقش اما محدود شده است بر اساس چیزی است که به طور کامل مبتنی بر شواهد.

و آن را فقط غیر واقعی به فکر می کنم که مردم در حال رفتن به abstinent برای سال, به طوری که آنها می تواند خون اهدا می کنند. که درخواست بیش از حد از افراد است. وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم بسیار شبیه به کمک و خدمت می کنند با این حال آنها می تواند از جمله با خون و یا اهدای پلاسما. اگر ما به طور موثر می تواند صفحه نمایش خود را پس از آن است که یک فرصت از دست رفته برای جلوگیری از این کل گروه متنوع از مردم از مشارکت در این راه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>