آپنه خواب متفاوت است برای زنان

اگر شما خواهد شد خود را معمولی آپنه خواب مبتلا. شانس هستند او میانسال و اضافه وزن و snores مانند یک قطار حمل و نقل. توجه داشته باشید که نر ضمیر. بیست و پنج سال پیش کارشناسان بر این باور بودند که بیماری است که در آن تنفس مختل شده است در حدود 10 بار به عنوان شایع در مردان و هم در زنان. بهتر است کیفیت مطالعات پس از کاهش این نسبت به حدود سه به یک, اما به عنوان اطلاعات بیشتر به نور آمده آن است که تبدیل شدن به روشن تر است که آپنه خواب و گسترده تر دسته شناخته شده به عنوان خواب تنفس—به سادگی به نظر می رسد کمی متفاوت در زنان است. و این نشان می دهد آن است که اغلب نادیده گرفته شده است.

آپنه خواب یک نگرانی است و دلیل آن افزایش خطر ابتلا به حملات قلبی و فشار خون و آریتمی ، مقاومت به انسولين و سکته مغزی و حوادث که ناشی از خواب آلودگی در طول روز. به عبارت ساده برای نفس نفس نفس زدن در شب و نه دادن بدن خود را کامل استراحت قرار می دهد مقدار زیادی از فشار بر روی سیستم قلبی عروقی و افزایش سطح آدرنالین و مشتعل التهاب است. پزشکان تشخیص آپنه با یک خواب تست اغلب در خانه انجام می شود که اقدامات خود را شاخص آپنه hypopnea. این شاخص نشان دهنده متوسط تعداد دفعاتی که یک ساعت است که شما باید یک قسمت ماندگار حداقل 10 ثانیه طی آن تنفس متوقف می شود (آپنه) و یا می شود به طوری که کمبود سطح اکسیژن خون سقوط 3 یا 4 درصد یا بیشتر (hypopnea). کمتر از پنج قسمت چنین یک ساعت معمولی در نظر گرفته میشود. پنج تا 15 خفیف آپنه خواب 15 تا 30 معتدل است و بیش از 30 شدید است.

اکثر خانه آزمون نیست اما بررسی این مرحله از خواب است که در آن این قسمت رخ می دهد که ممکن است یک مشکل است. بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که برای بسیاری از زنان اختلال تنفس متمرکز در حرکت سریع چشم (REM) فاز که آن هم هنگامی که رویاهای واضح ترین و هنگامی که قلب و تنفسی نرخ کمتر به طور منظم. یک مطالعه 2,057 دفاع کند گرفته شد زنان و مردان در سن 45 تا 84 منتشر شده در ماه نوامبر گذشته در مجله خوابیافت که زنان فقط به عنوان بسیاری از وقایع را به عنوان مردان در طول فاز REM. “هر آنچه که حفاظت از زنان در non-REM است وجود دارد در طول خواب REM می گوید:” کریستین برنده مدیر پزشکی ییل مراکز طب خواب و سرب نویسنده مطالعه. اخلال REM ممکن است به خصوص برای سلامتی ضرر. “مطالعات نشان می دهد که چگونه بسیاری از رویدادهای شما در طول خواب REM است که واقعا چه چیزی شما قرار می دهد در معرض خطر برای سلامت قلب و عروق اثرات” برنده می گوید. اما به دلیل REM حساب برای تنها حدود 20 درصد از یک فرد خواب شبانه یک آزمون است که به طور متوسط حوادث در سراسر شب می تواند گمراه کننده باشد.

چند جنس دیگر تفاوت آمده از این مطالعه جدید. “یکی از یافته های ما این است که زنان را کاهش انگیختگی آستانه—آنها بیشتر احتمال دارد به از خواب بیدار در شب در پاسخ به یک آپنه می گوید:” سوزان Redline نویسنده ارشد این مطالعه و ارشد پزشک در این بخش از خواب و شبانه روزی اختلالات در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ، این نیز ممکن است تحت تاثیر تشخیص است. زنان با احتمال بیشتری نسبت به مردان به طور خلاصه از خواب بیدار قبل از خود سطح اکسیژن می افتد بیش از 4 درصد—آستانه مورد استفاده برای شناسایی و درمان آپنه خواب در بیماران تحت پوشش مدیکر. زمانی که برنده و Redline با استفاده از یک برش از 3 درصد اکسیژن عدم اشباع بسیاری از زنان ملاقات معیارهای آپنه خواب است.

این الگوهای متفاوت ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا زنان مبتلا به آپنه خواب هستند احتمال بیشتری برای شکایت از صبح سردرد و خستگی و خلق و خوی افسرده و بی خوابی است. در مردان یک شکایت بزرگ (معمولا از یک شریک بستر) است با صدای بلند خروپف همراه با خواب آلودگی در طول روز. در هر دو جنس آپنه افزایش نرخ با چاقی و سن.

هورمون به احتمال زیاد نقش مهمی در این تفاوت جنسی. آپنه خواب را افزایش می دهد و در زنان پس از یائسگی شایع است و در زنان با سندرم تخمدان پلی کیستیک یک بیماری است که با سطح بالایی از تستوسترون. Redline اشاره می کند که آناتومی همچنین یک عامل ممکن است: “مردان طولانی تر و بیشتر تاشو هوایی.” همانطور که برای زن تمایل به خواب بیدار می شوید بیشتر به راحتی فشارهای تکاملی و تجربه ممکن است در محل کار: “ممکن است که زنان تکامل از خواب بیدار تمایل به فرزندان خود” Redline می گوید.

پیشرو درمان آپنه استفاده از CPAP (فشار مثبت مداوم) دستگاه به نیروی هوایی را در گلو نگه داشتن راه هوایی باز است. تحقیقات نشان می دهد که آن را با این نسخهها کار به همان اندازه نیز برای REM و non-REM آپنه. اما به عنوان دانشمندان ریختن نور بیشتری در تغییر الگوهای بیماری, درمان ممکن است مناسب تر به فرد است. معیارهای تشخیصی همچنین ممکن است نیاز به تغییر را به تصرف در بیشتر موارد در زنان است. مدیکر را 4 درصد عدم اشباع آستانه یک مثال است. و افزایش استفاده از در خانه تست به جای گران آزمایش در یک آزمایشگاه خواب ممکن است یکی دیگر از. “اگر یافته های ما واقعی هستند” برنده می گوید: “سپس صفحه اصلی آپنه خواب تست تعصبات در برابر تشخیص زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>