‘هوشمند, توالت,’ چک شما برای بیماری هایی مانند سرطان

یک بیماری-تشخیص “دقت بهداشتی” توالت می تواند حس علائم متعدد بیماری خودکار از طریق ادرار و مدفوع تجزیه و تحلیل بر اساس یک مطالعه جدید.

“هوشمند توالت” نیست که نوع آسانسور خود را در درب در آماده سازی برای استفاده از این توالت شامل فن آوری است که می تواند تشخیص طیف وسیعی از بیماری نشانگر در مدفوع و ادرار از جمله کسانی که از برخی از سرطان ها مانند سرطان کولورکتال یا urologic سرطان.

این دستگاه می تواند نگه دارید خاص درخواست تجدید نظر برای افراد مستعد ژنتیکی برای شرایط خاص مانند سندرم روده تحریک پذیر, سرطان پروستات یا نارسایی کلیه و می خواهید به نگه داشتن در بالای سلامت خود را.

“مفهوم ما قدمت بیش از 15 سال می گوید:” نویسنده ارشد Sanjiv “سام” Gambhir, استاد و صندلی رادیولوژی در دانشگاه استنفورد. “زمانی که من می خواهم آن را مردم به نوعی می خنده به دلیل آن به نظر می رسید مانند یک ایده جالب بلکه کمی عجیب و غریب.”

با یک مطالعه مقدماتی از 21 شرکت کنندگان در حال حاضر به اتمام Gambhir و تیم خود را ساخته اند که بینایی خود را از دقت سلامت متمرکز هوشمند توالت یک واقعیت است.

Gambhir توالت معمولی توالت مجهز به ابزارهای داخل کاسه. این ابزار مجموعه ای از فن آوری های مختلف با استفاده از سنجش از حرکت به استقرار مخلوطی از آزمون است که ارزیابی سلامت از هر گونه سپرده است. نمونه ادرار تحت جسمی و مولکولی تجزیه و تحلیل; مدفوع ارزیابی است که بر اساس ویژگی های فیزیکی.

توالت به طور خودکار می فرستد و اطلاعات استخراج شده از هر نمونه به امن مبتنی بر سیستم برای حفاظت. در آینده Gambhir می گوید: محققان می تواند ادغام سیستم به هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را در رکورد نگه داشتن سیستم برای دسترسی سریع و آسان.

هوشمند, توالت, چک کردن سرطان

توالت سقوط به یک دسته از فناوری های شناخته شده به عنوان به طور مداوم نظارت بر سلامت که شامل wearables مانند ساعت هوشمند.

“چیزی که در مورد هوشمند, توالت, اگر چه, این است که بر خلاف wearables شما نمی توانید آن را خاموش” Gambhir می گوید. “هر کس با استفاده از این حمام—واقعا وجود دارد هیچ اجتناب از آن—و است که باعث افزایش ارزش خود را به عنوان یک بیماری-تشخیص دستگاه است.”

اگر چه این ایده ممکن است برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به Gambhir, استاد بالینی برای بررسی در تحقیقات سرطان, پیش بینی هوشمند توالت به عنوان بخشی از خانه به طور متوسط ، در تسهیل که گسترده سازگاری, Gambhir طراحی “هوشمند” جنبه به عنوان یک add-on—یک قطعه از فن آوری است که به آسانی یکپارچه به هر کاسه چینی قدیمی.

“این نوع مانند خرید قیمت محصولات افزودنی است که می تواند نصب شده در سمت راست به توالت موجود,” او می گوید. “و مانند یک قیمت محصولات آن کمی پسوند است که در انجام مقاصد مختلف.”

این پسوند ورزش آرایه ای از سلامت-نظارت بر فن آوری است که به دنبال نشانه هایی از بیماری است. ویدیوی ادرار و مدفوع نمونه و سپس مجموعه ای از الگوریتم های فرآیندهای آنها. این الگوریتم می تواند در تشخیص نرمال “urodynamics” (میزان جریان جریان زمان و حجم کل میان پارامترهای دیگر) و مدفوع consistencies از ناسالم هستند.

در کنار فیزیکی جریان تحلیل توالت نیز اعزام uranalysis نوار یا “نوارها آزمون” برای اندازه گیری برخی ویژگی های مولکولی. تعداد سلول های سفید خون سازگار خون آلودگی سطح خاصی از پروتئین و بیشتر می تواند به یک طیف از بیماری ها از عفونت به سرطان مثانه به نارسایی کلیه. در آن زمان مرحله از توسعه Gambhir می گوید, توالت می تواند اندازه گیری های مختلف 10 بيومارکرهای.

آن روزها هنوز زود, اگر چه با یک مجموع از 21 شرکت کنندگان با داشتن تست توالت در طی چند ماه. به احساس بهتر برای “پذیرش کاربر” گسترده تر تیم بررسی 300 آینده نگر هوشمند-توالت کاربران است. حدود 37% می گوید آنها “تا حدودی راحت” با ایده و 15% می گوید آنها “خیلی راحت” با ایده عریان آن را همه به نام از دقت و سلامت.

ساخته شده در سیستم ID

یکی از مهم ترین جنبه های هوشمند توالت ممکن است یکی از شگفت انگیز ترین—و شاید دلسردکننده: از آن ساخته شده است در سیستم شناسایی.

“نقطه تمام است که به ارائه دقیق بهداشت فردی بازخورد بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید توالت می تواند در تشخیص بین کاربران” Gambhir می گوید. “برای انجام این کار ما ساخته شده یک خیط و پیت کردن اهرم است که می خواند اثر انگشت.”

این تیم متوجه شد که اثر انگشت ندارد, کاملا ادم. چه می شود اگر یک فرد با استفاده از توالت اما شخص دیگری گر آن است ؟ یا اگر توالت خودکار-خیط و پیت کردن ،

آنها اضافه شده یک اسکنر کوچک است که تصاویر نه دوربین-خجالتی بخشی از بدن است. شما ممکن است تماس با آن مخالف قطبی از صورت به رسمیت شناختن. به عبارت دیگر به طور کامل به درو مزایای هوشمند, توالت, کاربران باید صلح خود را با یک دوربین است که اسکن مقعد خود.

“ما می دانیم که آن را به نظر می رسد عجیب و غریب, اما آن را به عنوان معلوم خود را مقعدی, چاپ منحصر به فرد است” Gambhir می گوید. اسکن—هر دو انگشت و nonfinger—استفاده می شود صرفا به عنوان یک سیستم تشخیص برای مطابقت با کاربران خاص خود را داده است. هیچ کس نه شما و یا دکتر خود را اسکن.

به هیچ وجه این توالت جایگزینی برای یک دکتر و یا حتی تشخیص Gambhir می گوید. در واقع در بسیاری از موارد توالت نمی خواهد تا کنون گزارش داده به فردی کاربر. در سناریوی ایده آل باید چیزی مشکوک بوجود می آیند—مانند خون در ادرار—برنامه مجهز به حفاظت از حریم خصوصی را ارسال هشدار به کاربر با تیم مراقبت سلامت اجازه می دهد حرفه ای برای تعیین گام های بعدی برای تشخیص مناسب. امن ابر مبتنی بر سیستم را ذخیره داده ها. حفاظت از داده ها در هر دو شرایط را شناسایی و نمونه تجزیه و تحلیل یک قطعه بسیار مهم از این پژوهش Gambhir می گوید.

“ما را به انجام دقیق مراحل را به اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات د-شناسایی هنگامی که آن را فرستاده به ابر و اطلاعات—هنگامی که فرستاده شده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی—محافظت شده است تحت HIPAA,” او می گوید: با اشاره به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون که محدود افشای مراقبت های بهداشتی ،

گام های بعدی

به عنوان Gambhir و تیم او همچنان به توسعه هوشمند, توالت, آنها با تمرکز بر چند چیز: افزایش تعداد شرکت کنندگان در یکپارچه سازی مولکولی و ویژگی های به مدفوع و تحلیل و پالایش فن آوری است که در حال حاضر مشغول به کار است. آنها حتی individualizing آزمون اعزام توسط توالت. برای مثال کسی که مبتلا به دیابت ممکن است نیاز به او ادرار نظارت به صورت گلوکز در حالی که شخص دیگری که مستعد است به مثانه یا سرطان کلیه ممکن است بخواهید توالت به مانیتور به خون ،

Gambhir را دیگر هدف این است که برای توسعه بیشتر مولکولی تجزیه و تحلیل برای نمونه مدفوع. “که کمی سختتر اما ما در حال کار به سمت آن” Gambhir می گوید. “هوشمند توالت, راه عالی برای مهار یک منبع داده است که به طور معمول نادیده گرفته و کاربر مجبور نیست به انجام هر کاری متفاوت است.”

این مقاله به نظر می رسد در طبیعت مهندسی پزشکی.

اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد سئول آهنگ فراموش بیمارستان در کره جنوبی مورد غربی رزرو دانشگاه, دانشکده پزشکی, دانشگاه تورنتو, دانشگاه لیدن در هلند پوهانگ دانشگاه علم و صنعت در کره جنوبی و دانشگاه کاتولیک کره جنوبی نیز به این کار می کنند. موسسه ملی بهداشت بودجه این مطالعه است.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>