افراد سیگاری حمل ترسناک ترکیبات بر روی پوست خود و لباس

مردم می تواند ترکیبات خطرناک از دود سیگار که چسبیده به بدن و لباس و سپس انتشار آنها را به غیر سیگاری محیط.

این ترکیبات می تواند پس از آن در معرض مردم در این نزدیکی هست به سیگار’ عوارض جانبی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

برای آخرین دهه سوم-دود دست داده است به عنوان باقی مانده از آلودگی سیگار که پایبند به دیوار و سایر سطوح در مکان هایی که سیگار کشیدن است که قبلا رخ داده است. به عنوان مثال هتل ها و شرکت های اجاره خودرو, اجرا, سیگار, محدودیت به این حد آلوده و بد بو را از اتاق خود و اتومبیل.

این مطالعه جدید نشان می دهد برای اولین بار است که انسان می تواند مقادیر زیادی از این دست دود به داخل سالن, غیر سیگاری محیط. تحقیقات نشان می دهد که حتی اگر کسی در یک اتاق که در آن هیچ کس دودی است که فرد هنوز هم می تواند در صورت قرار گرفتن در معرض بسیاری از ترکیبات شیمیایی خطرناک را تشکیل می دهند که دود سیگار بسته به چه کس دیگری تا به حال وارد اتاق یا قبلا بازدید از آن.

“در شرایط دنیای واقعی ما دیدن متمرکز انتشار گازهای خطرناک در آینده از گروه های از مردم که قبلا در معرض دود توتون و تنباکو به عنوان آنها را وارد کنید یک غیر سیگاری محل با مقررات سختگیرانه در برابر سرپوشیده سیگار می گوید:” درو Gentner دانشیار شیمی و مهندسی محیط زیست در دانشگاه ییل.

“مردم قابل توجهی حامل سوم دست دود آلاینده ها به محیط های دیگر. بنابراین این ایده که کسی محافظت از اثرات بهداشتی از دود سیگار چرا که آنها نه به طور مستقیم در معرض دود دست دوم مورد است.”

محققان به ارمغان آورد بسیار حساس تحلیلی ابزار دقیق به سینما برای پیگیری هزاران نفر از ترکیبات در حال حاضر به صورت گازها و یا ذرات در طول یک هفته است. طیف متنوعی از ترکیبات آلی فرار موجود در دود تنباکو مشخصی به طور چشمگیری زمانی که برخی از مخاطبان وارد برای فیلم است.

این افزایش جزئی برای G-رتبه فیلم در حالی که مخاطبان برای R-rated فیلم—که شامل علاقمندان به سینما بیشتر احتمال دارد به دود و یا به معرض دود—به طور مداوم منتشر شد بسیار بزرگتر از مقادیر این ترکیبات به تئاتر است. نسبت نسبی این ساطع شده از ترکیبات تایید کرد که آنها از کمی سن سیگار دود.

“با وجود مقررات جلوگیری از کشیدن سیگار در داخل خانه و در نزدیکی راههای ورودی و هوایی در نزدیکی دهانه مواد شیمیایی خطرناک از دود سیگار هنوز در حال ساخت راه خود را در داخل خانه می گوید:” راجر Sheu یک دانشجوی دکترا در Gentner آزمایشگاه و نویسنده سرب از مطالعه.

مقدار این خطرناک و گازهای واکنشی نبود بی اهمیت, محققان می گویند. گاز تولید گازهای گلخانه ای همسان قرار گرفتن در معرض 1-10 سیگار دود سیگار در یک ساعت دوره است. این تولید گازهای گلخانه ای و درجه غلظت به اوج خود رسید و پس از ورود مخاطبان و کاهش بیش از زمان, اما نه به طور کامل حتی زمانی که مخاطبان به سمت چپ. در بسیاری از موارد فیلم را برانگیخت چپ مداوم آلودگی قابل مشاهده زیر روز در اشغال تئاتر است.

محققان می گویند که به دلیل مواد شیمیایی باقی نمی ماند به طور کامل در هوا بلکه جذب بر روی سطوح مختلف و مبلمان, فقط به عنوان آن را با سوم دست دود و آلودگی در مکان هایی که سیگار کشیدن رخ داده است.

این پژوهشگران همچنین دریافتند غلبه نیتروژن-حاوی ترکیبات از سیگار که مهاجرت مردم به دیگر سطوح داخلی.

“در خصوص ما متوجه شده است که نیکوتین شد برجسته ترین ترکیب تا کنون می گوید:” coauthor جینا ایضا یک دانشجوی دکترا در Gentner آزمایشگاه.

محققان می گویند این نتایج بر انسان حمل سوم-دود دست در حال حاضر کمک به توضیح دهد که چرا مطالعات قبلی پیدا کرده بود قابل توجه مقدار نیکوتین در سطوح متعدد غیر سیگاری محیط.

محققان تاکید می کند که اجتناب از سینما است و نه راه حل برای اجتناب از سوم دست دود. در واقع تئاتر استفاده می شود برای مطالعه مدرن است و به خوبی تهویه که باعث کاهش اثر گازهای گلخانه ای بر غلظت ترکیبات خطرناک در اتاق.

در کمتر تهویه فضاهای—مانند حمل و نقل عمومی میله دفاتر و منازل—شبیه سوم-دود دست انتشار به احتمال زیاد نتیجه قابل ملاحظه ای در غلظت های بالاتر از بسیاری از این ترکیبات است.

نتایج به نظر می رسد در علم پیشرفت.

اضافی نویسندگان از موسسه ماکس پلانک برای شیمی.

منبع: دانشگاه ییل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im