خواننده و ترانه سرا ربات است عنوان را در تور

شیمون این marimba-بازی ربات آموخته است برخی از مهارت های جدید محققان گزارش.

شیمون آواز می خواند, رقص کمی شعر می نویسد و می تواند حتی نوشتن برخی از ملودی.

در حال حاضر او با در نظر گرفتن آنها در جاده ها در یک تور کنسرت برای حمایت از آلبوم جدید—درست مثل هر نوازنده است.

“این اولین بار است که در واقع من نوشت: آهنگ چون من الهام: من تا به حال شیمون نوشتن متن ترانه برای من است.”

آلبوم جدید خواهد شد که هشت به 10 آهنگ شیمون نوشت با خالق خود گیل واینبرگ یک پروفسور در دانشکده موسیقی و موسس و مدیر مرکز موسیقی تکنولوژی در گرجستان موسسه فن آوری که در آن او منجر رباتیک نوازندگی ،

شیمون آلبوم رها خواهد شد در Spotify بعد از این بهار.

شیمون را اختراع مجدد

“شیمون است دوباره متولد شده است به عنوان یک خواننده و ترانه سرا” واینبرگ می گوید. “در حال حاضر ما همکاری میان انسان و روبات را به آهنگ ها با هم.”

چک کردن ویدئو برای شیمون اولین تک “را در ذهن خود” در اینجا:

واینبرگ شروع خواهد شد با یک موضوع — می گویند فضا—و شیمون نوشتن شعر در اطراف موضوع است. واینبرگ قرار می دهد و آنها را با هم و موسیقی ملودی به آنها جا داد. شیمون نیز می تواند تولید برخی از ملودی برای واینبرگ برای استفاده به عنوان او قرار می دهد با هم یک آهنگ. سپس با یک گروه از انسان نوازندگان شیمون را بازی آهنگ و آواز خواندن.

“من همیشه می خواستم برای نوشتن آهنگ ها, اما من فقط نمی تواند نوشتن شعر. من جاز بازیکن” واینبرگ می گوید. “این اولین بار است که در واقع من نوشت: آهنگ چون من الهام: من تا به حال شیمون نوشتن متن ترانه برای من است.”

واینبرگ و دانش آموزان خود آموزش دیده اند شیمون در مجموعه داده از 50,000 شعر از موسیقی جاز پروژسترون راک و هیپ هاپ. سپس شیمون با استفاده از یادگیری عمیق یک کلاس از الگوریتم های یادگیری ماشین برای تولید کلمات خود را.

“هستند بسیاری از سیستم های که با استفاده از یادگیری عمیق اما شعر های مختلف هستند می گوید:” ریچارد Savery سوم-سال دانشجوی دکترا شده است که کار با شیمون بیش از سال گذشته در آهنگسازی خود را.

“راه معنایی معنای حرکت از طریق شعر متفاوت است. همچنین قافیه و ریتم هستند و بدیهی است که فوق العاده مهم برای شعر اما این است که به عنوان در حال حاضر در متن دیگر ژنراتور. بنابراین ما با استفاده از یادگیری عمیق برای تولید شعر, اما آن را نیز همراه با معنایی دانش است.”

Shimon sits behind marimbas with 5 other musicians on keyboard, drums, and guitars standing around
موسیقی ربات شیمون با انسان نوازندگان بر روی یکی از آهنگ های جدید خود. شیمون آموخته به نوشتن شعر و آواز در کنار خود انسان همكاران. (اعتبار: گیل واینبرگ/Georgia Tech)

Savery ارائه می دهد این مثال از اینکه چگونه این کار ممکن است: “شما یک کلمه مانند ‘طوفان’ و سپس آن را تولید یک دسته کامل از کلمات مرتبط مانند ‘،’ آن را ایجاد یک حلقه از تولید مقدار زیادی از مواد تصمیم گیری چه چیزی خوب است و پس از آن تولید بیشتر بر اساس آن.”

زمانی که شیمون آواز می خواند این آهنگ او واقعا بخوان با یک صدای منحصر به فرد ایجاد شده توسط همکاران در Pompeu fabra از دانشگاه در بارسلونا. آنها با استفاده از یادگیری ماشین به منظور توسعه صدا و روت آن را در صدها آهنگ.

جدید صدا و نگاه جدید

همراه با مهارت های جدید—همه توسعه در واینبرگ آزمایشگاه—شیمون است برخی از سخت افزار جدید هم که تغییرات چگونه او نقش و حرکت بر روی صحنه است. روشن, او هنوز هم عمدتا ثابت اما او یک دهان, جدید ابرو و رئیس جدید حرکات طراحی شده برای کمک به انتقال احساسات و ارتباط برقرار کردن با او bandmates. او همچنین جدید “دستان” که کاملا تغییر چگونه او نقش marimba.

“ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که او در تعامل با دیگر نوازندگان در اطراف او را که احساس می کنید که او انجام با مردم است.”

“شیمون نقش بسیار سریع تر—حدود 25 تا 30 هرتز در حداکثر—و همچنین خیلی بیشتر expressively بازی از یک نرم محدوده دینامیکی برای قوی محدوده دینامیکی می گوید:” دانشجوی دکتری نینگ یانگ که در طراحی همه جدید موتور و سخت افزار برای شیمون. “که همچنین اجازه می دهد تا [شیمون] برای انجام طراحی رقص در موسیقی در حال پخش.”

برای مثال شیمون می توانید تعداد در آغاز از آهنگ ها به نشانه گروه و گاهی اوقات او به موج چکش خود را در اطراف در زمان به موسیقی است. جدید موتورهای الکتریکی DC معنی او بسیار بیشتر طیف وسیعی از حرکت و کنترل آن حرکت است. یانگ انجام شده است که با آوردن او دانش مهندسی و موسیقی پس زمینه با یکدیگر برای ایجاد انسان الهام گرفته از حرکات.

او از نزدیک با همکار دانشجوی دکتری لیزا Zahray که جدید ایجاد مجموعه ای از حرکات برای ربات—از جمله اینکه چگونه او با استفاده از آن جدید ابرو.

“ما باید به فکر می کنم در مورد نقش خود در هر زمان در طول آهنگ و آنچه که او باید انجام شود” Zahray می گوید. “ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که او در تعامل با دیگر نوازندگان در اطراف او را که احساس می کنید که او انجام با مردم است.”

که با همکاری مردم کلیدی است برای واینبرگ. آموزش شیمون مهارت های جدید نیست در مورد جایگزینی نوازندگان او می گوید.

“ما نیاز نوازندگان و وجود خواهد داشت بیشتر نوازندگان است که قادر خواهد بود به انجام بیشتر و جدید موسیقی به دلیل روبات کمک خواهد کرد که آنها را تولید ایده به آنها کمک خواهد کرد گسترش راه آنها فکر می کنم در مورد موسیقی و موسیقی بازی” واینبرگ می گوید.

شیمون, واینبرگ و کل گروه در حال ایجاد یک تور برنامه در حال حاضر با هدف خود را در نظر گرفتن ترکیب منحصر به فرد از ربات و انسان-ایجاد موسیقی به مردم بیشتر. واینبرگ می گوید او امیدوار است آن را به اثبات می شود بیش از یک تازگی عمل می کنند.

“من فکر می کنم ما باید به یک سطح که در آن من انتظار مخاطبان به فقط لذت بردن از موسیقی برای موسیقی خاطر” واینبرگ می گوید.

“این موسیقی است که انسان خود را نمی نوشته اند. من می خواهم مخاطب را به فکر می کنم انگار چیزی منحصر به فرد در مورد این آهنگ و من می خواهم برای رفتن به عقب و گوش دادن به آن حتی اگر من نمی نگاهی به ربات.'”

منبع: Georgia Tech

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im