اسمیتسونیان به دنبال کمک به با سالی سوار فضانورد آموزش نت

قبل از اینکه او اولین زن آمریکایی به پرواز به فضا سالی سوار نیاز به یاد بگیرند که چگونه به یک فضانورد. در حال حاضر 30 سال بعد این می تواند کمک به گسترش دسترسی به سوار شدن را تجربه آموزش داوطلبانه به رونویسی گسترده یادداشت های دست نویس.

ملی هوا و فضای موزه را آغاز کرده است فرایند تبدیل 23 فوت مکعب از مواد آن به دست آمده از سوار و مستغلات در سال 2015 در دسترس خواهد بود برای تحقیق و مطالعه است. Archivists باید اسکن و فهرست کل مجموعهاما بیشتر می تواند انجام شود به مقالات به طور کامل جستجو.

این موزه در حال حاضر اضافه شده به اسمیتسونیان رونویسی مرکز وب سایت سوار 1979 و 1980 ناسا نوت بوک به عنوان به خوبی به عنوان برخی از پرواز دستورالعمل و آموزش برنامه های. عمومی می توانید ثبت نام برای کمک به نوشتن مقالاتو همچنین بررسی سایر داوطلبان (یا “volunpeers” به عنوان موزه کارکنان تماس آنها).

در عکس: سالی سوار شدن 1 زن آمریکایی در فضا

“این دارایی های دیجیتال [خواهد] اجازه می دهد تا برای مخاطب بسیار بزرگتر برای مشاهده و تعامل با تمام مجموعه” بایگان پتی ویلیامز نوشت: روز دوشنبه (23 مارس), اعلام پروژه. “تا کنون که بدون مراجعه به ملی هوا و فضا موزه Archives محققان و دانش آموزان می توانند به دست آوردن بینش به سوار عمر از دستاوردهای حرفه ای به عنوان یک فضانورد فیزیکدان و مربی.”

در میان اولین کسانی که به من قرض بدهید به رونویسی پروژه شده اند الن Stofan مدیر ملی هوا و فضای موزه و دبیر اسمیتسونیان Lonnie دسته.

“هنگامی که من دوست و همکار الن Stofan ذکر او را به صرف برخی از زنان تاریخ ماه پیاده فضانورد سالی سوار موادمن مشتاق برای حفاری در دسته” در توییتر نوشت. “این بود که قبل از الن به من گفت وجود دارد 38,640 صفحات!”

“سوار نگهداری گنجینه ای از اسناد است که می تواند به تعمیق درک ما از سفر او به فضا و دستاوردهای او در زمین است. اگر شما هم می خواهید دوباره به هم متصل با سابقه و یا تعجب در عجایب فضا اکتشاف پیوستن به الن که اسمیتسونیان رونویسی مرکز و به رونویسی,” او نوشت.

سوار که در سال 2012 انتخاب شد برای تبدیل شدن به یک فضانورد در سال 1978. به عنوان یک ماموریت متخصص در شاتل فضایی چلنجر در STS-7 خدمه او اولین آمریکایی در فضا.

مرتبط با: زنان در فضا: یک گالری از اولین ها

سالی سوار نوت بوک از راجرز کمیسیون رسیدگی به 1986 شاتل فضایی چلنجر تراژدی (در سمت چپ) و اوایل ناسا آموزش یادداشت ها در میان اواخر فضانورد مقالات که اسمیتسونیان به دنبال رونویسی شود. (اعتبار تصویر: اسمیتسونیان از طریق collectSPACE.com)

سوار راه اندازی شد دوباره به فضا در سال 1984 قبل از بازنشستگی از ناسا سه سال بعد. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک استاد فیزیک در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو و یک مدافع برای آموزش علوم.

در علاوه بر این به سوار فضانورد آموزش نوت بوک که در قسمت جزئیات کار خود را با شاتل فضایی را از راه دور کنترل سیستم یا Canadarm بازوی روباتیک اسمیتسونین نیز به دنبال برای کمک به پیاده سوار را یادداشت از ناسا کمیسیون که در آن او خدمت کرده است از جمله این تحقیقات به شاتل فضایی چلنجر و کلمبیا فجایع در سال 1986 و 2003 بود.

“شما ممکن است بدانید که از سوار شدن به عنوان اولین زن آمریکایی در فضا یک رهبر از یکپارچگی است که خدمت در کمیته بررسی ناسا حوادث یک مربی الهام بخش” نوشت: دسته. “اما فراتر از آیکون های وضعیت — تمبر پستی, نام, رها در [بیلی جوئل] “ما شروع نمی شود آتش’ — او واقعی ظریف فرد.”

“شما ممکن است کشف یک داستان جدید در حالی که شما سوار کار بیشتر در دسترس محققان و نسل بعدی کاشفان فضا” او نوشت.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2017 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im