غواصی ماسک دستگاه ممکن است کمک به COVID-19 بيمار جلوگیری از لولهگذاری

ماه گذشته مقامات اسپانیایی قرار دادن یک تماس فوری برای کمک های مالی از غواصی ماسک برای ساخت بداهه دستگاه برای کمک به COVID-19 بيمار تنفس. کمبود هواکش که فشار هوا به عدم ریه الهام گرفته اند اعضای ساز فرهنگ در سراسر جهان است.

نوآوری در ادامه به شکل همه گیر منتقل شده است. علاوه بر پرداختن به تقاضا برای استاندارد هواکش ماسک مبتنی بر رویکرد فراهم می کند یک برنامه به طور بالقوه بیشتر خوش خیم شکل تنفس کمک از تهاجمی تهویه که شامل لولهگذاری: قرار دادن یک لوله به داخل نای.

شرکت ایتالیایی Isinnova ساخته شده و راه حل آن—3-D-چاپ دریچه متصل به یک ماسک غواصی—آزادانه در دسترس است. دریچه متصل ماسک به یک دستگاه تهویه غیر تهاجمی شبیه به ماشین آلات مورد استفاده در درمان آپنه خواب است. این بهینه سازی ماسک را چندین مزیت برای بیماران و پزشکان مرور تهدید خاص از COVID-19 از جمله تاخیر و یا اجتناب از لوله گذاری تراشه در برخی موارد.

در کلرادو به هم پیوسته وب سازان و مهندسین و پزشکان مشغول به کار شده اند از اصلی طراحی ایتالیایی برای ایجاد ماسک-شیر ترکیب با استفاده از تهویه غیر تهاجمی. Aaron Brown, استادیار مهندسی مکانیک در شهری دانشگاه دنور است که با استفاده از یک آستین ، 3-D چاپگر به 50 فایل پیوست در یک هفته. “ایده” او می گوید: “این است که این می تواند آزاد کردن بیمارانی که مهم نیست” ترک infamously کوتاه عرضه تهاجمی هواکش برای مهم ترین موارد است.

گری گرانت که هدایت یک ساز آزمایشگاه در Vail, ديد کوه, مدرسه مستقل K–12 مدرسه در کلرادو دارای تنظیم اصلی ایتالیا دستگاه به تناسب خاص غواصی ماسک از تولید کنندگان مختلف است. “این هیجان انگیز ترین و معنی دار پروژه من در تمام زندگی من می گوید:” گرانت که یک بار به عنوان یک مهندس پزشکی.

طراحی کلی دستگاه حل سه COVID-19–مسائل خاص با تهویه غیر تهاجمی است که مدت طولانی است که یک عامل اصلی در بيمارستان است. یک مشکل این است که این خطر وجود دارد که پرسنل بهداشت و درمان را به معرض ویروس ذرات بازدم از ریه ها. ساختار بهینه سازی ماسک را تضمین می کند “صفر نشت می گوید:” لیزا آنکه یک طب اورژانس پزشک در بیمارستان ها در گلنوود اسپرینگز., و بدرد خوردن Colo., که در اصل در تماس با اعطای مورد حل این مشکل است.

علاوه بر این از ویژگی های ایمنی قرار دادن شیر در بالای ماسک به جای جلو بدان معنی است که بیماران با پوشیدن آن می توان شکم خود را و یا “جوراب.” برخی از متخصصان در حال مشاجره هستند که proning باید انجام شود به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در بیماران با COVID-19

Hile و همکاران او امید به استفاده از ماسک شیر دسته کوچک موسیقی جاز به عنوان یک جایگزین برای invasive ventilation—پایان مرحله اکسیژن درمانی که بیماران مبتلا به موارد شدید این بیماری ممکن است مقابله با. “وجود دارد یک چیز بزرگ با سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS که در آن ما در معرض ابتلا مردم در یک دریچه. و هر کس شروع به انجام این کار با بادی بیماران با COVID-19,” آنکه می گوید. “اما آنچه که ما در حال پیدا کردن است که اگر شما می توانید افراد مستعد ابتلا بیدار” به عنوان مخالف تحت آرامبخشی لازم برای تهاجمی تهویه “آنها در واقع انجام می دهند خیلی بهتر است.” این nonintubated بیماران آنکه می گوید: هنوز هم می تواند صحبت می کنند و به مراقبت های بهداشتی کارگران چگونه آنها احساس.

استاندارد مسیر برای اکسیژن حمایت در مبارزه بیمار شامل تشدید طریق به طور فزاینده ای قوی و در نهایت روش های تهاجمی و جدید با دستگاه ممکن است کمک کند انتقال از طریق تشدید این مراحل است. اولین مداخله که یک بیمار ممکن است روبرو می شوند این است که دریافت اکسیژن از طریق یک کانول بینی می گوید: James Gunsalus های تنفسی درمان سرپرست و متخصص در مراقبت ويژه است. در صورتی که نسبتا light flow می کند فوت و فن انجام دهد و بیمار اشباع اکسیژن خون پایین باقی می ماند و سپس درمان ضربه به یک ماسک که سیل ریه ها با 100 درصد اکسیژن با هر تنفس.

چه اتفاقی می افتد بعدی باقی می ماند یک نقطه از بحث در COVID-19 مدیریت. پزشکان در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا بیماران باید قرار داده شده در بالا جریان کانول بینی اکسیژن اضافه می کند که گرم مرطوب هوا به مخلوط. و یا آنها ممکن است انتخاب کردن برای تهویه یا با ماسک مبتنی بر غیر تهاجمی مثبت-فشار راه هوایی فشار و یا با تهاجمی لوله گذاری تراشه

برخی از متخصصان بهداشت و درمان ادعا می کنند که به موقع تهاجمی تهویه که نیاز به لوله گذاری ضروری است به میزان اشباع اکسیژن به سطح معقول. ایده این است که این Hail Mary مداخله باید شروع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است قبل از یک حرکت طاقت فرسا می شود.

اما در حال انتوبه می توان شوم نقطه عطف است. نتیجه می شود به طور فزاینده ای تلخ تر از زمان یک فرد صرف تهاجمی تهویه. در این موارد مرگ و میر می شود بسیار بالاتر آنکه می گوید. “مردم با COVID-19 در این دریچه برای مدت زمان طولانی و مرگ و میر بسیار بالا است,” او می گوید. به همین دلیل او و دیگر پزشکان دلیل که با قرار دادن بیمار در یک مهربانتر نسخه مهربانتر از تهویه—proning و با استفاده از یک ماسک با شیر و فشار مثبت به جای یک لوله گلو—در حالی که ممکن است خرید که فرد در زمان و جلوگیری یا کاهش لولهگذاری دوره است.

در واقع بالا-شیر غواصی ماسک سعی شده است برای این منظور در یکی از بیمارستان که در آن تقلب کار می کند. پس از چند آزمون اجرا می شود با متخصصان مراقبت های بهداشتی مناسب و به تایید می کنند که مردم می تواند جوراب در حالی که با پوشیدن این دستگاه این تیم نصب شده آن را به یک بیمار با COVID-19. آنکه به دنبال یک روز بعد با متن: “ماسک کار است!”

اما این موفقیت دخیل فقط یک بیمار است. نه هر کس آماده است برای در آغوش فن آوری نشده است. Gunsalus می گوید که پنجره از زمانی که مانند یک ماسک ممکن است کار می تواند متفاوت باشد که می توانید آن بیماران کاندید خوبی برای آن است. یک فرد مسن تر مبتلا به زوال عقل به عنوان مثال ممکن است پیدا کردن, تنگ, صورت, پوشش, ماسک گیج کننده و سعی کنید به تکان شدید و سخت آن را که خواهد aerosolize ویروس به اتاق. مداخله ممکن است برای برخی از افراد, او می گوید: اما “ترفند دانستن است که آن را خوب است.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>