اسنودن: دولت را با استفاده از Coronavirus برای به دست گرفتن قدرت بیشتر

قدرت خزش

معروف ادوارد اسنودن است وخیم هشدار برای همه دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس: اجازه ندهید authoritarians بهره برداری از بحران به ادعای قدرت بیشتر.

اسنودن گفته معاون که او می بیند ظهور اضطراری قوانین افزایش نظارت و دیگر راه هایی است که دولت ها را به حالت تعلیق در حقوق مدنی برای مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان اخلال قدرت گرفتن.

و او انتظار ندارد که رهبران پشت آن به ترک قدرت نوظهور که شیوع کروناویروس در نهایت محو می شود.

تاخیر در پاسخ

اسنودن معتقد است که جهانی همه گیر شد به آسانی قابل پیش بینی است و دانشمندان و سازمان های اطلاعاتی به حال مدت طولانی است که صدایی زنگ زنگ. تحمیل جدید اورژانس نظارت او معتقد است به ویژه نگران کننده بازی.

“به عنوان استبداد اسپرد به عنوان اورژانس قوانین تکثیر ما به عنوان قربانی ما حقوق ما نیز قربانی توانایی ما برای دستگیری اسلاید به کمتر لیبرال و کمتر رایگان جهان” اسنودن گفت: معاون.

“معماری ظلم و ستم”

در نهایت اسنودن معتقد است که رهبران جهان مدعی جدید اورژانس اقتدار را نگه دارید و بر روی آنها را به خوبی پس از همه گیر به پایان می رسد.

“آیا شما واقعا بر این باورند که زمانی که اولین موج این موج دوم 16 موج coronavirus است طولانی فراموش شده از حافظه است که این قابلیت ها را نمی شود نگه داشته است؟” اسنودن گفت. “که این مجموعه را نمی شود نگه داشته است ؟ مهم نیست که چگونه آن را در حال استفاده از چه ساخته شده است که معماری از ظلم و ستم.”

ادامه مطلب: اسنودن هشدار دولت ها با استفاده از Coronavirus برای ساخت ‘معماری از ظلم و ستم’ [معاون]

بیشتر در COVID-19: تعداد فزاینده ای از کشورها ضربه بزنید تا اطلاعات گوشی آهنگ COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de