تغییرات ساده به نوبه خود آپنه خواب ماشین آلات به هواکش

محققان با طراحی یک روش برای تبدیل آپنه خواب ماشین آلات به هواکش

آنها همچنین کار بر روی ویروس به دام انداختن هود که متخصصان پزشکی می توانید استفاده کنید.

طرح های جدید می تواند امیدوارم کمک به رفع کمبود دستگاه تهويه مکانيکی COVID-19 بيمار.

پس از تست های ایمنی و اثر بخشی طراحی در دسترس خواهد بود رایگان برای حرفه ای پزشکی و می توان به سرعت و به آسانی با استفاده از اجزای موجود.

Vikram Kapila یک استاد در دانشگاه نیویورک Tandon دانشکده مهندسی رهبری تیم است.

بیماران با استفاده از اصلاح تنفس پشتیبانی—به نام NYU Tandon AirMOD—پوشیدن غیر بادی ماسک با فیلتر است که به دام این ویروس زمانی که آنها بیرون دادن و نگه داشتن آن را از ورود به محیط زیست است. این دستگاه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تنفس پشتیبانی مهم برای مراقبت از بیماران در حال کاسته هواکش در نتیجه آزاد کردن کسانی که هواکش برای دیگر بیماران است.

بر خلاف روش های دیگر استفاده می شود برای تبدیل این CPAP و BiPAP آپنه خواب ماشین آلات برای COVID-19 استفاده از این تغییرات در طراحی مونتاژ در دقیقه و استفاده از FDA تایید شده خارج از قفسه-قطعات موجود در انبار در اکثر بیمارستان ها.

تحقیقات نیز تست یک نمونه اولیه برای یک سیستم دیگری به نام NYU Tandon AirVENT. آن است که قابل حمل شخصی با فشار منفی هود است که ویروس ذرات بازدم توسط پوشنده لباس را به یک فیلتر و تله آنها. هود طراحی شده اجازه می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی دسترسی آسان به بیمار است. این را می توان بیش از ممکن است COVID-19 بيمار در اتاق انتظار و مورد استفاده در Icu در حالی که پزشکان intubate بیماران و یا در طول بیمار نقل و انتقالات.

Jorge Serrador دانشیار فارماکولوژی فیزیولوژی و علوم اعصاب در دانشگاه راتگرز نیوجرسی مدرسه پزشکی, تست هر دو سیستم برای ایمنی و اثر بخشی.

“عادی CPAP یا BiPAP دستگاه خواهد گسترش این ویروس به طور گسترده ای به دلیل نه تنها ماسک بادی اما تحت فشار هوا از سیستم را تقویت پراکندگی ویروس. این AirMOD کاهش طراحی کردن که خیابان از اگزوز و با استفاده از یک سیستم است که فیلتر کردن ویروس قبل از آن وارد محیط زیست,” او می گوید.

برای تست طرح Serrador اندازه گیری چه مقدار دی اکسید کربن است که اخراج طریق تنفس است که در حال حاضر در خارج از دستگاه در حالی که آنها استفاده می شود.

“هنگامی که ما به نوبه خود در فن داخل کاپوت نگاه ما به سطح دی اکسید کربن به خارج از هود کاهش به سطح دیده می شود در هوای اتاق معمولی است که نشان می دهد که منقضی هوا و در نتیجه ویروس است نه فرار,” او می گوید.

“فشار منفی در اتاق در حال حاضر با خیال راحت استفاده برای بیماری های عفونی بیماران. ما فقط ایجاد یک شخصی با فشار منفی در منطقه اطراف سر بیمار.” (مشاهده نتایج آزمون اینجا.)

این AirMOD طراحی کمتر گران تر از هواکش و سایر مزایا به کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند قابل حمل بودن و نیاز به حداقل تنظیم.

“نیز وجود دارد مزایای برای بیماران” Serrador می گوید. “آن را می دهد مردم به کمک آنها نیاز طبیعی خود تنفس خود را برای حفظ سطح اکسیژن در حالی که اجازه می دهد بدن خود را برای مقابله با این ویروس. از آنجایی که آنها نمی انتوبه آنها نمی نیاز به تسکین یافته و می توانید صحبت خود را واضح و روشن گلو و سرفه کمک می کند که جلوگیری از ذات الریه.”

این AirMOD تغییرات نیز مورد بررسی قرار pulmonologists و پزشکان در NYU Langone و سایر مراکز. شما می توانید با دریافت این برنامه اینجا.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im