مایکروسافت کردن همه گیر تسلا آماده به راه اندازی مجدد CA کارخانه

شروع مجدد تولید

با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکلElon Musk-چراغ ماشین های الکتریکی شرکت تسلا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد “برخی” تولید خودرو در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا.

این هنوز مشخص نیست که تسلا در حال برنامه ریزی برای انجام این کار, و یا اگر چنین اقدامی خواهد بود واجد شرایط به عنوان یک تخلف از دولت و پناهگاه در محل سفارشات.

Tweetstorm

یک تعداد انگشت شماری از تسلا کارمندان مجبور به بازگشت تسهیلات به آماده شدن برای راهاندازی مجدد با اقدامات ایمنی در محل برای محافظت از سلامت خود یک منبع ناشناس آشنا با این موضوع گفت: کرونیکل.

“ما همه به نوعی در کمی از یک منطقه خاکستری” ژنو Boscques یک سخنگوی Fremont, اداره پلیس گفت: کرونیکلبا اشاره به تازگی اعلام کرد که اقدامات برخی از کسب و کار را به زودی قادر به بازگشایی — اما تنها تحت شرایطی با اقدامات ایمنی در محل و محلی تصویب.

ضروری کارگران

دو بازدیدکننده داشته است به کارخانه توسط فرمونت اداره پلیس ماموران در مارس نیست در نتیجه هر گونه نقض بودن اشاره کرد. تعداد کمی از “ضروری کارگران مشغول به کار در کارخانه از اواسط ماه مارس.

دستورات اولیه به تسلا کارمندان بازگشت به کار صادر شده در مارس بودند قابل ارائه توسط این شرکت یک هفته بعد با توجه به وقایع.

ادامه مطلب: تسلا گفته می شود آماده سازی خود را راه اندازی مجدد فرمونت تولید خودرو در ممکن است پناهگاه در محل تخلف [تابناک]

بیشتر در حماسه: ELON MUSK می شود $700 میلیون آدرس سایت پس از توییتر بحران

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>