نشانه هایی از مدرن شناخت انسان پیدا شد در اندونزی غار

تصور چیزهایی که در طبیعت وجود ندارد و بافندگی آنها را به روایت منحصر به فرد امضا روان انسان است. این توانایی ها به وفور مشهود در اولین مثال از روایت هنری که به تازگی کشف شده در غاری در اندونزی جزیره سولاوسی. در این تازگی گزارش و تصاویر یک یا چند پلیستوسن-عصر انسان در این آسیای جنوب شرقی جزیره به تصویر کشیده یک صحنه حاوی چند آمار و ارقام که به نظر می رسد به مردم. اما به طرز مرموزی برخی از این “انسان” را snouts دیگر دم و هنوز هم یکی دیگر از یک منقار پرنده. انسان-حیوان دورگه باید زندگی می کردند تنها در تخیل خود را. علاوه بر این ، به دور از تحت اللفظی کپی از جهان طبیعی آنها را در یک پنجره را به ذهن خلاق از هنرمندان ماقبل تاریخ. تصاویر’ مبتکر مخلوط از اشکال نشان می دهد شگفت انگیزی مدرن استدلال و پیچیده روایت تخیل. در 44,000 سال از سن آنها قدیمی ترین شناخته شده غار نقاشی های ساخته شده توسط انسان مدرن

آرایش چهره و حضور عجیب و غریب humanlike اشکال نشان می دهد که هنرمندان شد انتقال یک داستان است. اما اگر این نقاشی ها نشان دهنده یک روایت به چه معنی است ؟ افرادی که شبیه مردم انجام آنچه به نظر می رسد سلاح و یا در برخی موارد طناب. آنها را احاطه کرده یک گروه از حیوانات که شامل خوک و یک گونه از کوتوله بوفالو نشان می دهد که آنها در حال شکار آن موجودات. می تواند این صحنه بود تحت اللفظی تصویر از یک شکار انسان از پوشیدن پوست حیوانات و یا ماسک برای استتار? متناوبا, آن می تواند یک رکورد از یک شکار استراتژی ؟ ممکن است که شکارچیان عینک لباس حیوانات به منظور تقلید از نقاط قوت آن موجودات? نویسندگان این مطالعه توصیف پیدا کردن رد این تصور که آن را تحت اللفظی نمایندگی از شکارچیان در استتار چرا که به عنوان بزرگ انسان آنها را نمی خواهد بود قادر به پنهان کردن خود را به عنوان پرندگان کوچک. در عوض محققان نوشتن که به احتمال زیاد نقاشی “ممکن است مربوط به تجربه های انسانی در دنیای واقعی” بلکه بیان معنوی یا جادویی روایت است. تلفیقی از انسان و حیوان شکل نشان می دهد یک حس غیر قابل حل میل با دنیای حیوانات. بدون در نظر گرفتن معنای این تیم داشت و در این نقاشی ها بسیار نیست در مورد هر داستان خاص منتقل و توسط نقاشی اما این واقعیت است که وجود دارد تلاش برای انتقال چنین داستان—و شواهدی وجود دارد که آثار هنری را فراهم می کند در مورد چه اساسی چنین روایت به شناختی رفتار انسان گونه است.

روایت یک هسته از ویژگی های انسان شناخت. سرگذشتی روایت که با هم روابط وقایع و تجارب زندگی اساسی است به یک فرد حس خود آن را نشان دهنده “خود را به عنوان قصه گو.” اما روایت به عنوان ادبیات و درام محقق برایان بوید است نوشته شده است: “ما اجازه می دهد تا [برای رفتن] فراتر از محدودیت های زندگی ما” برای بهره مندی از تجربه دیگران اعم از واقعی یا فرضی. این توانایی بشر اعطا دانش از یک تجربه بدون متضمن خطر مرتبط با آن در نتیجه ارائه گونه ما یک مزیت انتخابی. اما حتی این مزیت است که نسبتا کم در مقایسه با توانایی فراتر از صرف تقلید از آنچه در دست است و مذاکره خیالی جهان است که untethered به محدودیت های طبیعی جهان است.

Sulawesi نهفته در شرق جزیره بورنئو و شمال غربی استرالیا است و به خصوص غنی سایت برای هنر باستانی است. بیش از 240 غارها با دیوار نقاشی های شناسایی شده در این جزیره است. محققان اعلام کرد که کشف اخیر که قبلا توضیح داده شده 35,000 ساله غار نقاشی از یک babirusa یا خوک آهو وجود دارد. آنها همچنین گزارش برخی از نمونه های قابل حمل هنری در سولاوسی قدمت 20000 سال از جمله نقوش از یک anoa (یک گاو وحشی گاهی اوقات به نام یک نفر پست قد, بوفالو) و یک sunburst الگوی plaquettes در مورد حجم زیادی از سکه ها. این غار حاوی قدیمیترین هنر باستانی آنها در حال حاضر شرح داده شده است به نام Leang Bulu’ Sipong 4. اولین کشف در سال 2017 ویژگی های آن 15-پا-گسترده دیوار با تک رنگ قرمز اخرایی نقاشی. ذخایر معدنی از تراوش آب به داخل غار که overlie چند تا از این اعداد و ارقام گرفته شده برای عمرسنجی از تصاویر. در حالی که بسیاری از ماقبل تاریخ غار نقاشی شده اند که قبلا کشف شده در: اروپا, اکتشافات جدید در آسیای جنوب شرقی نشان می دهد که هنری روایت جهانی تلاش بشر است.

انسان های ماقبل تاریخ بودند چنین مشتاق هنرمندان که آنها قادر به حمایت گسترده از راه دور حجر تجارت در رنگدانه های طبیعی به عنوان دور برگشت به عنوان 300,000 سال پیش. اولین شواهد از غار هنر 64,000 سال دست استنسیل ساخته شده توسط یک Neandertal در Maltravieso غار در ککرس اسپانیا است. در اروپا نیز وجود دارد که نمونه های بسیاری از بیشتر استادانه درست شده بازنمودی غار هنر با تحت اللفظی تصاویر از حیوانات و انسان است. چنین تضمینی از حیوانات مشخص 35,000 – 30000 ساله نقاشی های غار Chauvet در جنوب فرانسه کسانی که از یک سن مشابه که پیدا شد در Coliboaia غار در رومانی و معروف 20,000 سال Lascaux تصاویر غار در جنوب غربی فرانسه Lascaux شده است به عنوان “سیستین از ماقبل تاریخ” به دلیل زیبایی خیره کننده. آن را متفاوت از Coliboaia و Chauvet سایت به دلیل, در علاوه بر این به اللفظی نمایندگی آن یک نمونه اولیه از بیشتر مبهم روایت هنر: این تصویر از یک پرنده-رهبری شکل شناخته شده به عنوان “مرد پرنده از Lascaux.” این تصویر شبیه به روایت هنر Sulawesi. اما در مقایسه دومی predates نقاشی در Lascaux توسط 24,000 سال است.

مانند مرد پرنده از Lascaux بخشی-انسان-بخش حیوانات و ارقام نشان داده شده در سولاوسی غار شناخته شده به عنوان therianthropes. مشهور وجود دارد نمونه هایی از این ارقام در غار Trois-Frères در فرانسه در نزدیکی مرز خود را با اسپانیا. 15 ، 000 سال-عکس های قدیمی شامل یک نقاشی از “جادو” یک humanlike شکل با ویژگی های انواع حیوانات و یا شاید یک انسان با پوشیدن یک روسری با شاخ و پوست حیوانات. این تصاویر همراه با دگردیسی و تحول است. آنها را در بر داشت راه خود را به اساطیر در شخصیت های آشنا از جمله دافنه Io و Ganymede و همچنین به عنوان مشترک عامه شخصیت های مانند گرگ. در ضمن پرنده سر انسان ارقام موجود در آثار فرهنگی از تمدن های باستانی به عنوان پرت و دور افتاده به عنوان آزتک ها در مکزیک و کسانی که در بین النهرین.

انسان مدرن فکر ما اجازه می دهد تا به دسته بندی جهان اطراف ما و به ترکیب ویژگی های آن به رمان اختراعات. هنگامی که این ویژگی ها شامل حیوانات جدید گمراه کننده موجودات ظهور در تخیل است که در طبیعت وجود ندارد. آن شخصیت تبدیل به منبع روایت که در آن رفتار آنها مطابق با خود را به تازگی ادغام ویژگی های. بنابراین به عنوان مثال از تاریخ مصر خدای هروس به تصویر کشیده شد به عنوان یک شاهین به رهبری ، مصرف پس از شاهین بومی زیستگاه او به عنوان خدای آسمان است. این Sulawesi نقاشی های نقطه به تلاش در این نوع از استدلال نمادین.

این خاطره انگیز, تصاویر پنهان تا زمانی که در حال حاضر در اندونزی غار هستند ترکیبی اکتشاف از یک جهان خیالی مخلوط کردن یک انسان با سر یک پرنده یا دم جانور است. این Sulawesi هنرمندان که تشکیل شده است عکس سمت چپ ما اولین نمونه از ابتکاری ترکیبی از ویژگی ها و معانی نمادین که شد قلب بشر فرهنگ است. این نقاشی نشان می دهد اندیشه های مدرن در یک غار ماقبل تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>