Sidelining دانشمندان تنها می تواند COVID-19 بدتر

در سال 1918 جنگ جهانی اول بود مواج و آنفلوآنزای اسپانیایی وارد سواحل آمریکا. اما فتنه عمل ممنوع ارتباطات است که ممکن است تضعیف تلاش های جنگی از جمله اطلاعاتی است که ممکن است کم کردن سرعت حرکت مردم و یا کالا.

که در سیاسی آب و هوا “مقامات بهداشت عمومی مصمم به نگه داشتن روحیه بالا شروع به دروغ” نوشت: جان بری در اسمیتسونیان مجله. “هر روز این بیماری را سرعت بخشیده است. هر روز روزنامه ها مطمئن خوانندگان که آنفلوانزا مطرح شده بدون خطر است.” کنگره لغو فتنه عمل در سال 1920 اما آسیب انجام شد. صدها نفر از هزاران نفر از مردم در ایالات متحده در نهایت مرگ ناشی از این بیماری است.

در طول قرن بعدی ما توسعه بیماری پیچیده سیستم های نظارت است. ما ایجاد بهترین شیوه برای برقراری ارتباط خطر ابتلا به بیماری. و ما سرمایه گذاری در استقلال از سازمان های دولتی توانمند سازی کارشناسان دولت آشکارا به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد بهداشت عمومی خطرات.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر به خوبی تمرین در معرض خطر در ارتباط است. 65-صفحه جزئیات کتابچه راهنمای چگونه این سازمان باید ارتباط در طول یک بحران بهداشتی مانند یکی از ما در حال حاضر چهره. به همین دلیل آن را بسیار نگران کننده است که در کاخ سفید گرفته شده بیش از ارتباطات در سراسر coronavirus COVID-19.

در حالی که این حرکت می تواند نگران کننده تحت هر رئیس جمهور این دولت با ایجاد چالش های منحصر به فرد. تحت این رئیس جمهور, جهانی, بیماری سیستم های نظارتی شد, ضعیف, برنامه های تحقیقاتی رها شدند و ارشد بهداشت جهانی کارشناسان چپ دولت است. رئیس جمهور بودجه درخواست به طور معمول به دنبال کاهش شدید در فدرال سازمان بهداشت و درمان از جمله CDC. در میان این خلاء رهبری به رئیس جمهور می گویند هر چه او می خواهد در مورد هر موضوع و بدون شواهد و گاهی حتی تناقض کارشناسان ایستاده در کنار او.

وجود دارد پژواک از سال 1918. از واشنگتن پست گزارش داد که یک کارمند دولت مواجه تلافی افزایش نگرانی ها در مورد نا امن ارزیابی به طور بالقوه آلوده به افراد است. به نیویورک تایمز گزارش داد که ارتباطات عمومی در مورد این ویروس از CDC دانشمندان نیاز “ترخیص کالا از گمرک.”

ارشد NIH رسمی و پزشک و دانشمند Anthony Fauci تا به حال به لغو چندین تلویزیون پس از حضور معاون رئیس جمهور در زمان بیش از این پاسخ تلاش است. Fauci گفته است که او نه دهان و ما باید او را در کلام او. اما اجازه دهید من روشن شود: تحت هیچ شرایطی نباید توزیع عمومی اطلاعات سلامت منوط به کاخ سفید و یا هر گونه دیگر سیاسی ترخیص کالا از گمرک.

ارتباطات باز است نه فقط خوب تمرین; این هم سیاست. CDC (در حال حاضر آرشیو) رسانه ها در سیاست قرار می دهد و به این سازمان علمی کارکنان در کنترل ترخیص کالا از اطلاعات است. CDC علمی یکپارچگی سیاست های ترویج اطلاعات علمی “در باز به موقع و مناسب راه است.”

Coronavirus در حال حرکت است به سرعت در سراسر جهان است. پاسخ ما باید متمرکز و روشن اولویت بهداشت عمومی به جای نوسانات در بازارهای مالی یا سیاسی استفاده. ما باید گوش به طور مستقیم از کارشناسان نه تنها از سیاسی با انتصاب سیاسی تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب.

متاسفانه مقامات عالی رتبه در ادامه به اشتباه ، در فوریه 28, کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney پیشنهاد رسانه ها دارای یک دستور کار است. “دلیل شما شاهد توجه زیادی به آن امروز است که آنها فکر می کنم این چیزی است که رفتن به پایین آوردن رئیس جمهور گفت:” یک کنفرانس مخاطبان است. “این چیزی است که این مورد تمام شده است.” اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال گمراه در مورد جدی بودن این تهدید ما در مشکل واقعی.

اگر شما شنیده ام Mulvaney نام متصل به علم قبل از آن ممکن است از SharpieGate شکست. پس از رئیس جمهور به اشتباه گفت که طوفان دوریان خواهد رسید آلاباما Mulvaney سکوت دانشمندان در خدمات ملی آب و هوا و مجبور سازمان ملی اقیانوسی و جوی آمریکا (fda) برای قرار دادن یک بیانیه نشان می دهد رئیس جمهور درست بود و این پیش بینی آب و هوا در اشتباه بودند. زمانی که علم تقویت کند پیام رئیس جمهور از روز آن را تعطیل کند.

رئیس جمهور حتی به نظر می رسد روشن چرا ما باید کارشناسان علمی در هیات دولت فدرال در همه. خواسته در مورد پیشنهاد کاهش به سی دی و دیگر برنامه های بهداشت و درمان, او پاسخ داد: “من یک بازرگان. من نمی خواهم با داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد. هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.” که چگونه آن را با این نسخهها کار; شما نمی توانید به آماده شدن برای یک بحران پس از آن در جریان است.

هماهنگی دولت اقدام مفید و لازم است اما وجود دارد هیچ دلیلی برای این فرایند برای تبدیل شدن به یک اطلاعات مانع است. “[دولت] گسترده طرح می تواند کار” توییتی سابق ایالات متحده وکیل جویس Alene. “[I]t ضروری تهمت نه سیاسی دسترسی به اطلاعات و بازیابی پرسنل واجد شرایط و تخصص به موفقیت به عنوان او باید.”

وجود دارد هیچ آبی و قرمز coronaviruses. این آرایش سیاسی دولت نمی خواهد تحت تاثیر قرار که آیا شما و یا خانواده خود را مریض است. سیاسی از اطلاعات در مورد COVID-19 مردم را کمتر اعتماد و سازش با رعایت بهداشت عمومی مشاوره. و تنها برنده ویروس خود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de