Slooh خواهد livestream نجوم درس برای K-12 دانش آموزان در طول شیوع کروناویروس

Slooh ستاره شناسان را livestream رایگان نجوم درس برای K-12 دانش آموزان که خانه نشین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه (19 مارس), Slooh خواهد livestream رایگان 1-ساعت نجوم درس و زندگی تلسکوپ انداز از سراسر جهان است. پخش است که در راستای K-12 دانش آموزان آغاز خواهد شد در 4:30 p. m. EDT (2030 به وقت تهران). شما می توانید آن را به زندگی می کنند در Slooh کانال یوتیوب و یا جریان آن را در اینجا در Space.com حسن نیت ارائه میدهد از Slooh.

“Slooh متعهد به آوردن بهترین در دانش آموزان و همه مردم” راسل گلن مدیر آموزش و پرورش برای Slooh گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما اعتقاد داریم که فضای آموزش و پرورش بسیار مهم است در درک و به دست آوردن چشم انداز در جهان اطراف ما.”

مربوط به: فضای رایگان پروژه برای بچه ها (و بزرگسالان) در خانه گیر کرده در طول شیوع کروناویروس

در طول پخش گلن و Slooh ستاره شناس پل کاکس راه رفتن را از بینندگان از طریق یکی از Slooh استارت بده به نام کیهانی اکسپلورر که معرفی دانش آموزان به Slooh رابط و ارائه می دهد یک پایه درس در خورشید در کهکشان ها و تولد و مرگ ستاره ها. این livestream نیز ارائه نمایش از اشیاء است که قابل مشاهده در آسمان شب است.

“ما می خواهیم برای کمک به مردم برای به اشتراک گذاشتن در تعجبم که از فضا هم به عنوان یک جامعه به طوری که ما می تواند ما را به رسمیت مشترک بشریت” گلن گفت. “ما خواهد شد آوردن مطالب به همان اندازه که ممکن است در طول این زمان به چالش کشیدن. ما این چالش به عنوان یک فرصت عالی برای دانش آموزان به یادگیری و هیجان زده در مورد فضا است.”

پخش خواهد شد و همچنین ارائه دیدگاه های فضا از Slooh 10 آنلاین تلسکوپ از جمله کسانی که در واقع در موسسه فیزیک نجومی از جزایر قناری که باعث می شود در طول روز نجوم ممکن است برای دانش آموزان در ایالات متحده Slooh مقامات در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این ستاره شناسی درس Slooh مختلف ارائه می دهد پرداخت می شود گزینه های عضویت برای دانش آموزان, معلمان و والدین برای یادگیری در مورد فضا در حالی که آنها خانه نشین. Slooh اعضای جامعه می تواند کنترل Slooh تلسکوپ آنلاین, برنامه, ماموریت را انتخاب کنید و کار های مختلف در فعالیت های آموزشی به نام بده.

“هنگامی که ماموریت خود را فعال است می توان آنها را مشاهده و گرفتن عکس در زمان واقعی” گلن گفت: در این ایمیل به Space.com. “علاوه بر این دانش آموزان می توانند با رعایت سایر ماموریت های برنامه ریزی شده توسط دیگر اعضای Slooh جامعه و ضبط تصاویر از اشیاء است که آنها در حال مشاهده.”

Slooh نیز ارائه می دهد نجوم باشگاه برای مربیان برای تعامل با دانش آموزان و شهروندان از خانه و کاوش در فضا با هم از طریق شبکه ای از تلسکوپ آنلاین. این شامل فعالیت های یادگیری از راه دور و پشتیبانی از Slooh را نجوم مربیان است.

دنبال سامانتا Mathewson @Sam_Ashley13. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de