هوشمند پانسمان تشخیص عفونت خودرو-منتشر آنتی بیوتیک

رنگارنگ سلاح جدید پدید آمده در جنگ با مقاومت آنتی بيوتيکی.

روز چهارشنبه محققان در چین یک مطالعه منتشر شده در مجله ACS مرکزی علوم جزئیات خود را ایجاد نوع جدیدی از پانسمان هوشمند. در ابتدا هنگامی که شما درخواست آن را به یک زخم پانسمان سبز است. اما اگر آن را تشخیص عفونت باکتریایی پانسمان رنگ زرد — و نسخه های ساخته شده در آنتی بیوتیک برای درمان عفونت.

و اگر پانسمان حواس حضور دارو باکتری های مقاوم در برابر — نوع سنتی که آنتی بیوتیک ها به تنهایی می تواند مشکل killing — آن را منتشر آنتی بیوتیک و قرمز تبدیل می شود. است که به عنوان نقطه پزشکان می تواند درخشش نور بر روی باند باعث می شود که مواد به انتشار مولکول خاص است که می تواند کشتن باکتری ها و یا حداقل تضعیف آن به اندازه کافی برای بهبود اثربخشی آنتی بیوتیک.

زمانی که تیم آزمایش هوشمند پانسمان بر روی موش آن را بهبود زمان بهبود به صورت زخم یا حاوی مواد مخدر حساس یا مقاوم در برابر دارو در باکتری اشرشياکلی.

چون باند خود را می تواند تشخیص و درمان این باکتری در آنها به طور چشمگیری می تواند کاهش زمان بین زمانی که یک عفونت اشکال و زمانی درمان آغاز می شود. اضافه شده توانایی به دانستن زمانی که باکتری ها مقاوم در برابر دارو می تواند این باند حتی بیشتر مفید داده شده است که افزایش مقاومت آنتی بيوتيکی کامل بر روی بهداشت جهانی بحران نیاز به راه حل های خلاق.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im