تکان دهنده تحقیقات تهدید درک ما از ماده تاریک

انتخاب طرف

یک بحث تحقیقات جدید کاغذ را تهدید به upend چه بسیاری از اخترفیزیکدانان فرض درست باشد در مورد ماده تاریک — اما بسیاری از باقی می ماند ديپلمات جدید مطالعه درست است.

یک تیم از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی اخترفیزیکدانان موفق به پیدا کردن هر ماده تاریک نامرئی چیزهای که دارای کهکشان ها با هم در کهکشان راه شیری زندگی می کنند علم ، اما از آنجا که تقریبا قطعا نادرست غذای آماده مقاله به نظر می رسد به جای نشان می دهد که دیگر اخترفیزیکدانان در اشتباه بودند در مورد چگونه برای یافتن ماده تاریک در وهله اول.

غواصی در

یک فرضیه این است که ماده تاریک ساخته شده است نظری ذرات زیر اتمی به نام استریل neutrino. زمانی که استریل نوترينو پوسیدگی آنها فکر را به اشعه x در یک طول موج خاص. بنابراین اسکن کهکشان ها برای کسانی که, x-rays شده است یک راه غیر مستقیم برای اندازه گیری مقدار ماده تاریک حاوی آنها با توجه به زندگی علم.

در اینجا است که تحقیقات منتشر شده در مجله علم در مارس ایجاد یک مشکل: اخترفیزیکدانان تبدیل توجه خود را به درون و نگاه کرد که برای x-ray فرکانس در کهکشان ما. و آنها هیچ چیز به طور بالقوه رد کردن استریل neutrino مدل.

سریع و سست

اما دیگر اخترفیزیکدانان می گویند که آنها فقط آن را از دست رفته زندگی می کنند علم گزارشات زیرا آنها با استفاده از یک روش مختلف است که به طور بالقوه محدود کردن جستجو بیش از حد.

این معما از استدلال: مقاله جدید نشان می دهد دیگران تا سر و صدای پس زمینه به جای x-ray سیگنال و کسانی که دیگران می گویند و جدید کاغذ اتفاق افتاده است به دست سیگنال واقعی خود را.

بیشتر بخوانید: یک ابر بزرگ از ذرات نامرئی به نظر می رسد از دست رفته از کهکشان راه شیری [Live Science]

بیشتر ماده تاریک: دو تقریبا یکسان ماده تاریک مطالعات متناقض نتایج

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im