سکوت استادیوم تغییر ورزشی برای طرفداران در خانه

ورزش حرفه ای لیگ های سراسر دنیا در حال تهیه استراتژی برای مقابله با اثر عدم وجود سر و صدای جمعیت را در بازی پس از hiatuses با توجه به شیوع COVID-19.

“آن را آسان به چشم پوشی اهمیت تجربه شنوایی با چیزی مانند یک رویداد ورزشی می گوید:” لوری هلر یک استاد روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون. “شما نمی فکر می کنم در مورد جمعیت و سر و صدا تا زمانی که آن را وجود ندارد.”

هلر تحقیقات چگونه شناسایی افراد با آنچه در جهان اتفاق می افتد در اطراف آنها از طریق صدا.

“هنگامی که کسی در حال تماشای یک بازی در خانه آنها می خواهند به احساس می کنید مثل آنها در حال تجربه آن است. آنها تعلیق ناباوری که آنها در اتاق نشیمن خود نشسته. بدون آنها نمی خواهد تجربه غوطه وری کامل,” هلر می گوید.

ورزش برای تلفن های موبایل

وجود دارد مثبت و منفی نتایج با استفاده از مصنوعی سر و صدای جمعیت به افزایش پخش برنامه های ورزشی, یک استراتژی در حال کاوش در تمام لیگ های بزرگ در امریکا هلر می گوید. به درستی انجام می شود با استفاده از پیش ضبط صدای جمعیت را ایجاد فضایی که منجر به یک تجربه همهجانبه.

“تاپیک رو به شنوایی و بصری توافق” هلر می گوید. “ما به طور معمول در حال یکپارچه سازی ما شنوايی و بينايی و حوادث در همه زمان ها. این یک چیز طبیعی ما نمی فکر می کنم و ما تنها متوجه دقیقه عدم تطابق. اگر چیزی بزرگ شروع به اتفاق می افتد در این بازی و جمعیت سر و صدا نمی کند به بالا بردن مسابقه است که قصد ندارم به حس را به بیننده.”

اگر وجود دارد آشکار ناپاک بدون همراه توسط booing یا دلخراش یک بازی که تقریبا موفق بدون جمعیت با صدای بلند “وای” در کل تجربه ممکن است به نظر می رسد اصیل به بیننده هلر می گوید.

تغییر در حجم جمعیت می تواند کامپیوتر را در توجه بینندگان را به روی صفحه نمایش در یک منحرف محیط خانه. به عنوان یک بازی بزرگ شروع به آشکار شدن جمعیت’ به سلامتی سطح شیب دار تا ناخودآگاه سیگنالینگ بیننده است که چیزی ممکن است اتفاق می افتد.

بینندگان می توانند درک آسنکرون صوتی حوادث فقط چند صد میلی ثانیه می گوید لری Holt, یک استاد روانشناسی.

“هنگامی که ما تجربه این عدم تطابق آنها معمولا خارج از قرار دادن مانند یک بد آهنگ خنده در طنزهای تلویزیونی,” او می گوید.

تا آنجا که ممکن است طرفداران مبارزه با مفهوم قبل از ثبت جمعیت و سر و صدا هولت می گوید به احتمال زیاد خواهد شد کمتر کردن-قرار دادن بیش از سکوت. “اگر شما تماشای این اواخر نشان می دهد در حال حاضر آنها در حال پخش از خانه های خود را با هیچ مخاطبان بازخورد. آنها با گفتن جوک به سکوت و آن را واقعا احساس می کنید متفاوت است.”

جوانب مثبت و منفی از سر و صدای جمعیت

هولت می بیند یک فرصت برای استفاده از صداهای طبیعی محیط زیست برای کمک به سهولت به جدید در صفحه اصلی ورزشی را تجربه کنند.

“پوشش نقره ای در این است که صداهای طبیعی از یک ورزش دشوار است برای شنیدن—واقعا معتبر برای تلفن های موبایل مانند جیر جیر کفش در یک دادگاه و یا سر کسی اتصال با یک توپ فوتبال است. اگر رویدادهای ورزشی به استفاده از صداهای طبیعی مثل این بود که قبلا با دخالت آن ممکن است کمتر کردن-قرار دادن بیش از اصیل جمعیت برای تلفن های موبایل.”

صدای جمعیت نیز می تواند تاثیر در بازی خود را. “جمعیت نقش مهمی در اصلی دادگاه مزیت” هلر می گوید. “مطالعات نشان داده است که تشویق می تواند نفوذ داوران تماس برای تیم اصلی. بنابراین در آن حس از بین بردن سر و صدای جمعیت را از بین بردن بسیاری از مزیت اصلی دادگاه.”

عدم وجود سر و صدای جمعیت در استادیوم ها نیز ایجاد خواهد شد صوتی و مسئله حفظ حریم خصوصی برای خود بازیکنان هلر می گوید. تحت شرایط عادی سر و صدا از غرفه نگه می دارد و تیم مقابل از بودن قادر به شنیدن intrateam ارتباطات است.

“در این سناریو پمپاژ مصنوعی سر و صدای جمعیت به استادیوم کمک خواهد کرد که بازگرداندن صوتی حریم خصوصی” هلر می گوید. “اگر بازیکنان باید برای نظارت بر همه چیز را آنها می گویند که علاوه بر خود بار شناختی.

“هنگامی که شما اضافه کردن یک چیز بیشتر چیز دیگری می پردازد قیمت. برخی دیگر تصمیم شما را ممکن است کمی طولانی تر. آن را فقط ممکن است چند صد میلی ثانیه طولانی تر اما در ورزشی که مقدار زمان می تواند یک تفاوت بزرگ را.”

مزایای برای شنیدن ؟

باربارا Shinn کانینگهام استاد علوم اعصاب شنوایی و مدیر موسسه علوم اعصاب مطالعات شنوايي و می بیند یک سود بالقوه به تغییر در نحوه طرفداران تجربه حرفه ای ورزشی.

در بسیار به همان شیوه که COVID-19 مستندات بهبود کیفیت هوا به عنوان کارگران نیست رانندگی خود را در رفت و آمد روزانه به دفتر کیفیت از امریکا شنوایی ممکن است بهبود به عنوان طرفداران مجبور به روشنی از استادیوم ورزشی و کنسرت موسیقی راک.

“محتوای عاطفی بودن در یک رویداد ورزشی پیوند با ایجاد صدا به عنوان یک گروه که یک طرف آن است. اما در سمت تلنگر وجود دارد که در آن مردم در حفظ و تلاش برای شکستن رکورد در این رویدادهای ورزشی به عنوان بلندترین جمعیت همیشه” Shinn-کانینگهام می گوید.

“سطح صدا در آنها تولید فصل. آن را بیش از اندازه کافی به علت آسیب شنوایی.”

منبع: Michael Henninger برای دانشگاه کارنگی ملون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net