سیگنال از اعماق فضا کاملا هماهنگ با الویس آهنگ

کهکشانی Singalong

فیزیکدانان در LIGO شناسایی بیشتر امواج گرانشی. و در این زمان آنها می گویند امواج طنین انداز در کامل فرکانس هماهنگ با الویس پریسلی آهنگ.

امواج تشکیل, یک, کامل, پنجم, علوم, مجله گزارش, بدین معنی که همگام با افتتاح یادداشت الویس را “نمی تواند کمک کند در حال سقوط در عشق است.”

دو یادداشت ویژه غیر معمول جفت شدن برای امواج گرانشی به LIGO محققان می گویند — اما یکی است که می تواند کمک به آنها را درک کنند که چگونه سیاه چاله ها فرم در وهله اول.

توپ آتش

دانشمندان شناسایی امواج در ماه آوریل گذشته اما فقط برای ارائه تجزیه و تحلیل خود را در این ماه آنلاین انجمن فیزیک آمریکا دیدار و در حال حاضر در انتظار علمی انتشارات علوم ،

هنگامی که یک جفت از دور سیاه چاله ها ایجاد امواج گرانشی آنها معمولا سرچشمه در یک فرکانس. چیدن تا دو یادداشت ها نشان می دهد یک سیاه چاله است که به طور قابل توجهی بیشتر از دیگر که باعث طرح این سوال که چگونه این دو با هم آمدند و به شکل یک سیستم دوتایی در وهله اول.

“اینشتین غالب”

دانشمندان با توجه به دو ایده: که سیاه چاله ها نشات گرفته از دو ستاره که در حال حاضر در مدار یکدیگر و سپس سقوط یا این که دو سیاه چاله اتفاق افتاده است به سفر در نزدیکی یکدیگر پس از تشکیل مستقل علم ،

اما آنها نمی دانند که عجیب و غریب رزونانس مسابقات نه تنها الویس موسیقی بلکه انیشتین پیش بینی برای چگونه مانند یک جفت سیاه چاله ها خواهد رفتار کنند.

“اینشتین غالب دوباره” LIGO فیزیکدان Maximiliano Isi گفت: علم.

ادامه مطلب: امواج گرانشی آشکار و بی سابقه در برخورد سنگین و نور سیاه چاله ها [مجله علمی]

بیشتر در مورد امواج گرانشی: فیزیکدانان تشخیص امواج گرانشی از سیاه چاله نوزاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>