Shorebird می آموزد طولانی مسیرهای مهاجرت

در زیستگاه های سراسر سیاره حیوانات به صورت دوره ای همه چیز را رها کرده به راه رفتن پرواز یا شنا به یک منطقه جدید و بسیار سبک وزن و تکنولوژی ردیابی داده است زیست شناسان بهترین-همیشه درک این فصلی treks. حیات وحش مانند نهنگ ها و غازها یادگیری مسیرهای مهاجرت با پیروی از پدر و مادر خود و دیگر مسن تر هستند. دیگران از جمله کوچک songbirds ارث فاصله و مسیر مهاجرت خود را درون کد ژنتیکی خود را. و برخی از حیوانات با استفاده از ترکیبی از ژنتیک و فرهنگ به, راهنمای مهاجرت خود را.

گروه دیگری از migrators می کند کاملا مناسب هر مدل و محققان تنها به تازگی شروع به کشف کردن که چگونه آنها راه خود را پیدا کنید. نگاهی به کوری shearwater یک oceangoing petrel گونه که مهاجرت بیش از اقیانوس اطلس در هر سال است. جوان نه مهاجرت با پدر و مادر خود را, بنابراین فرهنگ نمی تواند توضیح سفر خود را. و دقیق مسیرهای wildly مختلف متفاوت است از فردی به فرد ساخت ژنتیک به همان اندازه بعید است.

کری shearwaters هستند و عمر طولانی به ندرت پرورش با موفقیت قبل از سن نه سالگی. این برگ های باز برای یادگیری و تمرین خود را به توسعه الگوهای مهاجرت. محققان این تماس بگیرید “اکتشاف-پالایش” مکانیزم و تا به حال از آن شده است تا حد زیادی فرضی به دلیل مشکلات ذاتی در ردیابی مهاجر حیوانات’ حرکات بیش از چندین فصل است.

اما یک تیم از محققان انجام داده است که دقیقا با الصاق کوچک geolocators به بیش از 150 از پرندگان در سن چهار تا نه است. این گروه دریافتند که پرندگان جوانتر سفر در مسافت های طولانی تر برای دوره های طولانی تر و متنوع تر مسیرهای از پرندگان مسن تر. “ما در واقع در نهایت مدارک و شواهد از [اکتشاف-پالایش] فرضیه برای پرندگان مهاجر می گوید:” Letizia Campioni یک زیست شناس در موسسه Universitário در لیسبون که چراغ مطالعه. این اولین بار است که چنین شواهد در seabird چه زودتر تحقیقات نشان داده که طول عمر پرندگان ممکن است با استفاده از همان استراتژی است. مطالعه منتشر شده در شماره ژانویه مجله از حیوانات محیط زیست.

جوان کوری shearwaters قادر به پرواز فقط به عنوان سریع به عنوان بزرگسالان—اما آنها نشان می دهد که نوجوانان را بیشتر کاوش که به تدریج محو آنها و حل و فصل را به یک مسیر دلخواه.

اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد کمتر کارآمد تر از دیگر استراتژی های “اکتشاف و پالایش می تواند مفید باشد به پرندگان و دیگر موجودات زنده در یک سرعت در حال تغییر جهان با توجه به غیر قابل پیش بینی تغییرات انسانی می گوید:” باربارا Frei, مدیر مک گیل پرنده رصدخانه بود که نه درگیر در مطالعه است. “ممکن است آن را امن تر به تکرار یک رفتار که به تازگی موفق تر از تکیه بر نشانه که کامل طولانی در پیش است اما ممکن است دیگر امن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>