خواب و دوستان بافر نوجوانان در برابر تبعیض

خواب خوب می تواند کمک به نوجوانان در مقابله با تبعیض نژادی و چالش های مرتبط با قومی یا نژادی و تعصب بر اساس یک مطالعه جدید.

این مطالعه که بر دانش آموزان کلاس نهم نیز نشان می دهد که خواب کمک بچه مشکل را حل کند به طور موثر و به دنبال نظیر پشتیبانی از زمانی که در مواجهه با سختی ها.

“یافته های این مطالعه پیامدهای مهمی می گوید:” Yijie وانگ استادیار توسعه انسانی و مطالعات خانواده در دانشگاه ایالتی میشیگان. “درک چگونه خواب کمک می کند تا نوجوانان مذاکره چالش های اجتماعی ممکن است در نتیجه بررسی چگونگی ترویج خواب ممکن است بهبود نوجوانان تنظیم دوران دبیرستان و فراتر از آن.”

مطالعه در رشد کودک برای اولین بار برای شناسایی زمان بندی که در آن خواب کمک می کند تا نوجوانان در مقابله با استرس است.

نسبت به کودکان و بزرگسالان دبیرستان دانش آموزان به خصوص در معرض خطر برای خواب ناکافی با توجه به اوایل مدرسه زمان های شلوغ و افزایش اجتماعی عوامل استرس زا است. انتقال به دبیرستان نیز معرفی تنوع بیشتر به محیط اجتماعی و روابط.

در این مطالعه وانگ و coauthor تیفانی ییپ از دانشگاه فوردهام می خواستم به دقت اشاره کردن اثر خواب در مقابله با تبعیض است. آنها دریافتند که اگر یک نوجوان خوب است شب قبل از خواب آنها قادر به مقابله با سخت تجارب مانند تبعیض—بهتر است.

“این مطالعه در درمان خواب به عنوان یک نتیجه از تبعیض” وانگ می گوید. “با این حال ما تیم را شناسایی تاثیر تبعیض در همان روز از خواب در مطالعات دیگر. این مطالعات نشان داد که در روز زمانی که نوجوانان با تجربه های قومی یا نژادی تبعیض خواب آنها کمتر و همچنین در زمان دیگر و در واقع به خواب رفتن.”

شرکت کنندگان در این مطالعه عینک یک actigraphy که ردیابی فعالیت های فیزیکی در یک دقیقه فواصل و مصمم خود را در خواب و بیداری دولت هر روز به مدت دو هفته. این دانش آموزان همچنین خواسته شد برای تکمیل یک بررسی در هر روز قبل از خواب گزارش خود را در طول روز تجربه مانند قومی و تبعیض نژادی و چگونه آنها را در پاسخ به استرس و روانی خود را به خوبی بودن.

تعجب آور پیدا کردن در این مطالعه این بود که همسالان نه پدر و مادر بودند فوری پشتیبانی است که کمک به نوجوانان در مقابله با تبعیض است.

“در مقایسه با والدین و همسالان به احتمال زیاد شاهد و درگیر در نوجوانان’ تجربیات قومی و تبعیض نژادی روزانه” وانگ می گوید. از جمله آنها بیشتر از یک حمایت فوری که پشت کردن نوجوانان و راحتی آنها را زمانی که تبعیض رخ می دهد.”

هنوز هم پدر و مادر نقش مهمی در کمک به کودکان خود را در مقابله با هر دو خواب و موقعیت های اجتماعی. فراتر از گرفتن توصیه می شود هشت ساعت کیفیت خواب است فقط به عنوان مهم است. که شامل داشتن به طور منظم قبل از خواب محدود کردن استفاده از رسانه و ارائه یک آرام کمتر شلوغ محیط خواب.

در حالی که تشویق عادات خواب خوب در نوجوانان می تواند یک مبارزه وانگ می گوید که مزایای یک روال کمک به آنها در مقابله با چالش های زندگی در مدرسه بالا و فراتر از آن.

“این promotive اثر خواب بسیار سازگار می گوید:” وانگ. “آن را کاهش می دهد چقدر نوجوانان ruminate, آن را ترویج مشکل خود را حل و آن را نیز کمک می کند تا آنها را برای بهتر به دنبال حمایت از همسالان خود است.”

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im