دود از استرالیا Bushfires کشته شدن صدها نفر

دود از استرالیا فاجعه بار بوش, آتش سوزی, کشته شدن صدها نفر از مردم و ارسال هزاران نفر به بیمارستان ها و اتاق های اورژانس بر اساس یک مطالعه جدید.

برآورد تلفات شامل تلفات ناشی به طور مستقیم از شعله های آتش که در سراسر بسیاری از شرق استرالیا در اواخر سال گذشته.

پژوهش نامه عمومی ساخته شده دیروز در مجله پزشکی استرالیا می یابد که حداقل 417 نفر از دود استنشاق.

بوش آتش دود نیز ارسال بیش از 3000 نفر به بیمارستان ها به صورت قلبی و مشکلات تنفسی و مجبور بیش از 1300 به اتاق اورژانس برای حملات آسم.

“محاسبه می کند و شامل صدمات مستقیم و یا مرگ و میر ناشی از آتش جبهه گفت:” پری Johnston یک محقق در دانشگاه تاسمانی. “ما با استفاده از شناخته شده روابط بین آلودگی هوا و افزایش بیماری و مرگ و میر برای رسیدن ما تخمین می زنند.”

بی سابقه ای بوش آتش فصل شده است مربوط به گرمایش جهانی به عنوان رکورد گرما و شرایط خشک قبل از وقوع. این مطالعه نشان می دهد که افزایش درجه حرارت در حال داشتن یک تاثیر عمیقی بر سلامت جمعیت کشور.

بیشتر تهاجمی سازگاری اقدامات در استرالیا ملزم به محافظت از آب و هوا در آینده-حوادث مرتبط محققان استدلال می کنند.

“دود است تنها یکی از بسیاری از مشکلات که تشدید خواهد شد با افزایش فرکانس و شدت عمده bushfires در ارتباط با تغییر آب و هوا” نویسندگان نوشت. “گسترش یافته و متنوع به روش bushfire کاهش و انطباق با زندگی در به طور فزاینده ای داغ و آتش مستعد کشور ضروری و مورد نیاز است.”

تیم تحقیقاتی متشکل از دانشمندان از کشورهای استرالیا تاسمانی و نیو ساوت ولز می گوید: افزایش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در مناطق تحت تاثیر دود می شود و به طور عمده منسوب به ذرات ریز. بالاترین سطح ذرات ماده ثبت شده در طول قرار گرفتن در معرض آتش اضطراری بیش از تاریخی ميانگين ارزش بیش از 14 بار کاغذ یادداشت.

نویسندگان احتیاط است که مطالعه خود را شامل نمی شود اطلاعات برای کل کشور تنها چهار ایالت در استرالیا سواحل شرق.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im